Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!Имам един въпрос:Къде в Пловдив може да се закупят качествени и хубави покривки за спалня ( шалтета)?
Цитирай

на село

И аз се интересувам  от къде качествени  шалтета  и също от къде в Пловдив мога да намеря покривки за овална маса,която е с размер-(2-1.20м.),където и да съм питала все нямат такъв размер.
Цитирай

ПЛОВДИВ

в малката търговия на брезовска.първата от дясно тази която наскоро я построиха.едни такива малки бели магазинчета,намира се лесно на едното пише с червени букви памперси и се вижда от пътя.та там в едно от тези магазини има страхотни покривки за спалня пердета  покривки за маси и холови гарнитути.скъпички са но са страхотни.
Цитирай

на село

в малката търговия на брезовска.първата от дясно тази която наскоро я построиха.едни такива малки бели магазинчета,намира се лесно на едното пише с червени букви памперси и се вижда от пътя.та там в едно от тези магазини има страхотни покривки за спалня пердета  покривки за маси и холови гарнитути.скъпички са но са страхотни.
Много ти благодаря за информацията,колкото пъти съм минавала от там ,но изобщо не съм обърнала внимание на тези магазинчета там. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.