Личен лекар - Велико Търново

  • 4 412
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 482
Моля, препоръчайте ми личен лекар във Велико Търново , който да си върши добре работата, да издава направления при необходимост , а не да практикува неговото си лечение на гинекологичен или очен проблем например.  #Cussing out Вече от няколко месеца, когато ми се наложи ходя на частно , ама нещо почва да се отразява на бюджета... Причината , че досега не съм си избрала личен лекар е, че  съм от друг град и си имам личен лекар там, а в Търново учехме с приятеля ми, но вече  завършихме и работим, и май решихме да поостанем във Велико Търново,харесва ни града   bouquet Мисля че това ще е по-доброто решение - личния лекар да ми дава направление , когато трябва , че така...15 лв за преглед тук, 20 там... Rolling Eyes Money А нещо вече 3-ти ден сутрин ме боли ниско долу вляво, все едно че ще ми идва, но няма как да ми идва , защото точно преди 4-5 дена ми свърши Simple Smile Но болките са много силни, едвам се оправям с две но-шпа и аулин...та май трябва да отида на гинеколог, ама ако иска някакви изследвания да ми пуска .. ooooh! много нанагорно ще ми дойде.. Опитах се да търся из форума за личен лекар и нищо не изскочи..извинявам се ако съм пропуснала нещо и вече има тема, просто ми пуснете линк   Hug

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Александрина Николаева-работи в поликлиниката!Ако,искаш координати пиши на лични!

# 2
  • Мнения: 371
Д-р Милка Султанова Peace  А.Николаева знам със сигурност, че има много пациенти и се чака по 1ч.  ooooh!

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Д-р Милка Султанова Peace  А.Николаева знам със сигурност, че има много пациенти и се чака по 1ч.  ooooh!
Въпрос на приоритет NaughtyПри педиатърката на детото ми пак чакам по един час,но знам,че ще бъде прегледано обстойно и няма да се правят експерименти на него Peace

# 4
  • Мнения: 482
Благодаря за отговорите и на двете  Hug Ще пробвам при Николаева, ако няма свободни места ще проверя при Султанова. А тя пак ли е в поликлиниката? То малко по никое време се сетих аз де, прехвърлянията на лични лекари май минаха, но съм чувала , че поради смяна на местожителството може да се регистираш и по друго време , само че някаква друга регистрационна форма се попълвала...Да де те лекарките ще знаят най-добре yes

Общи условия

Активация на акаунт