Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Днес в автобуса чух две мадами да говорят,че на морето щяло да има състезание по бягане...Ама на висок ток...
 Някой да знае нещо?
Цитирай

Луксозенец

Миналата година е имало такова, но не в България.

Виж тук
Цитирай

София

Истина било,току-що гледах в www.Cosmopolitan.bg
Цитирай

До хладилника, който обичам

И аз му видях рекламата.

Леко откачени ми се струват условията - височина на тока не по-малко от 8 см, при дебелина не по-голяма от 2 см...

Толкова навехнати краци предвиждам, че...

Ех, добре съм си аз с максимум 6 см ток Laughing
Цитирай

София

Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy
Цитирай

София

Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy
  Гледка-един път! Бягане като за 3000 лева... Money
Цитирай

Springfield, VA

Ако аз участвам, още на първите 10 метра съм със счупен крак  hahaha Аз като не бягам си кривя клечките, какво оставало ако бягам  35
Цитирай

Най-образно си я представих, затова сега колегите ме гледат странно newsm54 За кой ли път newsm78
Цитирай

Трябвало е да сложат и условие за облеклото- права пола, поне до коляното и с цепка най-много 5 см.
Цитирай

Най-образно си я представих, затова сега колегите ме гледат странно newsm54 За кой ли път newsm78
rotfImbo smile3532
Трябвало е да сложат и условие за облеклото- права пола, поне до коляното и с цепка най-много 5 см.

smile3521 smile3501 newsm62
Цитирай

Над мечтите...

rotfImbo smile3532

smile3521 smile3501 newsm62
Аз гледах репортажа по BTV  hahaha
Голям смях 35...но браво на момичетата, не всеки би бягал при тези условия   35 Peace
Цитирай

в Низината

Ако правят състезание и в Пловдив, ще се запиша със сигурност! И крака да си навехна, ще бягам до последно! Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.