Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Пловдив

На 02.06.2007г след четиримесечни страдания, множество операции и борба за живот, Господ прибра при себе си изстрадалата невинна душичка на мъничкото ми нежно детенце, просто го спаси от това незаслужено, жестоко съществуване. Четири месеца нито за миг не загубих вяра, че ще се оправи и непрекъснато отправях горещи молби към Господ, да избави малкото ми Криси от страданието му.... и Той го направи.... Не че съм се молела да го прибере при себе си.... Вярвам, че е за добро, че няма да страда повече..... Мъничето ми се роди с аномалия, правиха му доста операции още с раждането, но дори да се беше стабилизирал, след време като поотрасне щеше да се чувства по-различен от другите дечица, страданието му щеше да е още по жестоко.... и знам, че Господ се погрижи както за него така и за нас с татито. Невъобразимо мъчно ми е за момченцето ми, измъчва ме спомена за моментите в които притисках в себе си крехкото му телце, чувствах топлинката му, аромата на моето бебче, невинните детски очички, които ме следяха с любопитство..... а онези първи съзнателни усмивки, които бяха само за мен.... как намираше силички създанийце мое да се усмихваш, въпреки болката която изпитваше, как? Сега знам, че няма по силно същество от теб, малко мое Криси.
Сега живея с мисълта, че Господ го прибра при себе си, за да го излекува и да ни ги върне здравичък. Мечтая да се върне същата душичка в същото телце, за да бъдем отново тримата заедно и много, много щастливи... Искам душичката му отново да се прероди, да се върне при нас, нямам търпение отново да съм бременна, но трябва да чакам, защото родих секцио и не било препоръчително да бързам, но как да чакам още, не издържаааам без бебчето ми, до кога да чакам, още колко, на кого да вярвам, толкова противоречиви лекарски мнения събрах....

Почивай в мир мое слънчево зайче.... ние отново ще бъдем заедно......
Цитирай

София

Съжалявам много,да почива в мир малката душичка. Praynig
Цитирай

Пловдив

Ужасно съжалавям!  Crying or Very sad Нека почива в мир малкото ангелче! Дано е на по-хубаво място...  Praynig

Цитирай

Шопия

Почивай в мир, Криси!  Praynig
Сигурно за краткото си съществуване си разбрало каква невероятна майчица имаш.  Далече от болката, страданието и мъките. Близо до вечността.  Praynig

pufinka, болката ти в момента е огромна, а ти си невероятен Човек.  Hug
  bouquet
Когато имаш сили и нужда, пиши тук.  Hug

Цитирай

Това не може да се коментира.  Нито може да се каже нещо смислено. Нито може по някакъв начин да се облекчи, макар и мъничко мъката ви...Поклон! И късмет по-нататък. Вярвам, че мечтите и желанията ви ще се сбъднат!
Цитирай

Atlanta ,USA

Голяма мъка ,дано намериш сили да продължите напред .Дано душичката на Криси се прероди в твоето следващо бебече ,дано сте щастливи тримата ,както ти искаш . Crying or Very sad

Криси ,мъничка душичка ,почивай мир ..........там при нашите ангелчета . Rose Rose
Цитирай

София

Rose Rose за Криси.
Hug Hug Hug за мама.
 Crying or Very sad
Цитирай

Плаках докато четях за мъничкия Криси.Дано да получиш това ,което искаш!Нека малката му душичка да почива в мир.И за миг не се съмнявай,че е на по добро място и най-после е спокоен и нищо не го боли.Прегръщам теб и татко му и ви пожелавам да видите душата на Криси в едно красиво бебе. Praynig
Цитирай

Нека почива в мир малката душица.На мама -много кураж.
Ужасно съжалявам.
Цитирай

Rose Rose Нека мъничкото ангелче Криси почива в мир! Praynig
pufinka, прегръщам те силно.
Цитирай

София

Ох....мъка, мъка....колко мъка в думите ти чета мила майчице... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Милото бебенце, дано почива в мир Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Раковски

Мила майчице,много съжалявам.Дано почива в мир малкото човече. Praynig Praynig PraynigКураж на теб и татито и скоро желанията ти да бъдат реалност.
Цитирай

UK, Harlow/София

Дано Криси е на по-добро място Praynig

pufinka, моите съболезнования!Много, много съжалявам Crying or Very sad
Цитирай

sofia

Пуфинка, много съжалявам за загубата ви. Crying or Very sad
Дано малкото ви момченце да е на по добро място.
Нека почива в мир, малката душичка. Praynig Praynig Praynig Praynig
Мойте съболезнования.
Цитирай

София

Пуфинка,  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора