Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ожених се набързо, още по-бързо се разведох... Имам прекрасен син, но съм...сама! Изпитвам някакъв страх да започна нова връзка. А виждам, че мъжете проявяват интерес към мен. Смешното е, че не ме е страх от връзка, а от... секса!!! Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Цитирай

Ще кажем: да ти имам проблема!  Mr. Green
Няма какво да се притесняваш - тя природата го е измислила Smile
Цитирай

РусЙе

Хормони Mr. Green Ще отмине...
Цитирай

Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Ще кажа и аз като Пантер - да ти имам проблема!  Mr. Green
Мен пък ме е страх, че АЗ никога няма да изпитам удоволствие от секса  Crossing Arms
Цитирай

Че 2 пъти родих по нормален път и нямам оплаквания от мъже.
Цитирай

София

След това, което си преживяла, си взела да се тръшкаш дали ще можеш да задоволиш някой мъж? Smile
Ако се притесняваш, че си се разширила от раждането - намери си по-надарен Twisted Evil
Цитирай

РусЙе

Ако се притесняваш, че си се разширила от раждането - намери си по-надарен Twisted Evil
Аааа, недей да подвеждаш така девойката Twisted Evil
Цитирай

София, кв. Редута

тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания  Laughing
Цитирай

на авторката - най-добри благопожелания 

И от мен !!!!!! newsm53да ти имам проблемите!!!!
Цитирай

на авторката - най-добри благопожелания  Laughing
абЦолютно 35 35 35
радвам се,че бързо си преодоляла кризата,тези "притеснения" са симптоматични за бърза стабилизация след раздяла.
тайничко ти завиждам
Цитирай

Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Ооо да ти имах проблема..-първо това ще кажа. Very HappyИ второ,че удоволствието не зависи само от размерите...без значение за мъжките или женски органи говорим,така че споко Very HappyА!И още нещо ,ако случайно възникне някакъв проблем,да знаеш че не е от теб...неговия е недорасъл 35 35 Mr. Green
Цитирай

София

Не мога от опит да ти кажа дали има разлика понеже родих със секцио. Но ако наистина толкова се притесняваш - прави упражнинията на Кегел, ще стегнеш доволно мускулатурата си и няма да имаш основания за притеснения.
Иначе и аз казвам - хубаво е, че емоционално си преодоляла БНД, аз лично си позволих забежки с момък преди да съм го преодоляла и секса с момъка беше най-монотонното и равнодушно изживяване.....е, то както е речено няма фригидни жени, а смотани мъже.... Wink Wink
Цитирай

Laughing хехе
фантазираш си нещо
откъде знаеш че ще е зле като не си пробвала още  Laughing
Цитирай

София

Да може да не е както преди,а да установиш,че можеш да дадеш и да получиш  по-голямо удоволствие,отколкото преди раждането!С много жени става точно така.И не мисли ,че има голяма разлика за мъжете,ако искаш пробвай да скриеш факта ,че си раждала-бас държа че няма да разбере! Peace
Цитирай

София

Още една луда като мен (не се обиждай, казвам го приятелски) - само че моето е - кърмих година и два месеца - а сексът!  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.