Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мамчета, някой някъде беше пуснал линк към сървъра на доставчика си със страшно много гимнастики, тае-бо, пилатес, на Курникова, на тоз, на оня...Сещате ли се за какво говоря и някой запазил ли си го е?
Цитирай

Варна

И ти ли Бруте ще подскачаш? #Milti  Laughing
Аз изтеглих някакъв пилатес-милатес даже го изгледах:-))))) и до тук! Предпочитам няколкочасовите разходки под слънцето засега, иначе ме болят кокалите. Tired
Айде, стискам ти палци! Трико имаш ли си? Razz
Цитирай

Цитат на: Flash*
И ти ли Бруте ще подскачаш? #Milti  Laughing
Аз изтеглих някакъв пилатес-милатес даже го изгледах:-))))) и до тук! Предпочитам няколкочасовите разходки под слънцето засега, иначе ме болят кокалите. Tired
Айде, стискам ти палци! Трико имаш ли си? Razz

Laughing
Ох, наборке, до сълзи ме разсмя  Laughing пилатес-милатес Laughing Чакай сега, първо го обмислям, вече съм свалила едно тае-бо, 8 минутно /по-малко нямаше/, но още не съм го гледала! Трико нямам, постелка също, подготвям се засега, събирам смелост.
Цитирай

Бургас

Аз линка нямам, ама за кураж се обаждам Wink  Подскачам усърдно от известно време - таебойствам един вид Laughing , обаче имам стратегия, че да не се откажа - записах се за тренировки, че и парите предварително си дадох и няма мърдане Exclamation  Не е за мен домашната инициатива - хем ми е скучно, хем от мъжа грам подкрепа - той единия ябълков оцет с мен не ще да пие... Evil or Very Mad Мдаа, не мога аз сама в къщи Tired
Цитирай

И аз съм го пропуснала този линк, но ти давам един, който на мен ми е полезен.
Срещу всяка група (Abdominals, Arms & Shoulders, Back Muscles...)  има активни линкове с анимирани всички упражнения. Ако не за друго, поне за разгряване може да ти бъде полезен. Very Happy

http://www.lhj.com/lhj/category.jhtml?categoryid=/templatedata/l … owToExercises.xml
Цитирай

Варна

Diviana къде забрави линка? Laughing
Цитирай

Цитат на: mam4e
обаче имам стратегия, че да не се откажа - записах се за тренировки, че и парите предварително си дадох и няма мърдане Exclamation  

Това е истината!
И аз така постъпих миналия февруари! Инвестирах предварително в карта, ходих един месец, платих даже за втория, но нещо се възгордях като видях че има и по-шишкави от мен Laughing Майтап, бе! Нещо все ми се правиха на ударени в къщи кой да гледа малката и се отказах.
Но пак обмислям да ходя, пък и ако подскачам в къщи, не отговарям за мазилката на комшиите отдолу Laughing
Цитирай

И аз като жабата, дето подковават вола, че дигнала крак...
И аз отидох на тае-бо. Тае-бото си беше много приятно, но бях една от най-стройните там (да не кажа слабите, щото не е точно така). Което действа зле на мотивацията.

Освен това в групата се е наместил някакъв момък, който си търси приятелка и скача с момичетата. Отврат някаква - некъпан, вмирисан, че и с ерекция през по-голямата част от тренировката. Накрая и треньорката се оплака, че всеки път я зяпал втренчено в задника.
Цитирай

София

Виж тук:

http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/

и тук:

http://store1.data.bg/gateto/Moviez/Aerobic%20-%20Tae%20Bo/
Цитирай

Варна

Цитат на: sladka hapka

Освен това в групата се е наместил някакъв момък, който си търси приятелка и скача с момичетата. Отврат някаква - некъпан, вмирисан, че и с ерекция през по-голямата част от тренировката. Накрая и треньорката се оплака, че всеки път я зяпал втренчено в задника.

Гнус...
Цитирай

Бургас

И аз отидох на тае-бо. Тае-бото си беше много приятно, но бях една от най-стройните там (да не кажа слабите, щото не е точно така). Което действа зле на мотивацията.

Ъъъъъ, бляк Sick - много гадно!
Ние сме само женки на тренировките, при това сме в оптималното съотношение ветеранки за стимул и нови за самочувствие Wink
Цитирай

Sofia

хахахаха и ние с моята кума преди време ходихме на тае - бо само заради треньора -  Боби се казваше и се мотаеше с уижасно къси панталонки. един ден обаче направи мъжки шпагат и ние  #Shocked видяхме всичко Laughing
Цитирай

Цитат на: Flash*
Diviana къде забрави линка? Laughing

Голема съм шамандура....
Приложих го...вече. Laughing
Цитирай

Цитат на: anya
Виж тук:

http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/

Аня, точно за този линк става въпрос, обаче не ми го отваря. Спомням си го това 'ftlbg'...точно там имаше страшно много гимнастики.
Цитирай

Благодаря момичета, ще пратя всички линкове на нашия доставчик да ги качат на сървъра. Аз ако не събера сили, поне други юзъри да се възползват Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.