Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Гледам ги тези топки за гимнастика и се 4удя дали ще има някакъв ефект от нея,съ4етана с каране на вело.?! Някой кекнал ли се е на такова 4удо?Да сподели техники  Mr. Green
Цитирай

София

Говориш за швейцарската топка, нали? 
http://www.letsgym.com/2007/03/18/gym-with-ball/
И на мен ми е интересно, не знам къде се продават. Надуват ли се? Или стоят така. Трябва да е доста здрава, за да може да се седи върху нея...    Very Happy
Цитирай

Варна

Абсолютли същата.Явно са доста здрави...гумени  Mr. Green

http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=21&products_id=3715
http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=21&products_id=3714
Цитирай

Finland

Ползвам, във фитнес клуба, който посеЩавам.
Надуват ли се? Или стоят така. Трябва да е доста здрава, за да може да се седи върху нея...    Very Happy
Все надута си стои  newsm78

Има две упр, които правя за корем на нея, не могат да се сравнят с ниЩо друго  Party
Приятелка прави едни за дупе, и се кълне, чЕ от тях бричовете са изчезнали.
Това, което със сигурност знам е, чЕ ти трябват хубави обяснения първо. Не знам дали бих се оправила само с картинки  Thinking

Цитирай

Пловдив

Надуват се и са доста твърди, издържат повече от 100 кг.
Продават се в спортните магазини. Мога да помогна за Пловдив с магазин. Струват около 20 -25 лв. Има естествено и много по-скъпи варианти.
Аз лично обожавам гимнастиката с топка, наистина нищо не може да се сравни с упражненията с швейцарска (фитнес) топка.
Цитирай

Емаесесаесесапипиа

Страхотна табуретка е. Стои ми в хола, децата си играят с нея и от време на време се подрусвам за разнообразие отгоре й, много релаксиращо действа, а и краката си слагам върху й като сядам на дивана. Изобщо - титулярната ми табуретка захвърлих на тавана, а топката се шляе из хола като голямо весело синьо петно.
На мен ми я донесоха от Щатите с помпичка (мисля, че трябва да я надувам от верме на време, че леко спада с времето) и един диск с йога упражнения с топка, които са много хубави, доста по-облекчени от истинските асани, разтягането при тях е страхотно, а и са доста по-приятни. Определено е ценен уред.
Цитирай

in my dreams

За домашна тренировка на доста мускулни групи ,тя е ПЕРФЕКТНА Peace Peace Peace Peace Peace
Цитирай

София

И аз съм чувала, че упражненията с такива топки са страхотни, но за съжаление още не съм опитвала. Знам и че ако седиш на тях вместо на обикновен стол, не ти се изкривява гръбнакът и се натоварва по-малко.
Абе ще си купя аз, какво да му мисля Very Happy Щом са по 20-25 лв, както казва polinbg...
Цитирай

Варна

Навихте ме,купувам я.  Mr. Green
Ще я взема от атракциона.По-нагоре съм дала линкове,ако някой я иска ,а не може да я намери  Peace
Цитирай

София

О, тези топки са страхотни наистина за табуретка са много удобни а и за упражнения също са страхотни и е забавно с тях  Peace
Цитирай

Пловдив

може ли да ми кажете в Пловдив от къде мога да си я купя , не икам от нет-а да си е поръчвам а лично да си е взема. мерси предварително
Цитирай

Пловдив

За Пловдив:
на главната срещу халите има спортен магазин ("Люлю"), аз оттам съм си купувала.
Цитирай

Варна

Има различни размери. Какъв е критерият за избор - специфика на упражненията, ръст или ....?
Цитирай

Пловдив

с по-голямата топка упражненията са по-трудни. Смятам, че размер 65 см е ок
Цитирай

Я и аз да попитам нещо,харесах си ето това ,но как точно се използва и за какво е този комютър -да отчита калориите ли?

УРЕД
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.