Бял списък на лекари ,за проблемите на недоносени деца

  • 217 492
  • 176
  •   1
Отговори
# 60
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Целият екип на Неонатологията към АГ-Варна,и особено д-р Ангелова,която е невероятен човек и лекар.Тя е нашият ангел-спасител ,помага ни безвъзмездно дълго ,след като напуснахме отделението.
 Д.Р Черноокова  направи всичко ,за да намери най добрия хирург за детето и да се погрижи за него.
 Д-Р Кристоф-УНГ хирург извърши изключително рискова операция на сина ми когато беше на 10 дни с тегло около 2300- хирургично отстраняване на костна преграда на носоглътката. Благодарение на него синът ми диша.
 Целият екип на ДОРИЛ в Св.Марина, изключителни специалисти.
 Д-Р Захаринов от Пирогов,изключителен човек и хирург,не ни е взел 1ст.,дори консултациите преди и след операцията безплатно направи. Докато бяхме там видях как работи, по 2 операции на ден, следобяд консултира в кабинета, а вечер на телефона, дори през почивните дни беше в отделението. Не е много приказлив ,но каквото го питахме обясни.
д.р Чавдаров-наистина разбира от неврологичен преглед,назначи рехабилитация, коята дава добри резултати./на нас каза,че 2 и 2 не е 4 в медицината Joy/Пак ще ходим при него.
 Рехабилитаторите от ДМСГ-Виница Варна,особено Тони и Ася.
 Д-Р Георгиева-гастроентеролог и д-р Светла Николова-очен лекар

# 61
  • Мнения: 10
Моля ви и на мен ми трябва спешно телефон на доц.Емилия Христова!

Благодаря би предварително!

# 62
  • Мнения: 7

Д-р Ралица Георгиева, доц. Христова и целия екип от прекрасни специалисти и Човеци в Неонатологично отделение на Педиатрията, София.

Благодарността ни е безкрайна и расте с всеки изминал ден- гледайки усмихнатото личице на дебеланката вече Лора.

# 63
  • Мнения: 141
Неонатологично отделение на Университетска болница Света Анна /бивша Окръжна болница/ - София

# 64
  • Мнения: 3 621
Да допълня и аз списъка
Много, ама много съм балгодарна на д-р Сияна Юдова от МД- Варна

# 65
  • Мнения: 20
В Стара Загора са най-добрите др.Момджиев др.Узунова др.Чолакова хиляди благодарности да са живи и здрави и да имат все по-малко пациенти

# 66
  • Мнения: 251
Аз добавям лекарят на който ние сме благодарни, д-р Никола Белчев акушер-гинеколог МБАЛ"Пловдив"
Едно голямо БЛАГОДАРЯ!  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Слава Богу и ние има на кого да благодарим: На първо място д-р Мариана Миланова от неонатологоята на УМБАЛ Св Георги Пловдив. Стархотна лекарка, но най- вече човек. Ако не беше тя да ми обяснява всичко подробно и да се отнася с разбиране и онзи момент най вероятно щях да се побъркам. След нея на всички лекари от неонатологията на същата болница. Въпреки че на моменти се държаха грубо с нас, детето ми е живо и здраво благодарение на тях и това е най важното: Благодаря сърдечно на д-р Генова, д-р Нещерова, Д-р Кибарска, д-р Търнева и всичко които помогнаха на Боренцето да оцелее.

# 68
  • Мнения: 5
Д-р Диана Дянкова, д-р Ралица Георгиева и всички доктори с големи сърца от Клиника по неонатология на Университетска детска болница (Институт по педиатрия).Едно голямо БЛАГОДАРЯ!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Д-р Стойчева от неонатологията  в Окръжна болница Пловдив - невероятен човек ,много добтр специалист , който обича децата и професията си   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 900
Доц. Мая Кръстева, д-р Мария Нещерова от Неонатологично отделение към УМБАЛ "Свети Георги" Пловдив.  bouquet 

# 71
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Д-р Димитрова завеждаща отделението за недоносени в 1ва поликлини в Бургас,много съм и благодарна,много внимателна,тя помогна на дъщерями  bouquetза нея.

# 72
  • Мнения: 356
Д-р Росманова, Д-р Атанасова и Д-р Йонов от Неонатологията в Плевен - изключителни специалисти и разкошни хора

# 73
  • Мнения: 92
Изключително съм благодарна на целия екип на неонатологичното отделение в СБАГАЛ и най-вече на д-р Черноокова завеждащ отделението при която ходим и до днес  благодарение на тях сега имаме нашата принцеса. Д-р Димитър Райков- ортопед благодарение на него тя тича като хала. Огромно БЛАГОДАРЯ!!!!!!

# 74
  • Мнения: 33
Д-р Симеонова и целият екип на Клиниката по неонатология към Университетска болница по детски болести, които се погрижиха за живота на моето дете. Най-прекрасният слънчев човек, когото познавам и който продължава да се грижи за рожбата ми.

Общи условия

Активация на акаунт