Кога ви се възстановиха ореолите на гърдите

  • 4 707
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Защото вече 5 месеца станаха, а мойте са си все още големи и тъмни а не кърмя от 3 месеца newsm78 Кога ли ще се свият и избледнеят?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз се чудя дали се оправят въобще.Чувала съм че си остават малко по тъмни.Моите така пораснах че искат да завладеят целите гърди Mr. Green

# 2
  • Мнения: 305
Моите така пораснах че искат да завладеят целите гърди Mr. Green
То май и при мен на там отиват нещата ама поне да се свият малкоооооооооооооо newsm45

# 3
  • в стаята
  • Мнения: 469
Моите не се увеличиха кой знае колко много, но определено след като спрях да кърмя, не се върнаха към предишното състояние. Останаха си големи Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 431
Правилно е ареола, защото ореол е съвсем друго нещо  Wink. Иначе моите все още са големи, но избледняха (аз кърмя, не знам дали това има значение)

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Моите си останаха големи и тъмни.Не кърмя вече повече от година и си мисля,че така ще си останат.
На мен,обаче,това не ми пречи изобщо Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
на мен пък изобщо не са ми се променяли.....

# 7
  • Мнения: 748
май около 6м. ако правилно си спомням. в момента са както преди. продължавам да кърмя.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 907
Моите не се промениха  newsm78 .

# 9
  • Мнения: 374
най-вероятно след като гърдите ти се смалят отново и ареолите ще се

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ареолите се свиват, когато бюста спадне след спиране на кърменето.
Но тъмният цвят си остава  Confused
Моите потъмняха още повече вторият път.

# 11
  • Мнения: 1 896
Моите бяха изсветлели след първата година и нещо кърмене, сега пак потъмняха с бременността. Винаги са си били големи, не са се уголемявали специално след раждането.
Май общоприетата цицоестетика изисква да са ти малки, но аз подлагам активно на съмнение основанията й.  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 230
Но тъмният цвят си остава  Confused
Аха Cry

# 13
  • Мнения: 1 596
И аз се чудя дали се оправят въобще.Чувала съм че си остават малко по тъмни.Моите така пораснах че искат да завладеят целите гърди Mr. Green

Скица Mr. Green
А ще станат ли пак твърдички като преди,че сега са ми като мехове меки Sick Sick Sick

# 14
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
моите изобщо не са се променили. Само гърдите ми станаха по мънички.

Общи условия

Активация на акаунт