Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 589 отговора
Да така ще бъде доста светла и просторна yes
Цитирай

Момичета, някой поръчвал ли е кухня от Рапидгруп? Сега разгледах сайта. Останаха ми очите там, особено в тази.

http://www.rapidgroup-bg.com/kitchens.html
Цитирай

Коте, само идейка. Аз в предишната ми кухня реших проблема, като над бар плота направихме витрини. Там стояха чашите. Витрините се отваряха и от двете страни на барплота. Така хем не се затъмнява помещението, хем мястото се използва пълноценно .
камелия, и моите очи останаха там  Very Happy.
Цитирай

Момичета, някой поръчвал ли е кухня от Рапидгруп? Сега разгледах сайта. Останаха ми очите там, особено в тази.

http://www.rapidgroup-bg.com/kitchens.html

Доста е лъскавичка, но е готина newsm10
Цитирай

Много интересно е използван ъгъла yes
Цитирай

Сега си писах с една мама, която има кухня от там - излязла и е около 2500 евро -3 метра. За лак мисля, че е нормална цена или..?
Цитирай

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=5
ето моето творение, поне ми стана ясно как ще изглежда моята идея .. печката ми е в ниша зад стъклената врата, а върху плота до прозореца ще е МВ, но не намерих свободностояща
smile3501 Много ми хареса!

Цитирай

Лови, благодаря за идеята, виждала съм я и реализирана, но някак си пак ми се струва, че ще се затвори стаята.. Аз съм маниачка на светлина и простор.. абе май клауствофобия му викат на това, но при мен не е доказана  35
А и шкафовете са ми предостатъчни:
имам 5 тенджери, 2 тигана и 3 тави.. освен още една тава среден размер друго не ми трябва. То аз толкова и готвя 2-3 пъти в седмицата и то само за вечеря
чашите за специални случаи ще наредя във витринката над МВ,имам едни кристали със сребро, които задължително ще пльосна на първо място. bowuu
Чиниите по чекмеджетата, ежедневните чаши и те ..
Повече посуда не искам, защото колкото повече място имаш толкова повече  купуваш.. Пример майка ми има 3 официални сервиза и безброй други глупости, някои от които не е вадила с години
Цитирай

Мнооого си права Laughing. То си е затворен кръг. Ще имаш и по- малко за чистене Very Happy.
Цитирай

Сега си писах с една мама, която има кухня от там - излязла и е около 2500 евро -3 метра. За лак мисля, че е нормална цена или..?
Да толкова вървят ,защото и аз си мислех отначало да я правя така лъскавичка ,но като чух цената ooooh! се позамислих но още нищо не съм измислила Smile
Цитирай

За лак + заоблени вратички, да нормална е.
Цитирай

За лак + заоблени вратички, да нормална е.
И аз съм на същото мнение.
Цитирай

Камелия какво стана с твоя чертеж-проект в мащаб? Направи ли го? Дай да го видим как е? Smile Smile
Цитирай

Камелия какво стана с твоя чертеж-проект в мащаб? Направи ли го? Дай да го видим как е? Smile Smile
Правих, сгреших, драсках и накрая се отказах:)) Долния ред изглеждаше почти като на скицата по-горе. С горните шкафове не можах да се справя нещо.  Tired Като ми дойде музата пак, ще пробвам отново. Smile
Цитирай

Камелия, моя позната, която скоро си прави кухня беше проучвала пазара на дълго и на широко, ми каза, че Рапид са необосновано скъпа фирма и понеже и аз харесвам страшно заоблени форми ми препоръча Симар - Враца. Нейната кухня е много красива, но за качество не мога да кажа, защото е нова.
Цитирай

105-119 от 589 отговора