Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Тъй като много пъти съм имала покрепата - реших и тоя път - за да не е в ума ми. Днес имах недоразумение с приятелка - не очаквах  че го е направила нарочно. Наистина става въпрос само за 2 лв. но ме обиди факта че не ме предупреди което доста ме разстрои. Сега се опитах да накърмя Коко - яде в 13 часа - уж отваря устата лапа гърдата но се сърди и я пуска. Сега е в мен и си играе с бибата Опхитвам се да се успокоя че още не е гладен Дали ще ме подкрепите че е така
Цитирай

Бургас

Първо се успокой, за да си сигурна че кърмата ще си потече както винаги!!!След това си кажи че всяко зло за добро и ако имаш нужда от подкрепа знай,че има и други бургазлийки  на разположение!!!Горе главата за да има с какво да се храни човечето!!! newsm10 breastfeeding
Цитирай

Германия

Вземи се успокой, хапни един сладолед примерно и ще се оправят нещата.
Цитирай

София

Просто се успокой!  Hug
Разстроена си, което е нормално. Емоционалното си състояние влияе на рефлекса на потичане. Когато си напрегната, ядосана, притеснена... млякото не тръгва.
Вземи си една топла вана, послушай хубава музика, хапни нещо вкусно...  Peace
Цитирай

София, България

Просто се успокой!  Hug
Разстроена си, което е нормално. Емоционалното си състояние влияе на рефлекса на потичане. Когато си напрегната, ядосана, притеснена... млякото не тръгва.
Вземи си една топла вана, послушай хубава музика, хапни нещо вкусно...  Peace
и изпий една бира  Hug
Цитирай

Бургас

Благодаря ви   bouquet Малко трудно но се справяме Дано не ми намалее кърмата Praynig
Цитирай

Я стига глупости  Crazy Разбира се, че няма да ти спре кърмата  Wink Туй да не е с кранче да спре тъй лесно.. А и с 6 месечно бебе - ъпсурд  Mr. Green
Хич да ти не пука  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.