Re: AVON само за представители - 14

  • 9 856
  • 308
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре дошли в поредната ни 14 тема!!!  bouquet
Породена от дискусията в последните страници на новата тема да пусна тук анкета, за това дали е била за вас успешна последната кампания ?
Имате възможност за един глас, а иначе темата си върви както обикновено, с всичките дискусии!!
А ето и каталозите, нащракани със съдействието на момичетата!!

Старата тема

Каталог 09

Каталог 10 

Нетна към каталог 10 

Каталог 11 /полски/

Каталог 12 /полски/

# 1
  • Мнения: 8 459
Средна.Имала съм и по-добри.

# 2
  • Мнения: 3 356
Дзак за запис.Общо взето не мога да преценя,на мен ми е втора кампания.

# 3
  • Мнения: 8 459
Момичета,виждате ли в каталог 11 Трезел?Или е нещо друго на снимката?
Нещо изчезна от хоризонта.

# 4
  • Мнения: 370
Много средно положение!
(

# 5
  • Мнения: 1 807
определено вече имаме почти от всичко и затова не си харесваме нищо. А новото е като старото, но в нова опаковка и тук там "нова формула".
Не ми беше от най-силните 9-та Кл

# 6
  • Мнения: 2 910
Момичета, извинявам се, че нахлувам в темата ви, но събирам впечатления за слънцезащитния лосион на Avon. В чуденка съм кой да си поръчам, единият е с фактор 8, на който пише за максимизиране на тена, което честно казано незнам какво означава, а другият е с фактор 10, водоустойчив. Искам да направя тен за няколко дни Simple Smile, а в същото време и да се предпазя от слънцето. Кой бихте ми препоръчали вие?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 828
За мен не беше добра 9-та кампания, но то беше защото бях на почивка 10 дена, а те както са вече по 20 дена каманиите, едвам успях да си пусна поне една поръчка.

# 8
  • Мнения: 8 459
Момичета, извинявам се, че нахлувам в темата ви, но събирам впечатления за слънцезащитния лосион на Avon. В чуденка съм кой да си поръчам, единият е с фактор 8, на който пише за максимизиране на тена, което честно казано незнам какво означава, а другият е с фактор 10, водоустойчив. Искам да направя тен за няколко дни Simple Smile, а в същото време и да се предпазя от слънцето. Кой бихте ми препоръчали вие?
Моят опит показва,че високият фактор води до мнооого бавно почерняване.Но не изгаряш.Може би този максимизиращият е добър за тен,но има и риск от изгаряне.Зависи от типа кожаПри светла кожа си трябва висок фактор и тенът остава на заден план,за да няма поражения върху кожата.

# 9
  • Мнения: 118
при мен кампания 9 също беше слаба, вече втора кампания не мога да събера 2-ра поръчка, но пък и летните месеци не са от най-силните Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 990
Тук съм! От зле по-зле отива "бизнеса" Wink

# 11
  • Мнения: 1 035
и аз едва 50лв направих и сега гледам че 2 от нещата ми са с червен светофар #Cussing out
да взема да пусна 5 чанти Irlande и ще си оправя положението  Laughing Mr. Green Laughing

# 12
  • Мнения: 384
Реално погледнато-слаба,че едва покрих минимума, ама като се има пред вид,че не очаквах да събера (и пусна) поръчка, съм направо доволна  Wink

# 13
  • Мнения: 2 910
Емия, благодаря ти за отговора  bouquet

# 14
  • Мнения: 8 459
Емия, благодаря ти за отговора  bouquet
Моля,моля  bouquet,не знам,дали съм помогнала. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт