Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Русе

Не е лесно да си прост.  ooooh!

Запалвам си цигара и всичко лумна - миглите ми са наполовина, веждите леко закъдрени, бритона тук таме го няма. Всичко миришеше на пърлена гъска.

Кажете - нали ще ми пораснат миглите, супер съм смешна сега - личи си? И кога, евентуално?
Цитирай

София

Благодаря ти, че ме разсмя сладур такъв  Hug
Споко, всичко ще порасне, та даже и може по-
хубаво да стане  Hug
Цитирай

Прага,Чехия

Разбира се че ще ти пораснат,не се притесняваи,само дето малко ще трябва да си походиш така!Ама това са рисковете на професията LaughingМежду другото и на мен ми се е случвало докато пушех..... 35Даже и на мъжа ми му бях опърлила миглите със запалката 35 35 35Представяте ли си #Crazy Laughing
Цитирай

Добрич- Firenze

Много ме развесели ,
но не е добре де се присмивам на чуждото нещастие  35 35 35
особено като се има предвид,че и аз съм пушач.
Но ще ти пораснат миглите и бретона не бой се само ще ти трябва повече търпение  Hug
Цитирай

Ще ти пораснат, моя приятелка си подстригваше миглите по пълнолуние, за да станели по-дълги и хубави, но веднъж нещо не беше преценила кколко да реже и остана само по глепач hahaha hahaha hahaha В смисъл като мигнеше и мигаше само с кожата, заливах се от смях и на нея и се ревеше:))) Ама така е, като слуша разни откачени съвети....та и пораснаха де, страхотни са даже:) А Това с пушенето....си е част от рисковете на живото предаване:)
Цитирай

Hug Hug Hug

Спокойно- ще пораснат постепенно ще се оправят миглите и веждите-ежедневно се подменят част от косъмчетата им.За колко време не знам,но няма да е дълго.Бретона можеш да го подстрижеш или филираш леко.
И другия път по-внимателно със запалката Wink Naughty Love
Цитирай

Споко, ще се оправиш. И аз съм го правила този номер, най-лошото е, че колкото и да се миеш, миризмата ще стои поне няколко дни.
Цитирай

Русе

Hug Благодаря ви. Мисълта за по-дълги мигли ще ме крепи. Изскубах от бретона опърленото.

Crossing Arms сравняваш ме с някаква откачалка.  Hug
Цитирай

Надявам се бързо да се оправят и да имаш по-хубави мигли,а за бритона може да пуснеш нова мода Peace.Не се сърди,няма зла мисъл в това Peace
Цитирай

София

Ужас и аз съм пушачка ама до сега само нокът съм си пърлила, надявам се скоро да ти пораснат миглите, веждите и косата, че така наистина е неприятно. И малко оф ама не мога да се стърпя спокойно мой познат беше командировка и вечерта супер уморен в хотела решава да пали цигара в стаята и заспал човека с цигарата и се запалило одеялото добре че не бил сам в стаята. Ама после като разбрали от хотела и ги изгонили, че и града малък и в никой хотел не ги искали после че и до сега го базикаме за това  hahaha Така че пушачи внимавайте
Цитирай

в гората

Оф, Вергилио...това само на теб може да ти се случи 35. Голяма си кифла.

Ще се оправиш споко....ама бавно  bouquet

п.п. Мирише ли около теб на пърленко? Crazy Laughing
Цитирай

Вергилия-Мъргулия 35,споко,ще пораснат миглите.
Внимавай с цигарите! Laughing
Не си проста,ни най-малко. Love
Цитирай

под голямата лоза

Верж, ще се оправиш, споко!!! Hug

Косми растат, акъл не расте.... Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Узунджово

Няма страшно, Вергилия, ще порастнат миглите Hug.
Не си проста, на всеки може да се случи. На мен  веднъж в църквата ми бяха запалили косата.
Цитирай

Sofia

Ще пораснат след 2 години ще имаш мигли, спокойно  Peace
« Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 09:27 от Горгона Meдуза »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора