Билка - антицелулитен гел

  • 37 837
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 952
Антицелулитният гел- зеленият?

# 76
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
да същият----ох почвам ве4е да се плаша малко като се чудиш така ,незнам нормалноли е аз си мислех 4е действа затова така загрява кожата ми става една гладка а гела мирише доста силно

# 77
  • Мнения: 1 952
Този крем има охлаждащ ефект, заради ментата и другите му билки там.
Други форумки също казаха, че им изстудява, прочети в темата.

# 78
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
много странно а ти от колко време го ползваш и дали виждаш някъква промяна,аз спортувам всяка ве4ер карам веларгометър вземам душ и се мажа с гела

# 79
  • Мнения: 1 952
Ами отскоро, и както писах- ходя на масажи, там ме мажат с въпросния крем, но не всеки път. Имам го и в къщи, но не очаквам чудеса от него, кожата ми на пипане стана много гладка, за целулита нищо не мога да кажа, там си е.

# 80
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
еми пожелавам ти успех с гела а пък аз ще питам мойта козметичка за загряването

# 81
  • Мнения: 249
момичета,в крайна сметка кой да взема?на Билка или зеления на Дева? newsm78

# 82
  • Мнения: 2 726
момичета,в крайна сметка кой да взема?на Билка или зеления на Дева? newsm78
Ами пробвай - и двата въобще не са скъпи.Аз пробвах и зелената Дева и розовата Дева,сега ще изпробвам и Билката. Peace

# 83
  • Мнения: 249
и аз пробвах розовия,затова се колебая за зеления. А тази Билка никъде не мога да  намеря Sad

# 84
  • Мнения: 2 726
на мен лично розовата ми харесваше повече като ефект ,отколкото зелената дева и затова измазах една зелена, а сега мажа вече трета розова дева Crazy,но като я свърша непременно ще си взема Билка.При нас случайно го мернах в една аптека,та търси го по аптеките

# 85
  • Мнения: 249
ще проверя и там,мерси

# 86
  • Мнения: 12 705
и аз пробвах розовия,затова се колебая за зеления. А тази Билка никъде не мога да  намеря Sad
По козметични магазини не съм го виждала, но го има в аптеките, както и на щандовете с козметика в супермаркетите - аз си бях вземала от СВА, например. Дано да съм ти помогнала.

# 87
  • Мнения: 249
ще идвам да пазарувам от вашето СВА тогава Simple Smile,щото в нашето нищо няма,нито във фантастико

# 88
Антицелулитния гел на Билка е много добър! Аз го взех да 3 и 90  Tired  Интимният на Билка също е  добър!   Hug

# 89
Аз пък съм виждала този антицелулитен крем на Билка в Хит на младост 3,ама беше отдавна и незнам дали още го има там.Дано съм била полезна на някой.

Общи условия

Активация на акаунт