Домашно произведени зеленчуци

  • 669
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Някой знае ли откъде могат да се купят в София или селата около София плодове, зеленчуци, мляко и т.н. от частни производители.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 По пазарите не е ли същото newsm78Сега държавни производители няма.

# 2
  • Мнения: 14
Ами не е същото. Като пътуваме в провинцията има хора, които изнасят пред къщите си да продават плодове и зеленчуци. Вкусът не може да се сравнява с вкусът на тези, които купуваме от пазарите в София.

# 3
  • Мнения: 526
Мляко можеш да купиш от много места в София,нали си виждала бабите с бутилките Simple SmileДоколкото може да им се вярва,че млекцето е чисто и кравите не са болни,де.
Иначе като се сетя за зеленчуците-имаше едни розови,едри,месести домати,дето само в домашна градина можеш да ги видиш SadМного отдавна не съм ги яла.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Определени места не мисля, че има... просто ако чуеш от някой.

# 5
  • Мнения: 790
по повод домашното мляко,моя приятелка не можа да си излекува детето 6 месеца от някакви бактерий в стомаха,поне такава беше диагнозата на докторите.Никога не може да си сигурна за хигиената,която се спазва от бабите,които го продават.

# 6
  • Мнения: 393
За млякото съм против купуването му от разни баби, но за плодове и зеленчуци е друго. Ама такива ми се случва рядко да купувам само когато пътуваме на някъде и минаваме покрай разни села. Миналата година така бях купила 20 кг картофи и бях много доволна, а и бързо свършиха. Ама за конкретни места мисля че няма защото този начин на продажба е незаконен май  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт