Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 138 отговора

София

Здравейте!Това е въпросът ми.Празнувахте ли първият рожден ден на децата ви?Имам предвид с торта и гости.Моята баба е на 80г. и според нея 1г. не се празнува,не трябвало да се пали свещичка,единствено родителите може да почерпят с бонбон,когото пожелаят.Каза ми също че това е така, защото на умрял човек се прави помен до 1г,след това вече се ходи само на задушница и по тази причина да не правя рожден ден на сина си.Дано не ви се стори глупаво питането ми,но аз самата съм доста суеверна.Ще чакам просто да споделите,ако някой е чувал за подобно нещо.
Цитирай

Някъде там...

Глупости. Естествено, че се празнува.
Цитирай

на баба си в джанките

Това за пръв път го чувам newsm78
Още нямам детенце,но съм била канена и съм присъствала на първи рожден ден на бебе.Имаше си торта,свещичка палихме!
Цитирай

NL

Ами като искаш ,не го празнувай  PeaceТова го чувам за първи път  Rolling Eyes Никога за нищо на света не бих изпуснала първият рожден ден на дъщеря си  Peace
Цитирай

София

И аз за пръв път го чувам #Crazy Ние празнувахме.
Цитирай

Бургас

Все едно да пропуснеш цяла една година. За мен това е първият юбилей на детето и за нищо на свете небих го пропуснала!
Цитирай

София

Благодаря за бързите отговори!И на мен така ми се иска да го празнуваме,все пак това е толкова важен ден за мен и бебо.Живот и здраве ще си го посрещнем както трябва.
Цитирай

Прага,Чехия

Аз също не бих го пропуснала за нищо на света живот и здраве PeaceТова го чувам за първи път #Crazy
Цитирай

София

Естествено! Празнувахме с гости, торта, подаръци и всичко останало Mr. Green.
Цитирай

За нищо на света не бих пропуснала този празник! Naughty
Чувала съм, че само 40-тия РД не се празнува, но незнам защо е измислено това суеверие. Rolling Eyes
Цитирай
Празнува се естествено.Само 33 и 40 не се празнуват.
Малкия много се радва на тортата.
Чувала съм, че само 40-тия РД не се празнува, но незнам защо е измислено това суеверие. Rolling Eyes
Не се празнува,защото все едно си празнуваш 40-то.А 33 защото тогава е починал Христос и все едно празнуваш смъртта му.
Цитирай

София

Аз за първи път чувам, че не се празнува. Как ще се изпусне такова събитие - ние празнувахме, даже днес бях на един първи рожден ден.
Цитирай

София

И аз съм го чувала,но не го спазих,направихме чудесно детско парти:)
Ако уважаваш мнението на баба си,можете да минете с почерпка.
Цитирай

Велико Търново

Ще ме уморите с тези суеверия ooooh!
Ако,може за това логично обяснение Thinking
Естествено,че се празнува!
Цитирай

Плевен

Малкия много се радва на тортата.
Не се празнува,защото все едно си празнуваш 40-то.А 33 защото тогава е починал Христос и все едно празнуваш смъртта му.

Големи тъпотии са това за мен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 138 отговора