Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 93 отговора

аз да си призная първо решихме да си направим дете и после да сключим брак.
Цитирай
ооооо, Тинче, как си кака? Party
Цитирай

Варна

Моето скромно мнение е,че няма нищо лошо в това да се направи дете преди да има сключен брак.Освен това аз виждам ползата от брака единствено заради детето.
Цитирай

в гората

А каква е разликата?
Няма да е по- умно от другите, родени след брака? newsm78
Цитирай

Пловдив

И нашето бебе е заченато преди брака, но ние го искахме, не съм забременяла за да вържа мъжа ми. Той искаше дете дори повече от мен. Дали е преди или след брака според мен не е важно, важното е и двамата да са го искали, а не бременността да е повода за един брак. Въпрос на личен избор.
Цитирай

на баба си в джанките

Сладурка!
Кажи к'о стана с пъпеша,че още се чудим някои...
Цитирай

Първото ни дете се роди на 16. Сключихме брак на 18. Записахме го на 20.
То извънбрачно ли е, или брачно  newsm78  Crazy
Цитирай

много хубаво сте решили,важното е да е направено с обич
Цитирай

София

при нас дойде малко след около 2 г от брака
Цитирай

по пътеката

и трите са след брак, но просто така се е слу4ило! нямам  презумция да е преди или след, както дойде!
Цитирай

И аз да си призная- направихме деца без да мислим да сключваме брак.
Е, и? newsm78
Цитирай

София

Веднъж в тролея чух една лелка да коментира своя млада позната за това, защо са направили дете преди брака. Цитирам "поне няма да се борим със стерилитет". Не се бях замисляла върху това.
Цитирай

в гората

Веднъж в тролея чух една лелка да коментира своя млада позната за това, защо са направили дете преди брака. Цитирам "поне няма да се борим със стерилитет". Не се бях замисляла върху това.

Тя пък като че ли лелката ще се бори с това.
То от тия коментари на възрастните хора, има млади, които само да е мир ги слушат.
Цитирай

Свиленград

Преди или след брака няма никакво значение. Важното е детето да е желано и да бъде много обичано. Аз първо родих и чак година и половина след това се омъжих. Всъщност един ритуал и традиция не правят семейството. Семейството сте ти, мъжът до теб и детето. Smile
Цитирай

Silicon Valley

Незнам, но според мен брака би трябвало да е първата стъпка, така и планирахме и така ще стане- 2 години сме женени и все още не "бебеправим", не съм против децата преди брака, но определено не подкрепям брака заради децата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 93 отговора