Манастира Св.Мина

  • 12 577
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Благодаря за информацията   bouquet
Все пак нищо не пречи да се отиде,ако не друго то поне малко
душевен мир може да се намери.
Не ни е лесно все пак  Hug

# 16
  • Мнения: 3 294
И до мен е достигала информация за този манастир,даже сега четейки коментарите ми се иска веднага да отскоча до там.....имам бегъл спомен че гледах предаване пак за подобно лековито място,но там имаше една люлка вързана на дърво,на която ако се залюлееш в близко бъдеще ще забременееш,пак някакво поверие,но незнам за къде точно в България се отнасяше понеже го гледах отдавна Thinking
 
Вярвайте мили дами и ние ще бъдем мами!!! Hug

# 17
  • Мнения: 2 123
И аз да си кажа, че забременях и износих моето сладко момче в месеца, в който отидох до този манастир и се помолих точно за дете. Бях си намислила, че от благодарност там ще направя и кръщенето на детето си - само да стигна до този момент. Е, слава Богу стигнах и независимо от обстоятелствата благодарение, на които имаме жив и здрав син, дълбоко в себе си аз нося някаква вяра и благодарност към това място.   Peace

# 18
  • Мнения: 342
И аз да разкажа.Значи аз забременях на 4мес.от опитите ни с мъж ми,но към 3ти мес.се бях леко обезверила. Бяхме чували за този манастир и решихме да идем. От вън пред манастира седят едни баби и ти казват какво да си купиш и какво да направиш.Лично за мен си взех една кърпичка и докоснах 3пъти ръката на Светията,после си я сложих на корема докато се прибрах и винаги си я носих в чантата.Пред иконата си пожелах да имам бебе от мъжа,който седи до мен в този момент.И то се случи...чудото....забременях.И аз сега съм решила живот и здраве да кръстя прекрасната ми дъщеря там. Момичета не губете надежда...Чудеса стават!Нека всички жени на света,които искат- да станат майки и изживеят това велико чуство.

Общи условия

Активация на акаунт