Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Това е продължение на вече съществуваща тема, затова оставям линк към нея:http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=6366.0;num_replies=656.
Но все пак, за статистиката, а и за да задоволим любопитството на всички кандидат-мами: Колко време правихте бебчо?
На нас специално ни отне 2 месеца- втория месец работихме по един план за забременяване и той се оказа ефикасен още при първия опит.
Цитирай

7 месеца, които бяха 5 цикъла.

Виж и тази тема
Цитирай

При нас стана от първият месец, в който спрях противозачатъчните.
При положение, че всички лекари досега са ми казвали, че трябва да премина през 6месечно медикаментозно лечение, за да мога да забременея.
Беше голяма изненада. ))
Цитирай

гр. София

Бебчо го направихме на втория месец след спирането на противозачатъчните, които пих 5 год. Гинеколожката ми беше казала, че може да нямам овулация от 3-6 мес. след спирането им. Ние обаче усилено действахме и чудото стана!
Цитирай

NL

Година и половина,през която бях тук основен член със най страхотната компания от "старите кучета"  Mr. Green
Цитирай
аз до скоро само четях тук, но вече се престрашавам да пиша. а на въпроса- ние опитваме от около половин година. един месец прекъснахме, защото имахме гъбички  #Cussing out ....ама... сега сме удвоили усилията. стискам палци на всички ви!
Цитирай

И пишете в нея.
Тази я заключвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.