Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero!!!

  • 25 351
  • 287
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045




+  =


                       
това сме ние

     

ANNET                                Benidorm / Варна                           
Rali_80                              Madrid / Враца                                    Цветина 11/06/2007         
GOYA                                  Altea, Benidorm / Павликени
clara                                   Marbella / Русе                       
Dormilona                          Ontenyente, Valencia / Шумен           Каролина
Хулиган4е                         Ceuti,Murcia / Г.Оряховица                Гергана Анабел 3г.
Марица                              Valencia / Пловдив                            Анна Мария 21/02/04
alest                                   Valencia / София                               Кристина 19/04/06
bari                                    Tremp,LLeida / Свищов                      Алисия 04/11/04
Bec                                     Azuqueca de Henares / Созопол 
dunda                                 Albacete / Плевен                              Александър и Даниел
gery_to                               Denia / Сливен                                  Димитър 24/07/06
maripossa                           Picassent / Кърджали                       Пейко 25/04/95 и Николас
gaby_s                                Elche / Габрово                                 Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
ru600                                  Valencia / Плевен                              Никола 03/04/07     
Teya                                    Benidorm / Варна                              Ванина 01/04/93
Xapa                                    Madrid / Сливен         
ROZI24                                Roquetas de mar                               Хектор 28/07/06
Vivian*                                Castellon / Плевен
Diddy                                   Palma de Mallorca / София                Даниел 14/01/98
friki                                      Collado Villalba / Ботевград               Андрес 07/10/06
geri79                                  Villena / Плевен                                 Мартин
Ameliya                                Benidorm / Бургас
VIBORA                                Madrid                                                Кристиана 21/03/05
Val                                       Toledo / София                                  Алекс   20/05/04
Пепита                                 Madrid / Пловдив                               Мариела 05/06/06
zorri t                                   Getafe,Madrid / Пловдив                    Милен и Виктория 
asto                                     Santander / Свищов                            Адриана 24/04/07
saby                                     Alcazar de San Juan / Казанлък        Йоана 03/11/2006
Dimanna                              Sevilla / Варна                                    Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02   
silvimi                                                                                                Давид
Silveto                                  Villa Joyosa                                         Валентина 14/02
Jupeto                                  Barcelona / София                             Боян 30.10.2006
mama na Deni                      Логроño / Пловдив                            Денис
Dime                                    Alpedrete / Бургас
Ведра                                  Барселона
Elibg                                    Valladolid / Благоевград
Bgangeleyes                        Navarra
Lluvia                                    Villalba
Каr4ita                                 Madrid / Добрич                                 Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007



                       


Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 10:49 от Bec

# 1
  • Мнения: 409
Благодаря мами за пожеланията оби4ам ви  Hug                                                                                               

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте в новата тема на всички!  Hug Ако искате нещо да бъде променено в личните ви данни, казвайте, докато е време, че поста може да се поправя 2-3 пъти само.

Рози, дано сте прекарали добре на рождения ден, а пък ние ще чакаме снимки  Sunglasses

Хулиганче, а ти къде се губиш, и защо се получават такива разминавания? А въпроса ти ме кара да пусна една анкета, но още обмислям възможностите за отговор.  Wink

Марица, оправиха ли ви движението там, или още е хаос? Май не само във Валенсия е било така, гледах репортажи и от други градове - едно и също. Как е Ани?

Саби, Йоана май от легнало положение, направо ще започне да ходи Joy, щом не й се пълзи! При вас оправиха ли се напълно пораженията от проливните дъждове и наводненията?

Анет, а ти къде си почивала, че аз съм пропуснала май Mr. Green (Мара подробната да пита) А щом се чувстваш толкова добре, значи трябва по-често да си почиваш така!

Клара, мерси за инфото! Надявам се да ми свърши работа, ако не - ще търсим други варианти. При вас сигурно е лудница - жега, туристи...?

Габи, а ти докога си без двама от мъжете ти? А как се развива романтичната история на Гого с бг девойка?  Flutter

Алест, изтребихте ли нашествениците, какво стана? Хайде, текат последни дни на курса ти, и почивката наближава! Как е Криси?

Асто, ти къде изчезна? Да не си на море с малката принцеса? Тя още ли плаче много, разбра ли от какво е? newsm78

Гоя, при теб как са нещата? Предполагам, в тези жеги се чувстваш доста некомфортно... На плаж ходиш, нали? Помня, сестра ми като беше бременна, до последно търкаляше корема по плажа Joy

Фрики, а ти къде изчезна, бе човек? От доста време не си се появавала тук newsm78.

Гери, ей, не се появи, да кажеш как е минал рождения ден на Митето!  Crossing Arms

Рали, а вие с малката Цвети как сте? Роднини помагат ли ти или с всичко се справяте сами с таткото?


Иначе, аз съм добре  hahaha Joy, вчера - най-накрая - се срещнах отново с куфара си - 6 дни след като се върнах. И добре, че бях сложила от таговете на Иберия, защото ми бяга скъсали дръжката, на която беше етикета, на който пише за къде пътувам. Та някаква мацка го видяла, отворила го, и ми звъни на испанския телефон, да ме пита дали съм губила куфар, и ако да, да ме информира, че е в Милано  hahaha. Аз същевремено вече бях направила пътека до летището в Женева, затрупах ги с писма, и като ми се обадиха, им пуснах още едно, че вече знам къде ми е куфара, и че очаквам като го докарат при тях, да ми се обадят и да ми го донесат. Та снощи в 9 вечерта ми го донесоха с куриер Flutter (голяма гъзарка съм, нали? Laughing). Слава богу, освен скъсаната дръжка, всичко беше ок, не беше отварян, нищо не липсваше. Сега края на месеца ще си идваме в Испания за няколко дни, но тогава - само с ръчен багаж Naughty Laughing

Хайде, лек ден на всички! Пропуснах доста от вас, но поста ми става много дълъг, а и ме мързи Laughing Blush

# 3
  • Мнения: 1 818
           Hug Добро утро!  Hug



                            bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 098
Привет!  bouquet
Веси,най_сетне да се завърне благополу4но куфара ти,слава Богу. PraynigВе4е да се успокоиш. Peace
А заглавието на темата е страшно. Mr. Green

Хулиган4е,реакциите на хората са такива,защото май се по4увстваха изиграни може би.Аз си имам мнение,не съм го писала по форумите ни,няма смисъл.
Просто ми е мъ4но,4е оттук нататък ще се свалят яко гащи занапред,защото едно правителство навремето наро4но е оставило 6 бг граждани да гният в затвора.Това е сделка и потърпевшите са тези хора,а и целия бг народ,заради това което оттук нататък ще изти4а от държавата.
Ина4е за някакви придобивки там дето се деркат,4естно да ти кажа мисля,4е бълха я ухапала хазната с тези компенсации.Това изобщо няма да се усети.
А защо то4но на тях,ами има си при4ина,все пак те бяха разменна стока 9 години между 2 държави.Това е най_малкото,което могат да им дадат даже.

# 5
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
сноЩи при нас за първи път беше малко по хладно и аз реших 4е най накрая Ще поспим, но малкото дива4е не беше съгласно цяла ве4ер не спря да рита и да се върти...
Вес твоя куфар много се е забавил, моя пристигна след два дни, но със с4упена дръжка, с4упени колелца и вътре с4упен парфум, какъв зор е видял незнам, но такива са последствията
бях при мъжо в амстердам за 10 дни и беше супер, а за по4ивката имах впредвид, 4е от как не съм на работа се 4увствам много по доре, нямам никъкви оплаквания, ни подути крака, ни болки, ни ниЩо, дори тумба4ето е пораснало и много му се радвам
за море, ходя само ве4ер на разходки по пясъка, но през деня не пропускам да сляза на басейна, на сянка под някоя палми4ка с книжката...

# 6
  • Мнения: 176
Момичета имам едно спешно питане- Къде трябва да отида за да ми сложат апостил на акта за раждане . Ако някой знае адреса за Мадрид ще съм много благодарна. И как се казва апостил на испански?

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета имам едно спешно питане- Къде трябва да отида за да ми сложат апостил на акта за раждане . Ако някой знае адреса за Мадрид ще съм много благодарна. И как се казва апостил на испански?

Рали, пусни на търсачката "акт раждане" и ще ти отвори старите ни темички, Марица и Алест бяха коментирали преди точно това, но мен като не ме е интересувало, не съм запомнила  Laughing.

Иначе апостил е apostilla (в женски род).

# 8
  • Мнения: 176
Рали, пусни на търсачката "акт раждане" и ще ти отвори старите ни темички, Марица и Алест бяха коментирали преди точно това, но мен като не ме е интересувало, не съм запомнила  Laughing.

Иначе апостил е apostilla (в женски род).
Ммм да, коментирано е, че акта за раждане трябва да е с апостил, това ясно, ама къде трябва да отида да ми го сложат ( как прозвуча само Embarassed Embarassed)

# 9
  • Мнения: 2 825
Вес, страхотна темичка, а заглавието е супер  Simple Smile при нас тепърва се раздвижи малко, до сега туристите хич ги нямаше... това касо Малая направо разказа играта на туризма  #Cussing out а и тези цени... ядосват се хората и си търсят по-евтини дестинации, те тука вдигаха, вдигаха, че се оляха  #Cussing out  Експертите казват, че след 2 години щели да се нормализират нещата   Tired

Анет, аз пък съм обратно - два дена като стоя в нас и бездействам и ме почват болежките, та май ще си ходя до последно на работа.

Някой знае ли от къде мога да си купя от тези големите топки дето се сяда на тях... не го знам как се казва, ама казват, че помагали за болки в гърба и кръста, а и било забавно  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 098
Рали, пусни на търсачката "акт раждане" и ще ти отвори старите ни темички, Марица и Алест бяха коментирали преди точно това, но мен като не ме е интересувало, не съм запомнила  Laughing.

Иначе апостил е apostilla (в женски род).
Ммм да, коментирано е, че акта за раждане трябва да е с апостил, това ясно, ама къде трябва да отида да ми го сложат ( как прозвуча само Embarassed Embarassed)
Рали,за Валенсия мога да ти кажа,но пък не те устройва.
Най_добре иди в рехистро сивил и попитай за тази услуга,а те ще те насо4ат къде трябва да отидеш.

"Марица, оправиха ли ви движението там, или още е хаос? Май не само във Валенсия е било така, гледах репортажи и от други градове - едно и също. Как е Ани?"
Вес,на това съм пропуснала да ти отговоря.
Ани е много добре,само дето не иска ве4е да се връща тук. Sad Та това ще бъде проблем,тъй като много се е привързала към моите родители.Каза ни,4е и там имали у4илища,не е нужно да се връща в Испания,за да ходи на у4илище. Crossing ArmsДа не сме я тормозили с Испания. Crazy ShockedЩе се оправят тези неща с дипломация,но като се приберем. Peace

За града,продължава да е по същия на4ин.Това е така,защото правят ремонт на линия 1 на метрото в отсе4ката под гран виа,а и пускат нова.Нормално,града се разраства и спирките на метрото са недостатъ4ни.По_добре сега да направят ремонт,отколкото зимата да стават трафици. Wink

# 11
  • Мнения: 329
Здравейте компания! smile3534 Вече и аз се включвам към вас. newsm03 За сега съм в Испания.  bg

# 12
  • Мнения: 221
        Здравейте,банда! Поздравления за темичката  smile3501 .

       Bienvenida на Gery_Cherry , добре да си прекарваш тук при нас. А и май си наблизо т.е. в района Бенидорм.

      Тук пак стана жега. Плажовете ни са препълнени, чак няма място за нас с тумбаците  newsm62 . Шегувам се, разбира се. Дори вчера ходихме, но наистина водата е супер. А и принцеската така добре се чувстваше в моренцето smile3549 . Жалко, че не мога да ходя всеки ден, защото денем е много горещо да се показвам на слънце, а вечер татито, като се прибере и е вече късно за плаж. Затова по-често посещаваме басейнчето. Утре сме на последния ехограф. Нямам търпение вече да я видиме. И после...започват покупките. Тати е свободен тази седмица, за да можем да обикаляме. Крайно време беше.


      Някой знае ли как стои въпросът с тези 2500Е? Т.е. нас българите дали ни тока и при какви, точно, условия. И какъв е редът. Трябва ли да сме регистрирани някъде из социалните предварително. При мен е малко сложно и с документите, защото аз сега ще взема резиденция след сключването на брака, надявам се да не ме забавят много. Но все пак, ако имаме късмет може и да си помогнем малко с паричките.

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добре дошла на  Gery_Cherry, дано ти хареса при нас!  Hug

Гоя, май ти ще си тази, която първа ще придобие опит за 2500Е  Mr. Green Резиденсията става за около 40 дни след сключване на брака, така, че по-добре иди при някой по-осведомен да ти каже кое как е, за да не стане така, че да има изискване за легален престой преди да родиш, за да ти дадат парите. Дано имаш късмет!  Praynig

# 14
  • Мнения: 1 818
Здравейте!Hug Hug Hug
Днес отново изпратихме Тати за Валения и сядам да ви видя набързо.Хубави почивни дни изкарахме с него.В събота бяхме на вечерен плаж.Посрещнахме почти пълната луна на Морето.Водата беше като чай и естествено Додо не можахме лесно да го извадим от нея.Вчера пък от сутринта бяхме на плажа.Там ,знаете жегата не се усеща.Взехме на малкия една лодчица и познайте къде беше почти през цялото време...отново.Вечерната разходка беше пък в парка  с кучето,че на плажа е забранено.Не знам Тати колко си почина,но Давид беше най-щастлив.С големите деца се чуваме всяка вечер.Гого събира сливи с дядо си,а Стоян е във Варна на гости на сестра ми.Весело му е със племенницата .Запознал се и с приятеля и.Успял да се окъпе и във варненското море.Прати ми  снимчици от Варна.
Ето ги. Гого има изпити за шоф.книжка в четвъртък,а любовния му живот върви добре,Вес.Среща се всеки ден с някакво много приятно момиче,според неговите думи Heart Eyes
 HugGery_Cherry,добре дошла!
 HugГоя,дано успеете да вземете тези парички ,за да си помогнете.Интересувай се обаче дали искат брак сключен да имат родителите.Думите на Сапатеро бяха-Повече деца,повече семейства в Испания!


Общи условия

Активация на акаунт