Кон-кур-си

  • 2 526
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Еми..сори, не ми харесва Деми Мур..знам, че тука се превъзнася много като бременна, ама аз не го приемам за секси. За бременна да, ама секси- тцъ Naughty Laughing

Явно имаме различни критерии и това е ясно....

Аз копирах точно нея като направихме голи бременни снимки като бях в края на 8-я месец...На аватар беше до преди седмица точно тая снимка... И за мен е секси както казах по особен начин  Wink

Иначе аз не бих участвала в конкурс за кърмене. Като разгледах галерията със снимки от този конкурс..Ми то всичко си се вижда..ПОсле същите тези хора(сигурно) се срамят да участват в някой далеч по-малко разкриващ конкурс...
И на мен ми стана интересно... Гърдите с бебе могат да се виждат няма проблем а без бебе - не могат... Ами нали пак са си гърди...

Нали?!  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 569
По-важно е какво мислим ние мъжете по въпроса. Красиво е според мен.

# 17
  • Мнения: 2 013
Участвала съм веднъж-дваж, но не по свое желание... Не си падам. Бих участвала само в конкурси за работа. Иначе оценяването във всеки конкурс е абсолютно субективно (и тези за работа също). Но какво да се прави - в субективен свят живеем. Иначе съм готова да журирам вкякакви конкурси честно и неподкупно, с дълбоко вътрешно убеждение в правотата си.. субективната...

# 18
  • Мнения: 1 629
Добре, де, а в конкурс за есе
никоя ли няма да се престраши?

Лиси, кака, темата е за Красива мама. Разбираш, нали.

# 19
  • Мнения: 2 978
По-важно е какво мислим ние мъжете по въпроса. Красиво е според мен.

Не бягай по тъча Naughty

# 20
  • Мнения: 3 219
кой по-точно?

за секси бременна бг-мамма тепърва ще направим
За кърмачките имах предвид....
Цитат
Който още не е разгледал снимките в конкурса за кърмене, да отива..И да не забрави да гласува..

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ау, тази снимка на Деми Мур ми е адски противна, заради плаката на... Как се казваше оня филм с... Оня противен актьор, дето е "сниман" в същата поза - същата снимка все едно, ама неговата глава. И ми е адски гнусно.

# 22
  • Мнения: 216

Иначе аз не бих участвала в конкурс за кърмене. Като разгледах галерията със снимки от този конкурс..Ми то всичко си се вижда..ПОсле същите тези хора(сигурно) се срамят да участват в някой далеч по-малко разкриващ конкурс...
И на мен ми стана интересно... Гърдите с бебе могат да се виждат няма проблем а без бебе - не могат... Ами нали пак са си гърди...

Нали?!  Rolling Eyes
[/quote]





Е, откривате ли разликата???

# 23
  • Мнения: 5 622
кой по-точно?

за секси бременна бг-мамма тепърва ще направим
За кърмачките имах предвид....
Цитат
Който още не е разгледал снимките в конкурса за кърмене, да отива..И да не забрави да гласува..

ей го дей го: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209632.0

# 24
  • Мнения: 3 423
Прическата на Деми Мур ми харесва и
се подложих на процедурата. Както
Буба се филира като Пош Спайс. Мда.

# 25
  • Мнения: 1 941
Участвам само в конкурси, в които зная, че имам шанс да победя. Останалите ги пропускам деликатно...

# 26
  • Мнения: 3 423
Добре, де, а в конкурс за есе
никоя ли няма да се престраши?
Лиси, кака, темата е за Красива мама. Разбираш, нали.

Не, темата е за различните видове
конкурси, в които би участвала (или
не би) българската майка юнашка.
Не може само красота, трябва и акъл.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, аз съм участвала в конкурс за есе. Не форумски, но все пак конкурс. Даже го спечелих. Simple Smile С най най тъпото есе, което някога съм писала.

# 28
  • Мнения: 5 622
Прическата на Деми Мур ми харесва и
се подложих на процедурата. Както
Буба се филира като Пош Спайс. Мда.


Да, ама ако решиш после да си пускаш косата бая зор ще видиш  Crazy И понеже обичам промените, а не мога от къса да направя дълга за един ден)както стана от дългата къса  Wink), може да се наложи да си "присадя" малко коса за известно време докато моята порасне...Пък и мъжа ми да зарадвам..Днес с късокоса, утре с дългокоса...Кой като него  Mr. Green И лещите като сложа, глей ко става  Flutter  Joy (малко оффтопик дойдох...)

# 29
  • Мнения: 1 629
Кво есе?! Един и половина е. Добрите момичета с есетата нанкат, а готините каки са навън. Познай кои сме ние пред компютрите, а?

Общи условия

Активация на акаунт