ФОТОШОП 35

  • 23 725
  • 608
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 743
Ооо, мис Варна, що така загатнати само циците деее - сега ще има да се чуууудя  Joy Laughing Joy
Весика, благодаря ти за таговете и за елементите които качваш  Hug
Кошнич, мерси за линковете  Heart Eyes
Ели, аз бих нахнала третата снимка която си забила горе в дясно и бих сменила надписа долу  Hug

# 61
  • Мнения: 2 249
благодаря на MiRa_55 за страхотната рамка,която ми сътвори  bouquet

не спирам да се видя на красотите ви-искам и аз да могааааа Crossing Arms Embarassed

# 62
  • Мнения: 1 941
Къде си бе, МИс Варна Joy На мен не ми върви днес. Започнах нещо, не ми стана и направо затворих фотошопа. Викам айде като не става няма какво да се мъча...

# 63
  • Мнения: 858
Браво !Много секси стана темата smile3503Татковците ще опразнят тяхната тема  ще почнат честичко да надничат тук Joy Joy Joy
На мен морето ми е още далеч но да се включа и аз с нещо морско- да си кажа това НЕ съм аз smile3502

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 09:05 от чучулигата

# 64
  • Мнения: 210
Vesika, мерси!

# 65
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кой ме вика???
Майй не правилно сте разчели надписа  hahaha hahaha Мис онаачаава, че съм гспожица, а Варна е градът където живея!!  hahaha hahaha Joy JoyДалеч съм от мисълта да бъда мис, освен ако не Макси!!! Laughing Laughing Mr. Green Joy Joy
Дамаянти, как да ги показвам, като то трябва отделна снимка за тях!!! rotfImao rotfImbo

# 66
  • Мнения: 6 472
Аз може да се вясвам рядко напоследък, но гледам да се отчитам редовно във всяка тема Grinning

katyadjin, много ти е хубава морската рамка Hug

Млечко, тази с вестника е жестока  bouquet

Дамаянти, добре завърнала се Hug Твоите няма да ги коментирам, ти си знаеш Heart Eyes

Ето ги и моите последни рамки. Три за щастие Mr. Green Две са в малко по- различен и доста типичен за мен стил Grinning







За по- големи, в албумчето - линка в подписа Wink

# 67
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Лулу! Добре се завърнала!  bouquet

# 68
  • Мнения: 6 472
Добре заварили Hug
Аз в общи линии съм си тук (с изключение на уикенда), но нямам време за творчество през седмицата и само ви чета Sad Няма шансове да се оправи скоро това положение, така че да знаете, че виртуално съм си с вас, дори и непишейки Grinning

# 69
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Леелеее Лулу, и трите са хубави, но първата, ай, първата....  СТРАХОТНО ЦВЕТНА!!!!  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 941
И трите са перфектни ...

# 71
  • Мнения: 929
лулу!  първата мноого ми харесва двете сладурани как хапват сладолед  Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 2 160
лулу! ,  втората е невероятна   bouquet

# 73
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Последно за лека нощ!!!! Embarassed



# 74
  • София
  • Мнения: 6 743
Eeee, Kate, това е друга работа - да оплакнем окото дет се вика  Laughing Hug  Heart Eyes  Малко странно и криво ми седи само тага на който е датата  - инак ми харесва  Hug

Лулу, адски се радвам да те видя в темата Simple Smile .И трита са страхотни, но моят фаворит е номер 3 - заради кадъра любим   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чучулигата, много големи ми идват елементите на последната ти рамка с какичката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт