кога да го сложа да сяда?

  • 1 458
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 769
Кога започнаха да сядат вашите деца и наистина ли мога да му навредя,при положение,че той го прави сам,без да го карам? Когато е легнал е достатъчно само леко да го дръпна за ръчичките и вече е изправен до седнало положение. Моля,отговорете ми,че се притеснявам  #Crazy
Щом сам си посядва, значи се чувства готов за това. Нормално е на тази възраст дърпайки го за ръчичките той вече да сяда. Друг е въпроса колко дълго стои така седнал. Аз се съмнявам, че е повече от няколко секунди. Не се притеснявай, всяко дете е различно. Просто го остави сам да се научи да го прави. Сам ще започне да се заседява по-дълго докато накрая седне стабилно.  Wink

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 00:14 от Доня Туфиня

# 31
  • Мнения: 2 616
А страшно ли аз моето да го оставям да седи в количкта и изобщо, колко време не би му навредило. Той хубаво иска седнал, ама ние даже 5 месеца нямаме  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 1 877
А страшно ли аз моето да го оставям да седи в количкта и изобщо, колко време не би му навредило. Той хубаво иска седнал, ама ние даже 5 месеца нямаме  newsm78

Ами аз бих поизчакала поне до 6 - 6,5 м. и то само ако детето е готово. Иначе можеш да го слагаш в полу-седнало положение.

# 33
  • Мнения: 1 367
Кога започнаха да сядат вашите деца и наистина ли мога да му навредя,при положение,че той го прави сам,без да го карам? Когато е легнал е достатъчно само леко да го дръпна за ръчичките и вече е изправен до седнало положение. Моля,отговорете ми,че се притеснявам  #Crazy
Щом сам си посядва, значи се чувства готов за това. НЙормално е на тази възраст дърпачйки го за ръчичките той вече да сяда. Друг е въпроса колко дълго стои така седнал. Аз се съмнявам, че е повече от няколко секунди. Не се притеснявай, всяко дете е различно. Просто го остави сам да се научи да го прави. Сам ще започне да се заседява по-дълго докато накрая седне стабилно.  Wink
Действително не може много време да се крепи седнал. Само няколко секунди,но мнооооого му харесва Laughing

# 34
  • Мнения: 2 616
А страшно ли аз моето да го оставям да седи в количкта и изобщо, колко време не би му навредило. Той хубаво иска седнал, ама ние даже 5 месеца нямаме  newsm78

Ами аз бих поизчакала поне до 6 - 6,5 м. и то само ако детето е готово. Иначе можеш да го слагаш в полу-седнало положение.

Ще пробвам да видя още колко ще задържим положението и на мен ми се вижда раничко още, ама той все драпя да седи, много е смешен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт