Може ли да се запази семейството след изневярата

  • 7 749
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Момичета, благодаря ви за подкрепата и добрите думи!   bouquet   
За себе си реших, че сега ще дам нов шанс за нашето семейство, макар да знам, че не мога да преглътна това , което се случи. Но просто ще се опитам.  Praynig  След време поне няма да съжалявам че не съм опитала.
Отностно любовницата - тя ще се върне в България на 6 август и по нейните думи ще направи всичко да си го върне.  Sick Пожелах и успех.  Laughing  Направо настръхвам от мисълта,че ще си е в града и ще се опитва да омае съпругът ми. Не знам какво да очаквам, затова ще се подготвя за неочакваното . 

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отностно любовницата - тя ще се върне в България на 6 август и по нейните думи ще направи всичко да си го върне.  Sick Пожелах и успех.  Laughing  Направо настръхвам от мисълта,че ще си е в града и ще се опитва да омае съпругът ми. Не знам какво да очаквам, затова ще се подготвя за неочакваното . 
Постави я на мястото й- тя е аут! Разнообразила е мъжът ти за малко, но той вече е със семейството си!

# 47
  • Мнения: 192
И аз простих  изневяра дни преди да се роди дъщеря ми Sunglasses,трудно ми беше,но като се появи малката ми принцеса ми бе все тая за него.Сега продължаваме да живеем заедно и не мисля за това Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 9 865
Отговарям принципно на въпроса. С Неговото отношение към изневярата - Да, може да се запази семейството. С моето отношение - Не, не може. Особено, ако изневерилият е Той.
Не, че е кой знае какво, но няма да издържа психически на съревнованието, което ще се случва главно в моя психясал мозък. Ще има Тя това, Тя онова... то и без изневяра го има, пък какво остава след.
А да живея с мъж, за който не ми пука, това няма да съм аз.

# 49
  • Мнения: 389
Дали ще продължите напред зависи само от вас.

Един съвет, мнение от мен - не си развявай мръсните ризи пред общите приятели. Дори и той да е засрамения, не ви трябва да ви разнасят хората и да говорят. С публични нападки може да го озлобиш и да си сложиш прът в колелото, ако в крайна сметка решиш да му дадеш шанс.

За обажданията - казвам от опит: възможно е да гаси телефона, за да не се дразниш от обажданията й, тоест с добри намерения да го прави, но при всички положения от него зависи да я постави на мястото й и трябва да си много настоятелна, за да го стори. Позната ми е тази порода, за съжаление, младите девойчета могат да бъдат много упорити като си въобразят нещо. Не я споменавай освен ако не е наложително, пълен игнор, тя не съществува, тя не е достойна да я споменаваш. Още по-малко да се сравняваш с нея. Имам си определно мнение за момичетата, които налитат на обвързани мъже и то хич не е хубаво.

За всеки случай не се предоверявай ... Нека мине време преди да дадеш отново доверието си. А ако не можеш - не се измъчвай, поне си опитала. Все пак 9 месеца лъжи не се прощават лесно ...   Confused

Успех! Желая ви истинска промяна.

# 50
  • Мнения: 2 673
Момичета, благодаря ви за подкрепата и добрите думи!   bouquet  
За себе си реших, че сега ще дам нов шанс за нашето семейство, макар да знам, че не мога да преглътна това , което се случи. Но просто ще се опитам.  Praynig  След време поне няма да съжалявам че не съм опитала.
Отностно любовницата - тя ще се върне в България на 6 август и по нейните думи ще направи всичко да си го върне.  Sick Пожелах и успех.  Laughing  Направо настръхвам от мисълта,че ще си е в града и ще се опитва да омае съпругът ми. Не знам какво да очаквам, затова ще се подготвя за неочакваното . 

живота е сражение! Дано победиш!
Но втора битка ако се наложи - не захващай! Плюй си на петите и бягай далече!

# 51
  • Мнения: 219
Може, но вече няма да е същото!

И аз мисля точно така но дори и някога да простя-не значи че ще забравя..

# 52
  • Мнения: 647
Отностно любовницата - тя ще се върне в България на 6 август и по нейните думи ще направи всичко да си го върне.  Sick Пожелах и успех.  Laughing  Направо настръхвам от мисълта,че ще си е в града и ще се опитва да омае съпругът ми. Не знам какво да очаквам, затова ще се подготвя за неочакваното . 
Според мен това е една добра новина.
Решила си да дадеш шанс - ето ти прекрасната възможност да видиш той заслужава ли го.
Сигурно се чувстваш срината психически , но сега е момента да се стегнеш , да си направиш стратегия , да си поставиш условията не само по отношение на малката пикла , но и за всички други неща ,които изискваш от съпруга си по принцип.
Не забравяй и че колкото е по-ангажиран един човек , толкова по-малко има време да мисли за простотии!

# 53
  • Мнения: 186
Да ,няма да е същото, но си струва да опиташ да превъзмогнеш болката,вярно е ,че времето лекува,но това никога няма да го забравиш.Дай му шанс,но ако повтори-мисля,че тогава ,не трябва отново да прощаваш.Поживейте,виж как ще тръгнат нещата ,пък тогава решавай!

# 54
  • Мнения: 765
Абе твоя мъж нормален ли е????
Той се бил ядосал  Shocked
Да хване телефона и пред теб да и каже да се разкара... Ще си изключва телефона, защо бе? Нали бил приключил с историята? Трудно му е да отреже 18 годишна девойка ли? Не му е било трудно да забрави, че има семейство и да се закача с нея, сега му е трудно... Я стига бе
Той си спинка, докато ти говориш с 18 годишната дебютантка?
А ти защо и вдигаш? Какво имаш ти да говориш с нея?
Смятам, че и двамата не сте наясно какво искате...

А по въпроса, да може да се запази, ако и двамата имате желяние и положите усилия...




Е това е ! Ти мъж ли имаш или какво ? Да вдигне телефона пред теб и да я разкара ! После ще решиш искаш ли да се връща .

# 55
  • Мнения: 804
Момичета, благодаря ви за подкрепата и добрите думи!   bouquet   
За себе си реших, че сега ще дам нов шанс за нашето семейство, макар да знам, че не мога да преглътна това , което се случи. Но просто ще се опитам.  Praynig  След време поне няма да съжалявам че не съм опитала.
Отностно любовницата - тя ще се върне в България на 6 август и по нейните думи ще направи всичко да си го върне.  Sick Пожелах и успех.  Laughing  Направо настръхвам от мисълта,че ще си е в града и ще се опитва да омае съпругът ми. Не знам какво да очаквам, затова ще се подготвя за неочакваното . 
Това е добро решение, особено след като казваш, че все още го обичаш. Мога само да те посъветвам, ако му простиш то да бъде наистина. Не натяквай и не споменавай за изневярата, но задължително преди да заживеете отново му кажи, че този компромис е първият и последният който правиш. От тук нататък гледай напред и покажи, че ти си стойностния човек. Ако е умен, ще оцени постъпката ти правилно и ще си седне на задника.
Успех и дано скоро и двамата забравите за лошото.

# 56
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дали може...ми НЕ,не може!!!
Това е жестоката истина!Колкото и да е болезнена!
глупости
това е истината за ТЕБ, не за целия свят

# 57
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
И още нещо.
Набий си в главата, че ти не си виновна!
Не търси изобщо вина в себе си.
Дори и да беше идеалната за него, той пак щеше да го направи.

Разбира се, че няма да се срамуваш, не си направила нищо лощо Hug
Виждай се с хора и не се притеснявай да говориш за това, колкото повече го говориш, толкова по-нормално приемаш нещата и свикваш с мисълта, за това, което ти се е случило...

Най-силната прегръдка от мен с пожелания за една спокойна вечер  Hug

това не съм съгласна
може пък да има вина? как разбра ченяма?
аз напр открих че съм имала вина - в семейството нещата не вървяха
друг е въпроса, че може и да няма..-...

# 58
# 59
  • Мнения: 550
мм жалко, че това е масова тенденция- нов тип семейство (съквартиранти)  Sick

Ама кое точно е странното, не мога да разбера...?
Ти би ли си легнала с мъжа, който до вчера се е търкалял в чаршафите с новата си, два пъти по-млада от теб любовница ?
Е аз не мога да си го представя... Дори не исках да спи в леглото ми... Казах, че ще му дам шанс, но не исках да се насилвам, защото видиш ли ако не му пусна,  ще си намери любовница - ми прав му път... Дори не му обещах, че всичко ще е наред, ако той се промени, казах му, че ще се опитам да се науча да живея с това, но не знам дали ще се получи, бях безкрайно честна...
Доста време поживяхме като съквартиранти, всичко стана много бавно, с много усилия (главно от негова страна), със стотици разговори, в началото много тежки, после само изпълнени с много болка, после с гняв, после просто разговори... И когато отново станахме близки, тогава той някак си спря да бъде моят съквартирант...
За нас това беше процес, може би някъде става като с магична пръчка... знам ли
не казвам, че е странно...напротив, МАСОВО е! напълно съм съгласна с теб и се надявам нещата при авторката да имат щастлива развръзка, както при теб...

Общи условия

Активация на акаунт