Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Знаете ли след епилация на цялото лице как по-бързо да премахна обрива. Използвам ленти Личия. И освен почистване с кърпичка какво друго е добре да се направи?
Цитирай

Може би крем Здраве би могъл да помогне newsm78
Цитирай

София

Опитай с Витамерфен. Аз съм много доволна от тва кремче, ползвала съм го след лазерна, но то е за различни ранички и зачервявания.
Цитирай

София / Пловдив

Топоцин /ако го намериш по аптеките, че нещо го няма/ - плескаш здраво от прахчето, докато си вкъщи.

Имаше някаква "каша", която се спретваше в домашни условия, но така и не записах рецептата  newsm78.
Дано се включи някой, който я знае.
Цитирай

Узунджово

На мен ми помага само крем "Здраве". Опитвала съм и Витамерфен, но при мен няма ефект Sad .
Цитирай

София

Топоцин /ако го намериш по аптеките, че нещо го няма/ - плескаш здраво от прахчето, докато си вкъщи.

Имаше някаква "каша", която се спретваше в домашни условия, но така и не записах рецептата  newsm78.
Дано се включи някой, който я знае.

1/2 опаковка бебешка пудра
1 опак. топоцин
1 опак. сулфатиацол
1 л. сяра
Аз използвам за ръцете след епилация. Peace
Цитирай

пловдив

крем здраве обаче два три дена подрет щесе мажеш заштотона мен ми излизат след вториа ден
Цитирай

В полето, под тепето.

Има кремове за след епилация.Аз ползвам такъв, веднага след епилацията и не ми излизат обриви.
Цитирай

Крем "Здраве" или "Медико идеал"  Peace
Цитирай

Бургас

bouquet на всички за съветите
Цитирай

София / Пловдив

Има кремове за след епилация.Аз ползвам такъв, веднага след епилацията и не ми излизат обриви.

Дай марка от която си доволна!
Цитирай

София

Личия имат един крем за след епилация мн е хубав. Едва ли ще помогне вече-занапред да няма повече такива инциденти Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.