Как да му дам Ентерол като не пие от чаша?

  • 1 099
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Сигурно на някои въпроса ще им се стори смешен или глупав,но ще рискувам.Никога преди не съм давала,аптекаря каза да го разтворя в чаша със 100мл вода и да му го дам да го изпие.Е да,ама това няма как да стане все още при нас,ако му го направя в шишетата,щом усети,че е нещо различно от вода не иска и да го погледне.Няма ли друг начин?Моля тези,които са минали по този път да ми дадат съвет,благодаря Hug

# 1
  • Мнения: X
ще му дадеш в шишето.изчакай момента когато е жаден или преди заспиване.успех.в краен случай разбъркай го с сок

# 2
  • Мнения: 5 393
Опитай с лъжичка-ще отнеме повече време, но ако няма друг начин......Бързо оздравяване Praynig

# 3
  • Мнения: 5 468
Със спринцовка му го изпръскваш в бузата, щом не иска в шишето... Той не горчи.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 546
Аз го правя така...разтварям го в 1/3 вода от кафяна чашка и му го давам с лъжичка. После да пие вода колкото иска. Само се изненадвам защо в 100 мл вода да се разтваря???? newsm78 Като беше по-малък съм му го разбърквала и в плодово пюре. Успех! Peace

# 5
  • Мнения: 729
На мен ми се наложи няколко пъти да давам Ентерол.Сипвам половината прахче в лъжичката,наливам вода да се разтвори и - амммм в устата.

# 6
  • Мнения: 15
защо в 100 мл.?На 1г 2м  можеш да разделиш прахчето на две и със спринцовка впръскваш.Може и в 2мл. да разтвориш.

# 7
  • Мнения: 27 524
Боже, разбира се, че не в 100мл вода или течност. Капвам 2-3мл сок, вода или мляко, разтварям, всмуквам течността със спринцовката от Панадола или Нурофена и в устата. Лесно, бързо и безпроблемно  Hug

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Може и да му го сложиш В АМ Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 642
миналата година като лежахме в болница с малката, от педиатърката разбрах, че може да се разтвори и в супена лъж. вода. После му даваш да се напие с водичка колкото иска. Никога никой май не е успял да даде Ентерол разтворен в по-голямо количество вода. Ами, че той е супер гаден...  Close Малката така щеше да се обезводни като бебе, защото след като се опитах да й го дам с шишето, след това не искаше да си отвори устата и за вода...
Успех!

# 10
  • Мнения: 1 685
Най-сигурно е със спринцовката-в малко вода-драстично е обаче върши работа!

# 11
  • Мнения: 941
много ви благодаря,момичета,разтворих го в една спринцовка от 5мл и му го дадох на два пъти с лъжичка,успях Laughing

# 12
  • Мнения: 32
при нас със почти всички лекарства е така-единствения начин при нас е спринцовката от Панадол или нурофен или обикновена спринцовка последно така я накарах да изпие и аб ,защото с лъжица или от шишето  е невъзможно,тя понякога и от спринцовката не иска но я залъгвам в една ръка държа залъгалката и и уж я давам и в същия момент  когато отвори уста впръсквам със спринцовката лекарството-успех ти желая

Общи условия

Активация на акаунт