За миенето на пода...дайте идеи,че ми писна ве

  • 7 190
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ама сериозно, чисти ли тази скуба? Mr. Green Тук ги има наистина много но някак си не мога да приема как смуче как чисти-то е малко откъде тази сила да изсмуче и да измие newsm78 иначе изглежда мечта, но някак си не мога да се убедя-от една страна е прескъпата Рейнбоу и после това мъничкото. newsm78Иначе туук е по около 180 долара-всеки път и хжърлям по едно око и се чудя дали върши работа newsm78
аз също това ползвам
като Виктория
http://www.swiffer.com/swiffer/en_US/wetjet.do


Моми4ета, този Суиффер с пръскалката лек ли е? ЗаЩото аз имах едно то4но такова устройство, не помня марката оба4е, беШе безобразно тежко, направо ми се отка4аШе рамото и замина в мазето  Rolling Eyes
а пък и тук с пръскалка не съм ги виждала  newsm78, има я тази новата алуминиева серия, но само  Swiffer Sweeper , от него съм много доволна, много леко и добре се върти  Laughing

Свеар, ти уби вси4ките ми илЮзии, 4е домакинствам  #Crazy


Да пръскалка е ,слага се батерия за да пръска -слага се 1литрова бутилка отстрани с разтвор !
На мен лично не ми е тежко,даже е по добре да има някаква тежест за да може по добре да обира мръсотията иначе аз трябва да натискам.


погледнах, с пръскалка в Италия го нЕма  Confused

# 61
4 страници изписахте за тоя под  Twisted Evil я взимайте пример от свеар и хваЩайте парцала

# 62
  • Мнения: 914
Здравейте момичета Благодаря за топлите думи
Нали е жега и снощи се прибрахме късно
Аз така чистя
Например детската Първо изваждам одеялата и чаршафите на слънце После ако е зима килимчетата през лятото ги няма След това матраците и рамките на креватите
Бюрото на каките е на колелца така че няма проблеми Библиотеката си остава на място но учебниците и книгите ги слагам на прозореца за малко след това ги избърсвам Имаме и наша библиотека но нея я пипам само през пролетта и преди да дойде зимата
Свалям паяжините После слагам в някакво легенче малко вода и препарат Вземам мека четка и прекарвам по стените След това ги изплаквам с малко вода и избърсвам с чист памучен парцал Да не остават мокри Гардероба ми е вграден и само през лятото изваждам горните дрехи Децата съм ги научила да си подреждат сами гардероба Аз сгъвам и гладя дрехите но сами си ги връщат след изпиране За да не обръщат стаята с краката на горе ако мен ме няма Какво остана Дървената част я избърсвам с памучен парцал с специални припарати за дърво
А за канализацията как се казваше по бг това дето се стича водата в баните Май сифон бе Няма значение Такива нямам в стаите а в коридора един в кухнята един в гаража и два в градината Нашата градина е с плочки имам вази с цветя по оградата
Ами това е
Въпрос на опит Няма нищо сложно
На всички  bouquet и  Peace

# 63
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Svear, ще дойдеш ли да живееш у нас?  Mr. Green
Мъжът ми ще ти готви марокански манджи.

# 64
  • Мнения: 3 880
Ето за това става въпрос:


Могат да се слагат сухи или мокри кърпи, които доста добре обират. Сухите хващат всякакви косми и трохи и тем подобни, а мокрите мият доста добре. Поне аз съм доволна.
Това и аз го имам, но по мое мнение върши работа само за бързо почистване между другото. За основно чистене ми се струва недостатъчно newsm78
А и влажността на кърпичките свършва още на половината на стаята и за да изчистя цялата къща както трябва ще ми трябва цяла кутия кърпички сигурно......

# 65
  • Мнения: 914
ТarikMom    bouquet
Ако ме поканиш Идвам  Ще ти пиша на лични  Hug
Ако някой иска марокански манджи нека пита   chefАз съм на среща

# 66
  • Мнения: 3 425
Свеар, от любопитство да попитам с какво са ти покрити стените, та ги миеш с четка  newsm78 нашите са на латекс и ако ги мина с четка 3-4 пъти ще оголя замазка  Crazy

Аз дълбоко  Blush мисля да мина на варианта една електрическа метла и после моп или суифер  Peace ,но още го премислям  Laughing



# 67
  • Мнения: 2 292
Свеар, от любопитство да попитам с какво са ти покрити стените, та ги миеш с четка  newsm78 нашите са на латекс и ако ги мина с четка 3-4 пъти ще оголя замазка  Crazy

Аз дълбоко  Blush мисля да мина на варианта една електрическа метла и после моп или суифер  Peace ,но още го премислям  Laughing





аz пък мисля да си подаеря zа рождения ден роомба или подобно.

# 68
  • Мнения: 3 425
Нещо не се навивам на продукт,който няма дори сервиз в Италия  Rolling Eyes ...имам скромен опит с закупени стоки от далеч и дори една лека повреда е проблем да бъде отстранена  Rolling Eyes 
Не съм склонна на странни покупки вече за над 50-100евро,а и не съм фен на онлине пазаруването....абе май ще си действам ппо традициония начин с малко модификации де  Peace

# 69
  • Мнения: 884
Най-добре ,,инвестирайте'' в домашна помошница !  Laughing
На  ръка с  четка с дебел косъм най-добре се чисти ! Wink
Е, зависи и от пода...

за чистене на стени препоръчвам това: http://www.mrclean.com/sites/en_US/mrclean/products/eraser_foaming_cleaner.shtml
маха всякакви петна!

# 70
  • Мнения: 7 605
Какви са ви стените, 4е ги миете? Ние сме с тапети на всякъде, абсурд е да ги мия  Rolling Eyes

# 71
Какви са ви стените, 4е ги миете? Ние сме с тапети на всякъде, абсурд е да ги мия  Rolling Eyes

има и миеЩи се тапети  Party

# 72
  • Мнения: 7 605
Какви са ви стените, 4е ги миете? Ние сме с тапети на всякъде, абсурд е да ги мия  Rolling Eyes

има и миеЩи се тапети  Party

 Crazy  Ясно, не съм в те4ение  Crazy

# 73
Какви са ви стените, 4е ги миете? Ние сме с тапети на всякъде, абсурд е да ги мия  Rolling Eyes

има и миеЩи се тапети  Party

 Crazy  Ясно, не съм в те4ение  Crazy

хихи наШите са такива, но ги мия на високосна година (за мароканска булка не ставам) _ в скоро време Ще има видя сметката _ латекс навсякъде

# 74
  • Мнения: 2 292
В Мароко съм виждала теракота по стените, плочки, моzайка ... Наистина там чистенето е по леко вода и четка са ОК.

Общи условия

Активация на акаунт