И аз да питам за количка...

  • 7 986
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 100
Проблема е, че ми демонстрираха такава количка, която да става за зимна - cangaroo victoria и видях, че колкото и да я закопчават отпред, отзад и отстрани има доста пролуки, от които ще духа на бебето. А тези с коша за новородени са "обгърнати", в смисъл, че няма от къде да духа на бебо.

# 62
  • София
  • Мнения: 44 025
не си много права....на моята нямаше пролуки или поне със сигурност не му е духало, а и за студовете има и зимни чувалчета които  са перфектни...

# 63
  • София
  • Мнения: 593
Както сьм писала мн. пьти Чико кортина всички Кенгоро Чиполино пасти да ядат тежки неманеврени и пр. имам познати с такива като бутнат мойта си скубят после косите за 50те лв. по- малко дето са дали.  bouquet

# 64
  • Варна
  • Мнения: 391
Както сьм писала мн. пьти Чико кортина всички Кенгоро Чиполино пасти да ядат тежки неманеврени и пр. имам познати с такива като бутнат мойта си скубят после косите за 50те лв. по- малко дето са дали.  bouquet

А каква е твоята? не се рабира от поста....

Най-накрая мога да обощя - след разговор с Кикиморско царство. Грешка било това с допълнителния кош. Само един е и се трансформира.....
Хората даже промениха информацията на сайта Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 100
Поспаланка, ти направо ме върна в първи клас сега!  Cry Хайде всичко започва отначало  ooooh!

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 44 025
Както сьм писала мн. пьти Чико кортина всички Кенгоро Чиполино пасти да ядат тежки неманеврени и пр. имам познати с такива като бутнат мойта си скубят после косите за 50те лв. по- малко дето са дали.  bouquet

А каква е твоята? не се рабира от поста....

Е как да не се разбира - Чико Кортина е нейната....

# 68
  • Варна
  • Мнения: 391
Атакувах ги на 2 фронта Simple Smile по телефона и на сайта:http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_reviews.p … 0997210654ce31976

Отговориха хората...
Аз мисля въпреки това да се спра на тази количка....Най-лека е от тези които гедах в този клас, маневрена е....Е, малко е дребен коша, но пък е хубаво че може да се сваля и ако бебчо спи няма нужда да го събудя за да прибера количката в колата...

Струва ми се, че ще върши работа....

# 69
  • София
  • Мнения: 44 025
Въпреки всичко чико и кам са по-добрия избор от кенгуру, чиполино и т.н....

Джиджа, а ти от венецията защо се отказа...

# 70
  • Мнения: 2 100
bubu_to, от венецията се отказах, тъй като не е стабилна. Нямахме възможност да пробваме точно нея, но пробвахме такава, която е със същата конструкция. Мъжа ми каза, че е адски нестабилна. Сега видях една количка Cangaroo Exclusive с кош. Вече незнам от къде ще изскочи това, което ще ни устройва. Гледах и тази количка, но незнам нищо за нея
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6048&lang=1


А иначе минахме и през Mag England, но количките са неманеврени и доста неудобни за качване по стълби.

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 14:43 от Джиджа

# 71
  • София
  • Мнения: 44 025
да тя е хубава, но пък май е тежичка, а и коша се доплаща 70 лв...е става пак към 300.


Тази последната все пак е на бебе комфорт, което е хубава фирма, лека е, а и с кошче за кола....не знам пусни една тема за нея ако искаш или я вижте на живо...аз лично не харесвам колички с кошчета за кола..но това си е личното ми мнение...все пак е доста добър вариант така или иначе...

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 14:50 от bubu_to

# 72
  • Мнения: 2 427
И оше нещо да добавя.Ты като моята количка е с две задни големи гуми,направих наблюдението че се движат много добре.За мое най-голямо съжаление обаче водещата гума е малка.Забира непрекъснато в камъни.Ако купувате количка,избирайте я с максимално големи колела,така ще се движите по лесно,дори и по неравни терени.Ние имаме чакъл в градината,няма да ви казвам как го псувам всеки път тоя чакъл като се връщам от разходка и се препотявам 100 пъти.Задните големи гуми вървят мн.добре и не създават проблем.

а не й ли се обръща дръжката, за да станат водещи големите колела?

Ами не,дръжката не се обръща,обреща се целият кош.Ок,не е трудно да го завъртиш,но проблема е че като го завъртиш количката не стои в съвсем изправена позиция ами е леко наклонена и бебето трябва да стои едва ли не набрано на коремна преса за да гледа.По-лесно се бута определено,но пак не е съвсем окей.Направо им се чудя защо така са го измислили това Куони?!
Само бебешкия кош беше що годе удобен,но пък за сметка на това е доста тесен в сравнение с другите марки колички и още на 3 месец натиквах Теодор с зор вътре.Столчето за кола пък изобщо няма да го коментирам,пълна отврат.С две думи и от 3-те компонента съм безкрайно недоволна!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 567
Джиджа количката на бебе комфорт можеш да видиш в магазин Рошко, там даже има и Нео Нато Пиума, което според мен е много по-добре от тези към които си се насочила, мисля че беше около 280 лв.

# 74
  • Мнения: 1 298
Чикото  Peace  Кам Портофино или Нео Нато  Peace
Джордани  с 2 ръце  Wink 
 
  http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=55&folder=ppesa … =gio_0138_5_M.jpg
http://mal4o.com/product_info.php?cPath=42_117&products_id=7 … cfa0e84fa8793433b

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 16:40 от Ренито

Общи условия

Активация на акаунт