възмутително, гадно.....

  • 4 692
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 841
Ехооо, я по спокойно и ако обичате си променете селския тон , защото явно и не разбирате за какво става въпрос...  #Cussing out

 smile3532 smile3532 smile3532

# 31
  • Мнения: 9 990
На мен темата ми харесва.
Разбирам за какво става въпрос-на Марсиана и е станало жал за котката.И иска да му се върне тъпкано един ден на селяка в колата с чалгата.Но не е звъннала да каже, че вижда нарушител, който е обществено -опасен в момента.Защото нямало смисъл.!Чака провидение-да му се върнело.Ми-като не е звъннала и като не е санкциониран онзи селяк с чалгата-пак ще гази наред.И хора.Това ако е провидение-здраве му кажи. ooooh!

Боже, обожавам това  #Cussing out и това  #2gunfire #2gunfire #2gunfire в подобни вайкания  Crazy

# 32
  • Мнения: 920
И аз днес бях възмутена и ми стана гадно, като видях 1 дядка как се изхрачи на улицата. Да пусна ли тема? Дано се задави със сутрешната си ракийка.

# 33
  • Мнения: 1 475
Защото от многото тъпи и безмислени теми има смисъл ,така ли от типа- кво яде вчера, и  т.н
- Нали все пак както и вие така и аз пускаме теми, когато нещо ни е възмутило или впечатлило- нали така???
И тук все пак става дума за нечии живот- нещо, че е животинскии! Защото на много хора отношението им към животните, говори как се отнасят и към хората! Сори, но е така-погледни един мъж как рита или бие едно  куче и бъдете сигурни, че той посага и на жена си и на децата си! жена, която истерично крещи по някое животно, постъпва по същия начин и с децата си- криворазбрано възпитание!!!
Мисля, че спора е безмислен!!

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 14:06 от marsiana

# 34
  • Мнения: 2 673
аз я разбирам авторката на темата..
това е "вик" за помощ
потресена е и просто иска да сподели, какво лошо има в това, на който не му се чете - да не чете, егати..
Аз не плача за сгазено коте или куче, но за човек ми е много ... тежко.."всеки си е башка луд"\както казват старите хора\

но пенелопа  е права - звъниш на ПОЛИЦИЯ и съобщаваш

# 35
  • Мнения: 183
Как ще я разберете виииий темата?! Как, след като вий самитие стИе егоисти и нИможете да прецените за какво става дума... Всички се поставяте на мястото на шдфьора или на котката, защо се поставяте на мястото на някого , а не погледнете конкретно за тва ,което Марсиана е обърнала внимание... има идруги важни нИща на таз планетааа. Аре, стига съм ви насочвала...  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 9 990
Гоца , ама си и ти.... Laughing
Марсиана-айде стига-щом четем  и пишем-има какво да кажем.Ето-аз например те попитах-защо не си звъннала да кажеш на какво си свидетел?
А на който не му се чете-той не чете, не се притеснявайте.
Галя-Алилуя! Shocked
НиЙ пък насочваме Марсиана, как да стане така, че да не вижда размазани котки повече по пътищата, евентуално...И аз на мястото на котката нЕщем да се поставям.Затова и гледам да  се обаждам, когато видя подобен екземпляр-луд по пътищата.Щото може и да попадна на мястото на котката на следващия ден.И не казвам, че няма смисъл.

# 37
  • Мнения: 5 468
Как ще я разберете виииий темата?! Как, след като вий самитие стИе егоисти и нИможете да прецените за какво става дума... Всички се поставяте на мястото на шдфьора или на котката, защо се поставяте на мястото на някого , а не погледнете конкретно за тва ,което Марсиана е обърнала внимание... има идруги важни нИща на таз планетааа. Аре, стига съм ви насочвала...  #2gunfire
Абе, ти като каква се изживяваш в темата? Селски бил тона, а твоя е като на циганките от пазара Кирков. Прибери си пищовите и атрибутите, булка.

# 38
  • Мнения: 1 475
Гоца , ама си и ти.... Laughing
Марсиана-айде стига-щом четем  и пишем-има какво да кажем.Ето-аз например те попитах-защо не си звъннала да кажеш на какво си свидетел?

Казала съм го по-горе, не вярвам, че полицаи ще си размърдат  и малкия пръст да дойдат да проверят сгазена котка, една форумистко по-горе беше казала, че и линейки не идват за хора, вие искате да дойде полиция за сгазена котка!!!

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А, ти съвсем надругаде задуха. Какво да направи полицията с котката?
Казаха ти - обаждаш се с номера и модела на колата за превишена скорост, не за сгазена котка (още повече, че последното става постоянно и даже не е нужно човек да нарушава правилника за движение по пътищата, за да му се случи)

# 40
  • Мнения: 9 990
Ню-со кротце, со благо, молим...Булката я тресе хормона, ако не и е фалшименто лентичката. Wink
Марсиана-започни да се обаждаш, и ще видиш, че ще започнат да идват.Стига сте се оправдавали.И е елементарно-аз ли да те уча сега как става-казах ти-ти няма да се обясняваш жално на дежурната, че нЕкво бЕло коте едвам диша и бере душа.Тях това не ги казае.Касае ги нарушителя, който кара със 140, видимо е пиян и е общественоопасен.Това е напълно достатъчно.И то от раз не става.Трябва да започнат да валят подобни обаждания.На моите обаждания за подобни неща до сега са откликвали.Факт.

# 41
  • Мнения: 5 468
А, ти съвсем надругаде задуха. Какво да направи полицията с котката?
Чудно, как ще звъннеш в КАТ и ще кажеш - "Току-що пред очите ми прегазиха котка на бул. ...., много бързо караше и я помете"... и те като хукнат...
Знам, че е гадно да видиш това, но това е положението Tired.

# 42
  • Мнения: 5 468
Ню-со кротце, со благо, молим...
Ама що на мен бе? Виж тя, как се държи... толкова нахален тон не бях чела наскоро.

# 43
  • Мнения: 9 990
Ми щото булката е в хормонална буря, мей би  LaughingПроповеднически ми е на мен , да ни отваряла очите... Crazy

# 44
  • Мнения: 920
А, ти съвсем надругаде задуха. Какво да направи полицията с котката?
Казаха ти - обаждаш се с номера и модела на колата за превишена скорост, не за сгазена котка (още повече, че последното става постоянно и даже не е нужно човек да нарушава правилника за движение по пътищата, за да му се случи)

 Joy Ша ми прощавате, че съм несериозна, ама прочетох модела на котката... Joy

Общи условия

Активация на акаунт