Юлско-августовски сладки приказки, или Кои сме тук? - 30.07-5.08

  • 3 885
  • 80
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Видях, че още никой не е пуснал седмична темичка, та реших честта да е моя  bowuu Hug


Лека и успешна седмица на всички, много усмивки и добро настроение ви желая!   bouquet



Една лека закусчица от мен   chef

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро от гората!  Hug

Има ли някой вече върнал се от ваканция в БГ?

# 2
  • Мнения: 1 049
Лека седмица и от мен   bouquet
Аз съм още в кома от партито   bouquet Бяха 16 деца Crazy , бяха като луди, пръскаха се с пистолети, всички по бански , ще пусна снимки при първа възможност, че сега компа вкъщи е на ремонт  Embarassed
Калида нещо ми се губи  newsm78

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 11:09 от Zai4enze

# 3
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен!

  bouquet
 
как сте момичета? Hug

ние успяхме уикенда малко да се поразтъпчем насам натам...ама от днес пак сме на студ и дъжд Rolling Eyes
 искааам слънце и пеееек Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 390
здрасти банда
миналата седмица не успях да следя, да видим тази как ще съм  Rolling Eyes

Zai4enze
май съм пропуснала нещо голямо  Blush р.д. ли сте празнували  Blush

# 5
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен    Grinning

И ние сме  тук, нали се очаква да раждаме  Flutter

Хубава седмичка на всички сладурки   bouquet

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хихих, сега децата от яслата минаха под прозореца и чух Мартин да обявява гордо и гръмогласно "дас майн цу хаузе(това е моята къща)" От днес е петелът в кокошарника, в групата му останаха само момичета и още 2 момчета, които са на полудневна.

# 7
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
На вси4ки сладурки лека и прохладна седми4ка, леки мезета на тежки сянки, дето се вика. Сладки приказки в темата...  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 183
Вес, браво за хубавото на4ало на седми4ната тема!
Комплименти и за "Леката" закус4ица  Wink Mr. Green

Ние ве4е купихме билетите.
Летим след 3 месеца, но понеже много изгодна цената, та ги купихме и така си спестихме много пара, която ще потроша с кеф в родината  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 195
Тук съм и аз  Hug  Пуснах пост в старата тема  Joy  Ако се наспя като хората сигурно ще ми дойде акъла  Rolling Eyes
По-късно снимки от Бг.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 099
Някой компетентен ли е по този въпрос: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210413.new#new , мили дами?

# 11
  • Мнения: 5 475
Да се разпиша и аз в новата седмичка с пожелание за много усмивки и свежо настроение !   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 959
...реших честта да е моя...
Пътешественичке, поздравления за хубавата тема, честта си я заслужи! Как си, оправили се алергията или каквото там си донесе от пътуването?
Джорджа, обеща да разказваш за отличничката таз седмичка. Тя е още в БГ, нали? Честит Ти нов аватар.
Зайченце, тук съм ама Дана спирка няма- басейна и детската площадка са й слабост в момента. Крис вълнува ли се от пътуването до БГ вече, той обича ли да си ходи във Варна?
Мимко, да разказваш как мина пътуването, Станчи сигурно вече доста по- леко понася подобни дълги пътешествия.
Ралфиетко, а беломорският филмов материал ще излезе ли таз седмичка?
Ивонска, ако са Ти запечатани храните- пюрета и детски сокчета, едва ли ще Ти направят проблем/ поне на мен не ми правиха за презокеанския Луфтханза, предполагам и на Теб австрийците няма/, за АМ не мога да кажа, кърменето беше варианта за нас.
Майка, поздравления за изгодните билети, сега с удоволствие ще харчиш спестените във Бургас. Румянката възползва ли се от находката Ти?
Линдита, добре дошла сред нас, а ако се и включваш по- често със сигурност приказката ни ще  върви приятно.
Сонитка, имаш ли вече някакви признаци за скорошно раждане, някакви контракции?
Пепеляшко, а за Вас с мъжете почивка ще има ли? А за завърнали се от БГ май Джорджа е първата.
Амейка, приятни приготовления за БГ сватбата. Сестричката сигурно много се вълнува, къде ще бъде събитието в София ли? А Шоки и племенничката ще са страхотни шаферчета. Чуваш ли се с Джема, нещо ми изчезна от кръгозора?
Ел, броиш ли вече дните до ваканцията?
Мамо Б, приятно изкарване в БГ- в столицата, в красивите Родопи, на морето...
Любето, къде си таз седмичка, отпуската и Варна са чак в далечният септември?
Звездице, мина ли окончателно неприятният цистит, тоз път подейства ли АБ?
Чумби, как сте с Мирянка, готвите ли са за ваканцията?
Ноика, честит Ти нов аватар, отново провокативно- привлекателен! Как върви плануването на ваканцията? До къде ще стигнете таз година?
МамКами, да не сте на морският бряг вече с Иван?
Тали Данко, как върви ергенуването, сигурно е страхотно усещането след като така си ни игнорирала?! Успех с първолаческите приготовления!

Хубава и спорна седмичка Ви желая!

# 13
  • Мнения: 378
Привет, момичета!!!

Лека седмичка и от мен!

Аз сега съм на вълна покупки на сувенирчета за Бг. Мноооооого ми е трудно да ги мисля тези подаръци, та нали вече по няколко пъти сме пращали и сега се чудя дали няма да повторя на някой подаръка...

Sonita, кога ти е термина – май не остана много? Как се чувстваш?

Майка, я сподели за билетите моля!

 

# 14
  • Мнения: 952
Здравейте сладурани,

Пожелания за една невероятна седмица. Да ни е леко и прохладно, не ни и дъждовито.

Вес - страхотна темичка и невероятна закуска, определено ми приповдигна настроението. Как си ти? По добре ли се чувстваш вече, отмина ли алергията?

Надявам се да ме извинете че така задълго се изгубих, но миналата седмица имахме мноого рожденници. Три дни поред все рожденни дни празнувахме.
Много беше весело, но и изморително. В събота и неделя имахме и гости, та покрай тях хич не ми оставаше време за Рс-то и форума.
Върнах се да дочета старите теми и да наваксвам с пропуските. Понеже съм любопитна  Wink ме извинете за дългия пост.
 
mamKami - относно твоето питане относно хлебопечката - да кажа, че засега съм правила само 3 хлебчета, въпреки че ми се иска доста да изпробвам. Печа ги на бързата програма, понеже все още е твърде горещо и тестото бързо втасва - та това отнема точно 2:35ч. Иначе се печат за 3:30ч. Не знам дали се овлажнява хляба, ако не се извади. Аз го вадя след 10-тина минути и го завивам. Машината си има подгряване 1ч. след като хляба е изпечен - да го държи в готовност, топъл. И аз много се опасявам от факта, че ще наддадем яко, но дано да не се случва.
Вие още ли сте в БГ. Къпете ли се в басейнчето на село. Твоето синче и моя племенник са адаши. Нашия мъник си има басейнче на терасата ни и по обяд или следобяд правим баня - голям кеф за него.

Звезди - как сте с малкия принц, растете ли? Пийваш ли си още от безалкохолната биричка - тя нали е много полезна за кърмачки, дано ти се отразява добре.

Руми - оздравя ли вече Габито? Как сте? Купуването на сувенири винаги и на мен ми е било много трудна задача. Успех ти желая.

Kalida - миличка емоциите на Бяло море наистина бяха много хубави, страшно ми хареса и разказа със снимки пристига всеки момент.  Laughing
Браво на теб, че все още се кърмите. Наистина се възхищавам на майки, които кърмят продължително децата си. Дано и с нашия малчуган е така.

chumbi - наистина и аз дето толкова си мечтаех за моренце, успях да се топна, че даже не ми се излизаше от водата. И коктейли пих, но тях не се сетих да снимам. Поне обаче направих няколко снимки на фрапето, което с удоволстие пиех на плажа. Принципно не съм привърженик на кафето, но и предния път като бях в Гърция пих много фрапе и сега отново.
Вие с Меги сте направили страхотна среща, децата сигурно са били особено щастливи да си поиграят. Аз и преди се възхищавах на Меги за трите дечица, но след твоя разказ още повече и се радвам. Дано все така я слушат децата, а тя да е най-спокойната и обичаща мама.
Как е Сашко - докога ще е в БГ?
Вие май от тази седмица трябваше да сте в Барселона. Страхотни преживявания в гореща Испания, да отпочинете подобаващо и да се заредите с положителни емоции.

Eli_cz - възстанови ли се напълно малката от Херпангина-та. Като прочетох описанието, което си дала направо настръхнах - кошмарно ми звучи. Какво стана с изследвания наред ли е всичко.

ЛюбИтУ - най-вероятно и за теб моренцето ще е все още топло. Скоро чух, че август отново се очаква да е топъл и да има дни с рекордни жеги. Тъй че и септември се очертава да е хубаво времето.
 
amei - вие ще поостанете ли в БГ, като си идвате за сватбата на сестричката ти?

Tali Dan - как се чувствате самички без децата, успявате ли да си починете? Децата предполагам са супер щастливи от факта, че са с баба си. Първокласничка ще имаш разбирам - големи емоции ви очакват явно.

mimka - как бе на морето и във врящото и кипящо Търново. Бяхте ли си още в БГ по време на пожарите там.
 
Майка - Честито за билетите. Бързо да се изнизват дните и един лек полет и прекрасен престой в БГ.
Интересно ми бе да прочета разказа ти за танцовата група "Български рози" и църковното настоятелство. Наистина е много добре, че се поддържа духа на Българите.
 
mama B - Страшен рибар си ти? Какъв ентусиазъм само да станеш в 5 за да отидеш за риба. Кога започва отпуската за теб? Моля като си дойдеш в БГ много да нацелуваш тоз сладък влюбен младеж Гого от мен.  Heart Eyes
И дано пожеланието ти се сбъдне. На теб също желая много прекрасни емоции, да си починеш добре и да се нарадваш на близките.

pepelyashka - още ли ви тормозят дъждовете? Марти явно добре се справя с ролята на единствен мъж в яслата. 

Giorgia - добре дошли обратно в Италия! На гордото майче - Честито!   bouquet Все така успешно да се развива Боряна и да бъде най-добрата. Сега предполагам се наслаждава на заслужена почивка. Да се повесели с приятели както подобава и да полее успешното завършване.

Zai4enze - види се партито е било на ниво и вероятно малкия Крис е на върха на щастието. За теб обаче нещата явно не стоят така  #Crazy

Сонче - малко остава, стискам палци и бебчо да не бърза много. Слушка ли или и той ще става футболист?  Hug

Целувам ви и ви прегръщам всички.

# 15
  • Мнения: 3 388
Добро утро   bouquet
Ние бременните сме странно племе, от над 2 часа сме вече на крак  Crazy
Руми, термина ми е на 29 август, а според последната ехография на 15-ти, та да видим  Wink Иначе  сме много активни, Ралфи,   бебо не спира да мърда, нооо корема ми знае най-добре   Mr. Green
Калидка, аз контракции имам от доста време, та вече съм им свикнала  Sunglasses От няколко дни имам менструални болки, от вчера доста силнички към кръста, лявото бедро и ниско долу в корема. Иначе болезнени контракции нямам, поне по начина, по който очаквам да са болезнени  Grinning Дано се усетя навреме, че да не родя вкъщи, по типично холадски тертип  Mr. Green
Ние по обясними причини няма да си ходим в Бг тази година, но пък ще имаме доста гости оттам  Flutter Другата събота пристига първо майчето ми, да видим дали ще я почака бебо. Ако не, дано не се налага тя да го чака твърде дълго  Wink

# 16
  • Мнения: 815
Ехооооо, привет, момичета и от мен!!!

Вчера се позагубих малко...
Бяхме на море и си изкарахме суууупер!!!

Жега си беше около 44 го даваха, ама покрай моренцето полъхваше хладен ветрец Simple Smile Simple Smile
Водата беше като супа, много топла.

Ralfieta, дано, дано да е топъл септември, че не ми се обличат връхни дрехи, на почивка сме все пак, нека да сме фри. Simple Smile Simple Smile

Калидка, тук съм, мила Simple Smile Simple Smile

И най-накрая, но не на последно място Simple Smile , мерси Вес за хубавата темичка, топлото посрещане и хубавата закусчица... мммм... много добре ми дойде... Simple Smile Simple Smile

Sonita, дръж се, дано всичко мине леко и безаварийно Simple Smile

Zai4enze, радвам се, че малчуганите са се веселили добре!!
Дано и рожденника е доволен и е получил мноооого подаръци!!

Лека и ведра седмичка от мен!!!



# 17
  • Мнения: 7 914
Lindita
ти май за първи път посещаваш нашата темичка- добре дошла  bouquet Hug

Giorgia
 еее честита ти гордост( аз сега видях как те е зарадвала Борянка)- сигурно е страхотно да си майка на такова умно и добро дете Hug Hug

Kalida
 за сега съм добре- дано наистина да е за дълго време, а най добре завинаги Praynig

Rumyana
 наистина това с подаръците си е трудна работа...  ooooh! Tired и то най вече с идеите Rolling Eyes

Ralfieta
 чудя се веч дали млекоцентрала да не отворя Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Sonita
 ами то не останалоооо- има няма месец... Hug Hug

ЛюбИтУ
 дай ми малко от твойта супа... хич няма да я откажа да знаеш Flutter Crazy

кита99
 какво стана с твойта почивка.. чакаме разказче... да не съм го пропуснала newsm78

ние в момента надаваме бойни звуци от кошарата- караме се със стената Crazy Crazy Crazy

лек ден на всички  bouquet

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
....

ние в момента надаваме бойни звуци от кошарата- караме се със стената Crazy Crazy Crazy

лек ден на всички  bouquet
Joy Joy Joy Ето това ме разсъни съвсем. По-добре от кафето дори.
да кажа едно
добро утро от гората  Hug
и после пак ще намина да си дочета, че момъкът съм го оставила по без пампа да проветри дупето и пишлето Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
...че момъкът съм го оставила по без пампа да проветри дупето и пишлето Mr. Green...

хаха искам да знам има ли последствия Crazy.... ние опишкахме и одрискахме стената вече.. даже първото два пъти Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 099
pepelyashka
...че момъкът съм го оставила по без пампа да проветри дупето и пишлето Mr. Green...

хаха искам да знам има ли последствия Crazy.... ние опишкахме и одрискахме стената вече.. даже първото два пъти Mr. Green Mr. Green
Нц, първо го издържам да си свърши делата и тогава оставям да ветрее.  Sunglasses И да напишка, жертва е само кърпата отдолу. Сега хем му се спи, хем да не изпусне аз какво правя и "чете" и той с мен форум Crazy

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен!   bouquet

Звезди, Пепеляшка, така съм се смяла, като чета описанията ви за бебоците hahaha Crazy, сигурно е много забавно, все ще измислят нещо  Mr. Green, нищо, че са на няколко месеца.

Любиту, при вас 44 градуса нормална температура ли е? newsm78 В смисъл, очаква ли се и по-високи? Защото аз в Бг на 39 градуса вече бях по гръб и с отворена уста, напълно неспособна на смислени движения  hahaha

Сонита, по описанието ти предполагам, че вече трябва да стискаме палци за теб! За един лек, бърз и приятен финал  baby_neutral

Ралфиета, доста бурна и наситена на емоции седмица си имала! Предполагам, и много торти е имало  chef, веселба и пподаръци!

Калида, слава богу, всичко си остана в Бг, нищо не си донесох насам. Алергията не се е появила повече, дано и не се появи за в бъдеще. При вас температурите летни ли са, или канадско-летни?  Mr. Green

Румяна, и ние сме така с подаръците, и все се притеснявах дали някой няма да има еднакви, но после реших, че ако се оплаче някой, няма да му нося нищо Twisted Evil. А и роднините се радват повече на жеста, отколкото на самия подарък, още повече, че сувенирите обикновено си ги държат нависоко и по възможност зад витрина  Joy

Джорджия, поздравления за дъщеря ти!   bouquet А вие как изкарахте в родината? Доволни ли сте от престоя там? На северното черноморие не съм ходила поне от 3-4 години Thinking...

Мимка, наспа ли се вече като бял човек?  Joy Хайде, чакаме снимки!

Майка, сега вече сигурно започва обратно броене! Томи откога не си е идвал в Бг?

Линдита, добре дошла при нас!  Hug

Лек ден на всички!   bouquet Тук работната седмица е малко по-къса, утре е национален празник на Швейцария и не се работи Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
едно закъсняло добро утро и от нас

вече и ние сме тук
наново се аклиматизираме - от 40 градуса на 12 тук
вече търсим дрехи да се облечем

какво ще кажете да пуснем една ваканционна темичка и там да си споделяме как сме прекарали? както и + и - на преживяното това лято

целувки и лек ден на всички

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
едно закъсняло добро утро и от нас

вече и ние сме тук
наново се аклиматизираме - от 40 градуса на 12 тук
вече търсим дрехи да се облечем

какво ще кажете да пуснем една ваканционна темичка и там да си споделяме как сме прекарали? както и + и - на преживяното това лято

целувки и лек ден на всички
Да да да да newsm44 newsm44 newsm44

аз все за това мрънкам

# 24
  • Мнения: 2 195
Калида , добре беше пътуването . Натам ходихме с кола , а се върнахме със самолет . Станислав спа и в дветв пътувания  Simple Smile

Ралфи , бяхме да . Тук ми се струва отвратително . Много ми се искаше да остана в Б-я , както правя всяко лято . Чак не съм на себе си , че стоях само 2 седмици  Cry  Вместо да събираме слънце , малкия да играя , а аз да купонясвам , пак се задънихме тук  Rolling Eyes

Снимки по-късно , не съм ги качила още  Embarassed

# 25
# 26
  • загубено
  • Мнения: 6 485
Привет на всички!

Kалида-не излизаме от басейнчето.Гъбясва дзверат и пак неще.Добре че е топло че иначе настинката нямаше да ни избяга.

Тук от една горещина,сега се разхлади та чак леко студено.Така че ще постой далечко от басейнчето тези дни.Морският бряг ще го видим др седмица,ако всичко е наред.


Ралфиета-Благодаря за инфото за хлебопекарната.Много сериозно обмислям дали да не купим и ние една.Остави надебеляването,ако е вкусен хляба.Заслужава си винаги да имаш топло хлебче.
А имаме си даже и адаши.Да са ни живи и здрави!
  bouquet

Мимката-готини снимки.

Майка-поздравления за билетите.


Звезди-радвам се че си добре.И че малкият бонбон е добре.


Зайченце-почина ли след купона?




Весела и спорна седмица на всички!  bouquet






# 27
  • Мнения: 6 390
Мимке
много са свежи снимките  Wink на Китен ли сте били на море  Thinking
Гледам Стъч спи в колата, на плажа  Sunglasses всеки ден ли спи още...

До кога всъщност спят всеки ден децата Thinking

Майка
бравос за билетите, кога пътувате? Томито нали не е бил още в БГ, или нещо се бъркам...

Гери
поздравления за Борянка   bouquet

Ралфиета
да да, всичко мина и замина, много гадно обаче беше, течаха й лигите ден-два, защото не можеше даже да преглъща от болки... голям ужас тоя херпес ли що ли...
а на кой бяха тези купони,  у вас ли  Party

# 28
  • Мнения: 5 183
Здрасти, виртуални другар4ета!
Нямам време да пиша.
затова само по едно гуш Hug ви пращам!
Много съм щастлива, мкар 4е има още 3 месеца до полета.
Не сме си били в родината от 4 години. Тогава Томата беше на 10 месеца!

# 29
  • Мнения: 1 110
Едно среднощтно здрасти и от мен Hug

Моля ви се не пожелавайте прохлада 4е ве4е мръзна от студ насред юли, а тъкмо 4акам малко слънце според прогнозата за утре Praynig

Мимка готини снимки, така ми се приходиии ама още не мога да си направя програма за БГ 4е трябва да мина през София, Пловдив и Варна за 3 седмици макс, а докато се на4удя как то билетите ще свършат.

Лека на вси4ки Hug

# 30
  • Мнения: 5 183
Мимка, много мили снимки - родни.
Ама снимката на Бг граница много ме впе4атли - една такава ... многозна4ителна - с този семпъл надпис, тип плакат, като на комунисти4еските манифестации и многото пътни знаци, показващи 4е ... нещо по пътя не е съвсем наред
А стол4ето ви за кола 4итаво ли си го полу4ихте на слизане от самолета? Я да те питам - какви са разпоредбите за стол4етата в България. За Томи, който ще стане на 5, малко след като идем, изисква ли се да пътува със стол4е?

Ели, от няколко дни ми е влязла мухата да те питам, и все забравям, 4удя се какво ли озна4ава заглавието на Чешката ви седми4на тема. Ама направо мира не ми дава Simple Smile Мислех там да се навра най-нахално и да те питам, но реших тук да го сторя. За някаква камила ли иде ре4 наистина? Кажи, 4е ина4е ще умра от любопитство. Знаеш, 4е съм му фенка на този език. Айде да не преписвам изре4ението и да ходя да търся Милош Simple Smile 
Тема: O svatém Kamilu slunce má největší sílu. Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 08:20 от МАЙКА

# 31
  • Мнения: 6 390
Привет банда

Майка
с тоя Милош всеки път се смея като го споменеш  Joy
Иначе тая Камила дето е в заглавието, всъщност е този Камил  Joy

Не се сещам за дума на бг или анг., но на чешки на тези неща им викат праностики  Wink и за всеки месец, има поне по 20х
за месец юли са например

Ако вали на св.Мария, 40 дена няма да спре

Колкото жито има до св.Килиан, толкова ще остане

Има ли знойно слънце на св.Винсент, ще има руйно вино

Колкото облаци на св.Якуб, толкова сняг през зимата

От св.Анна става студено раното.... или ще има слана по рано, в смисъл сутрин

На св.Камил, слънцето има най-голяма сила.

та това последното ни е заглавието  Mr. Green
Иначе на св. Камил и тази година паднаха Т.рекорди - 39,7 май беше
И това с годините са забелязани едни и същи явления, и хората са си направили тези ... ъъъ поговорки, който периодически се повтарят...
Питай Милош той може и по добре да обясни  Wink Mr. Green

# 32
  • Мнения: 7 914
Добро утро , момичета!

искам и тук да поздравя една много мила Рожденичка:

Morki,

Честит Рожден Ден !!!


# 33
  • Мнения: 6 390
Честит Празник, Морки!  bouquet
Бъди здрава и много щастлива!

# 34
  • Мнения: 5 475
Бонжур от мен!  Hug

Честит рожден ден на Морки! Hug
Много здраве и сбъднати мечти!  bouquet




  Hug Вес,съжелявам че не се обадих,но нямахме много време. Rolling Eyes
  Аз не съм ходила изобщо на Черноморието от 15 години.
Бяхме на Златните,материалната база е супер - нови хотели,заведения.
 Peace

Цените ,ако още малко се покачат ще достигнат тези по Френската или Италианската ривиера. #2gunfire
25 лв.- чадър с 2 шезлонга  Crazy
Такситата - 40 лв от Златните до Балчик(еднопосочно). #Crazy
Кафе на заведение до плажа 3,00лв.
Чаша ,пълна с резен диня ,поднесена на плажа 5,00 лв.
 Да не говорим и за цените по заведенията. Crazy
Последната вечер ,вечеря за двама 120 лв.(2 шопски салати,порция луканка и 2 порции мешана скара с бира)
Това което изобщо не ми хареса е обслужването- чакаш с часове да те обслужат,много бавни,некомпетентни,прекалено много сервитьори,които не правят нищо,редовното "удряне в сметката". #Cussing out
 Както и вечния стремеж по заведенията да минат хората по всякакъв начин. Tired
 Thinking Гледаш меню с хубави снимки,поръчваш- пристига ти 2 пъти по-малко количестово,от това което си видял написано в менюто ,естествено половината гарнитури и украси от снимката ги няма...накрая обаче сметката си е същата. Crossing Arms
   Laughing Много ми стана смешно като поръчах едни картофки със сирене ,в менюто имаше само пържени картофки (250 гр.),Сервитьорката каза ,че няма проблем да са със сирене. Wink
   Донесената порция не беше повече от 100 гр. и отгоре 20 гр.сирене (колкото 2 пъти да настържеш на рендето)...идва сметката и....порцията картофки - 2,50,а за сиренето 3,00 лв.  #Crazy
   Иначе от хотела сме доволни,много спокоен беше и чист.Единствената забележка ,която мога да направя е пак по отношение на обслужването.Влизаш за закуска,сервитьорките гледат "на кръв",няма "Добро утро",няма нищо... #Crazy

 В крайна сметка с бг морето май ще сме дотук. newsm78
Видяхме какво е. Confused
По-добре в Турция,Хърватско,Гърция.Плащаш почти колкото при нас,но поне те обслужват на ниво. Peace

  Eli_cz ,това което цитираш са като народни поверия. Rolling Eyes
 И тук има подобни неща. Peace

 

# 35
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Giorgia ти ми уби ентусиазма Rolling Eyes На мен не ми пука, дали ще ми кажат добро утро, свикнах с това. Чак ми е ставало неудобно, като вляза някъде и кажа добър ден и продавачките ме гледат странно. Май ще го ударим на принудителна диета като идем на море с тези цени, които казваш Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 5 475
Пепе,става дума за Златни пясъци.може другаде да е по-евтино. Rolling Eyes
 Макар че по време на престоя ни четох в 24 часа сравнение между курортите и на Слънчев бряг цените също са такива.По-умерено е на Несебър,Поморие,Китен .. Crazy
 Говорих и с някой сервитьорки,казаха че цените чувствително са нараснали ,заради членството в ЕС.
  Според мен ,ако се увеличат още туристите ще спрат да идват.. Tired
   Thinking Може би съм свикнала на друг тип отношение,но ми се струва ,че ниското ниво на обслужване прави впечатление на чужденците. Tired А и не виждам какво толкова ще стане ,ако се усмихват и са любезни.
  Едно момиче ми казваше,че работели по 10-12 часа и понеже виждали колко им плащат,пък колко печели собственика един вид си го изкарвали на гостите... Crazy
   А за пътищата да не говорим,с кола не идвам в Бг. Twisted Evil Дупки,карат като бесни и то с коли ,които едва не са се разпаднали.. ooooh!

   Например в София съм с далеч по-различни впечатления. Simple Smile
  Навсякъде където сме били нивото е много по-добро. Peace
   

# 37
  • Мнения: 3 388
Честит рожден ден  Морки! newsm51

# 38
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден, Морки! Много щастие и ведро настроение ти желая!    bouquet   bouquet   bouquet

Джорджия, видяла си мила и родна картинка  Laughing Явно по моите родни места все пак търговския нюх играе по-голяма роля, и поздравите за добре дошъл и довиждане не се пропускат, 15 мин. чакане за поръчката са нещо нормално (да ти донесат поръчаното или част от него), въобще може да се каже, че съм доволна. Но като цяло славата на бг курорти май е доста лоша вече, защото чужденците масово бягат. Иначе, и да ми се беше обадила, нямаше да можем да се видим - заради алергия, изкарах почти цялата си почивка на легло.  Confused А за бясното каране... нямам думи. Пътуването ми до София с автобус беше кошмар, шофьора караше като камикадзе Close в насрещното! При 2 ленти за движение, (по 1 във всяка посока), понякога коли се принуждаваха да излизат извън пътя, в пясъка, за да не се залепят като гербова марка отпред на автобуса, а нашия "герой" усмихнато им подсвирваше и махаше с ръка за благодарност!  #Cussing out И на кого да се оплачеш? Ще звъннеш във фирмата, и ще ти кажат, че да, ще направим забележка на шофьора, но хората бързат и предпочитат да стигнат по-рано, за където пътуват. Нямам думи.

# 39
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Вес, не убивай всичко наивно в мен. Това с карането явно няма да се промени и след 3 поколения Confused

И не ни се смей със Звездичката, ще видиш ти, като ти дойде до главата, т.е. в ръцете бебе  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 195
Ели , на Китен бяхме . Станислав не спи на обед по принцип , но пътя го измори . На плажа - това е към 18.00 часа , след цял ден във водата  Crazy

Майка , столът ни е невредим . Бях го опаковала яко . На пук на всички дето казват , че хвърлят багажа по самолетите , искам да кажа че нямам нищо счупено и саковете ми са чистички както когато ги качиха . Нямам оплаквания . За столчетата в Бг. не знам доколко години .Някой ми каза , че е до възрастова граница , не до килограми ( както е тук ). Ние го взехме , защото натам пътувахме с кола . Но за безопостност на детето си е ОК.

Джорджи , к'ви са тия цени  #Crazy  Ние бяхме на хотел - 3 звезди , с басейнче , стаите готини , плажа на 200 метра . Беше в горичка , та хладно , нощем чак студено ( при температура в Търново - 45 гр. Трябваше да платим 60-70лв. за двойна стая , но като отидохме се изненадахме приятно - направиха ни отстъпка на 56лв. Чадър на плажа - 4 лв.
А цените по ресторантите - по -евтини от Търновските  Rolling Eyes  На морето изхарчихме по-малко пари , отколкото в Търново , хем бяхме с баба .
Вечеря за 7 човека ( две от които деца ) - 80-100 лв . със ракиите , вината и др. глезотии . Накрая масатаси оставаше претрупана . А в Търново вечеряме само с моя мъж и то без екстри за 50лв.  #Crazy    На морето си остава по-евтино .



# 41
  • Мнения: 2 195
За обслужването - елате в Холандия . Може да са усмихнати , но ти бавят страшно много поръчката , пепелника не се сменя докато не си тръгнеш , макар и да прелива , донася ти таблата с две ръце , тръсва я на масата и така отсервира  Rolling Eyes   ooooh! 
А бе хубаво си е в България  Flutter

Морки , честит рожден ден , мила ! Да си жива и здрава и много хубави нещица !    bouquet    bouquet    bouquet

# 42
  • Мнения: 7 914
Момичета, да се похваля при е грейнало едно слънце да не повярва човек Party Party Party


само да се събуди малкия хубосник и ще търчим навън да разходим - урааааа Party Party

pepelyashka
 нека ни се смее и нашия ред шЪ дойде Mr. Green


Giorgia
 ЕС или неЕС.. явно някой неща не се променят  Rolling Eyes... т.с. освен покачването на цените де Crazy

mimkata
 ама поне се храните заедно... а в БГ ми се е случвало да донесат първо на единия после на другия.... ако сте останали само на питие да ти грабнат чашата с половината питие и да те гледат с очакване дали ще платиш или ще поръчаш пак Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 195
А , Звезди , тук по-често са ми взимали чашата наполовина , че не ме и чуват като си я искам обратно  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 5 183
Ахой, народе!!!

Елинко, много благодаря за разясненията за Камилата в 4ешката тема Simple Smile
Интересни поверия.
Помня, като бях малка, празнувахме илинден на 2-ри Август, по стар стил. Систър, брат4едката и дядо са именници тогава (20.07 е сега).
Баба ми казваше, оба4е, 4е на него ден морето винаги взимало жертва. В смисъл 4е на него ден винаги имало удавен, може би щото сме морски град и се следят тези неща...Не знам колко е варно.

Звезди, наслаждавай се на слън4ицето! Как е сладур4о?

Джорджи, радвам се да те видя пак сред нас!  Hug Как е Борянка?

Честит рожден ден, Морки!!!   bouquet

# 45
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Моркиииииииии, честит празник! Да те глезят всеки ден, не само на рожден ден!

# 46
  • Мнения: 7 914
mimkata
аа явно пак зависи от областите.. тук дори и да е празна чашата ( за чинията не е така)докато не им креснеш да те забележат нито сметка нито те питат дали друго искаш да поръчаш ooooh!

МАЙКА

 все по чаровен става....ама малко инат-че си пада Mr. Green... ей сега излязохме навън то рев то чудо... върнахме се подундурках го и заспа... чакам втори рунд разходка да има Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 316
Ихааа каква приятна изненада и тук  Hug много мили пожелания, благодаря ви   bouquet

Хубава почерпка за хубави хора:







Звездичка  Hug супер си  Peace

# 48
  • Мнения: 5 183
Мммммммммммммм, Морки! Ха наздраве!!!   bouquet

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Днес отново имаме рожденничка! Mr. Green  Не видях темичка, а ме е срам да пусна аз Blush

Честит рожден ден, Сърфлайн!
Желая и всичко най-хубаво, много усмивки,
щастие  и весело прекарване на празника!
  Hug

# 50
  • Мнения: 7 914
Bec
 аз пуснах преди да съм видяла твоя " Blush "
 и другия път да не се  Blush ами пускай тема Hug

Morki

 Hug Hug Hug

 днес моя господинчо реве от 7 и се чувствам като цапната с мокър парцал- стискайте ми палци да заспи че и аз с него Praynig Hug Hug

# 51
  • Мнения: 2 195
Звезди , стискаме ! Дано заспи , че и ти да си починеш !

Сърфи честит рожден ден ! Живо , здраво и много любов !   bouquet    bouquet    bouquet

# 52
  • Мнения: 5 475
Бонжур!!  Hug

Майче,още не мога да се климатизирам...пък и имам задачки ,които ме чакат,затова и малко бавно влизам в час. Embarassed
Прочетох,че сте си взели билети за Бг,представям си как се вълнуваш. Hug
Дъщерята е в Бг до средата на септември. Peace Отдала се е на пълен релакс ! Wink
От време на време ми се обажда да пита какво да пие за главоболие,явно от напрежението от време на време я схваща яко главата. Confused

Сърфи ,и от тук честит рожден ден!!  bouquet

Миме,Златните за вероятно най-скъпия курорт в Бг. Rolling Eyes
 Но проблема не е токова в цените,а в какво получаваш насреща. Twisted Evil
От хотела не се оплаквам,хубав,чист ,че и доста евтин за 4 звезди 45 еуро на стая със закуска не е много. Peace
А и проблема не е във времето на приготовление,но това което ме дразнеше е че в заведение ,което е празно ,4-5 сервитьорки си приказват на бара и чак след минимум 15 мин  идва някой ,който да ти вземе поръчката. Twisted Evil

Звезди ,няма ли нови снимчици на Ерик?  newsm78 Heart Eyes

Калидка,какво да кажа ,за изпита знам ,че е говорила близо час и нещо (на нея й се е сторило като 5 мин  Wink),на комисията много е харесала темата за Бг. Показала е и презентацията ,която беше с близо 300 снимки от Бг.(природа,забележителности,исторически личности,карти) Peace
  Накрая е връчила и по едно СиДи за всеки член с текста,презентацията и едно филмче за Бг на английски. Simple Smile
  После са я питали по няколко въпроса от различни сфери (извън темата). Crazy
  Справила се е блестящо ,дори не очакваше да има толкова висок резултат. Peace
  А ти как си ? Не ви ли се очертава идване до Бг с Даничка? Heart Eyes Hug

 



# 53
  • Мнения: 3 521
Благодаря и тук, момичета. Много сте мили Hug

Малка почерпка


Звезди, и аз шпионирам за снимки на Ерик Mr. Green...показвай не се скатавай.

# 54
  • Мнения: 1 049
surfline, Честит рожден ден    bouquet
Момичета компа е на ремонт и не мога да се включвам много  Rolling Eyes
Та още не съм се съвзела от празненството, все ми се спи не мога да се наспя  Tired, но важното е, че Крис се забавлява  Laughing
Гeри, Златните от едно време са си скъпи, аз затова ти казах, че предпочитам Дружба, а за обслужването мила родна картинка много ми е познато, а за пътищата ние сме смелчаци ще си ходим с колата, и се надяваме да нямаме проблеми  Praynig
Лек ден   bouquet
Аз май до понеделник съм без компютър  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 16:17 от Zai4enze

# 55
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честит пра3ник на двете ни рожденички - Мокри и surfline   bouquet  bouquet  bouquet
Много да ги обичат и да ги слушат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


хич не ми се пише, момичета, но си ви чета с кеф.....

при нас пак вали Confused

хубав ден от мен Hug Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 907
Здравейте бандитки  bye . Върнахме се - всички, здрави и читави и багажа донесохме, с изключение на 2 чорапа (бял и розов, за съжаление  Sad ), които дори знам къде точно посяхме, ама на никого не му се връщаше да ги вземе. Е, и бабата каза, че си е забравила някъде това за навиване на коса, ма не разбрах какво беше - не е просто маша, нейните неща са винаги доста сложни #Silly.
Голямо обикаляне му ударихме  travel, плана го преизпълнихме. Не съм качила още снимките на компа (aма те и показват главно нас), та затова ето малко крадени:

Порт Гримo (по предложение на чумби):


Ст. Тропе:


Pont du Gard:


Ла Гранде Мотте (а ла нашата Албена  Confused - строено е след нея):

Ей на тази променада загубихме белия чорап Sad

Camargue - качихме се с всичкия си акъл на коне, щото нали това е марката на Camargue, без най-малката и най-голямата, разбира се. Бях си взела и камерата с един памперс за Мони в 1 чанта  #Crazy, ма добре че не ми дадоха да я нося със себе си. През цялото време се държах здраво, за да не падна, че моят кон беше особено гладен и все залиташе на страни да яде и ме накланяше безмилостно над блатата. Първо виках АAAA, OOOO, ХХEEЛЛП даже, но на френски освен "аюто" нищо не ми идваше. Ама то и никой не ми обърна внимание. Само едни швейцарци зад мен викаха да съм го смушквала да върви по-бързо, че от първите остана последeн с тази негова трева. После по плажа като нямаше вече трева запраши толкова бързо и затръска ужасно. Освен това се засилваше и хапеше предните коне за дупето  #Crazy. Уф, не знам как оживях. Сашко го качиха сам на малко конче (ама не пони), а Мони беше с баща си. На децата обаче много им харесаха и след 2та часа трамбоване искаха още  Shocked, ама аз не си помислям вече. Обаче си заслyжаваше - гледката беше приказна, на залез слънце. На моменти не се виждаше нищо друго освен морето и пясък. Ето такава:


Марсилия - това беше "нашата" къща там:


Ако някой го интересува почивка по тези места, ще разказвам по-подробно какво да очаквате и какво не  Mr. Green.
Освен това прочетох и цяла книга за нравите в Южна Франция, та мисля добих поне повърхностна представа от атмосферата - хареса ми.
Много било хубаво да срещаш по разните му места някоя бандитка от форума  Heart Eyes. Следващото пътуване го плануваме обаче до Майорkа и надали ще имаме пак честта да срещнем някоя съфорумка току така. Много глупаво с тези училищни ваканции. Въобще не знам дали е за къпане по това време там, във всички случаи обаче денят щe e къс. Ама какво да правим като ни се ходи пак на море. Отивам да организирам следващата екскурзия, че ето го къде е октомври  Laughing.

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 15:56 от MegiX

# 57
  • Мнения: 5 475
Меги,добре завърнала се.
 Hug

Когато имаш време разкажи по-подробно ,а и снимките ще чакам с интерес. Grinning
Дъщеря ми беше тази пролетна ваканция на обиколка из Сен Тропе,Сейнт Максим,Монте Карло и беше много доволна. Peace
И те бяха в апартамент,мисля че от Интерхоум го бяха намерили. Peace

Амейче,поздрави на теб и Шоки. Heart Eyes Hug
Като ти дойде музата си добре дошла. Hug

# 58
  • Мнения: 2 959
...много ...пожелания...
Да се присъединя и аз към пожеланията по повода на нашето холандска Лъвица, макар и с леко закъснение?!

Морки,
Честит Рожден Ден!


Бъди здрава и много късметлива, бъди все така свежа и все така оптимистична!


Сърфлайн, честит Рожден Ден и тук! Здраве и късмет Ти желая!

# 59
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен!!

С най-сърдечни пожелания за рожденничките!!

Благодаря за почерпките!  Hug

MegiX , добре се завърнала!!
Снимките ти са суперски!!
Чакаме и по-подробен разказ за ваканцията ти!!
Естествено, че ще ни е интересно  Wink

Лека вечер на всички!!

# 60
  • загубено
  • Мнения: 6 485
4естит рожден ден и на двете рожденнички!
Да сте живи и здрави и много щастливи!



# 61
  • Мнения: 1 526
Честито Морки и Сърфи!
Мног щастие и сбъднати мечти!

Меги, разказвай!!! И вашите снимки пусни! А розовото чорапче къде го "посяхте"  Joy?
А малката как понесе пътя и всичко?

Калида, не че ви игноририм, но освен че ергенуваме и повече работя. Една колежка напусна, а и всички излизат в отпуски та доста ми се събира. Но не се оплаквам, шефът добре се грижи за нас и доста ни компенсира. А пък и след две седмици пак ще взимам отпуска и ще пътувам до София, та сега наваксвам.

Джорджи, от ден два се чудя, кой е с този нов ник, чак сега включих, че си го и написъла, ама кой да гледа   Crazy!

Нови снимки на Ерик и аз Чакам!!!

# 62
  • Мнения: 5 183
Честит рожден ден, Сърфлайн!!!    bouquet

# 63
Меги, мерси за готиното разказ4е  Grinning
Порт Гримо най ми допада, като гледам снимките.
много ми стана смеШно за конските ти изпълнения  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 914
Tali Dan
 doh
 признавам си голям съм заплес.. пуснах ти линка на скайп с паролата Hug Hug Hug
 уф ама като недоспим и съм малко  Crazy... не че малкия спи малко чосове...ама накъсано и явно, че не ми достига Rolling Eyes

mimkata
починах си и на разходка ходихме даже Party

Astrea
 коя си че не мога да се светна  Rolling Eyes.. ааа май се светнах...ама ти ми кажи пак на лични а аз ей сега ще ти пратя  албума Hug

MegiX
направо си за завиждане.. уф как и на мен ми се ходи на почивкааа... ама догодина ще да е Thinking

Zai4enze

 дано скоро да ти оправят компютъра Hug

ЛюбИтУ, mamKami
как сте? Hug


при нас се очертава( за сега ) слънчев уикенд- дано да е така, че да можем с татито хубаво да се поразходим... да поседнем в градината, че ни е дошло до гуша от дъждове и студове ooooh!


# 65
  • Мнения: 7 430
...ехоооо  bouquet

Здравейте мили мои, сладки ненагледни Hug Hug Hug
Искам да ви попитам нещо - братовчедка ми ще ходи до Белгия за около две седмици и иска да знае дали може да си вземе лаптопа - дали на границата няма да и поискаш някакви документи или нещо друго newsm78

Благодаря Ви и много целувки на всички ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 195
Дуцка , няма проблеми за лап-топ . Ние го носихме нашия като ръчен багаж . Имаш право .

# 67
  • Мнения: 5 183
Я кой се появил в теми4ката... Hug
Дидка, къде се губиш?
Навестявай ни де.
Липсваш на компанията!

Моми4ета, 4ули ли сте нещо такова http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211594.0

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 15:55 от МАЙКА

# 68
# 69
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Сърфи, дано си изкарала добре рождения ден! А снимков материал има ли?  Wink

Меги,   Joy сигурно сте били голяма картинка на конете, особено ти с "аюто!", иначе е много красиво, особено моста! А за чорапите - сложи белия да се изпере с червени дрехи, и ще имаш 2 розови Mr. Green

Астреа, честито ти ново име. Разпознах те по "патологичната романтичка" Sunglasses Но в първия момент погледнах така  #Shocked

Калида, къде се губиш? Надявам се да нямаш някакви проблеми  Praynig, а просто да не ти остава време за форума!

Тали Дан, а как са при вас температурите?

Звезди, дано имате един инстински летен и слънчев уикенд, и да направите голяма и хубава разходка мама, тати и Ерик!  Hug

Дуцка, няма нужда от документи за лаптопа, но преди 2 седмици на летището в София накараха съпруга ми да включи неговия, да не би да е лаптоп-менте (бомба) Crazy

Мимката, много хубави снимки!  Peace

Майка, и по нашия край го има това поверие, че на Илинден морето винаги взима жертви, майка ми даже тогава не ни пускаше със сестра ми да ходим на плаж.  Thinking

Пепеляшка, не ви се смея на вас двете със Звезди за "момчешките изпълнения" на дечицата, ами си водя бележки  book за в бъдеще, да имам опит от първа ръка, ако се наложи  Mr. Green.

Любиту, а ти къде се загуби тази седмица? Май всички празнувате появата на новия член в семейството на мариябутти baby_neutral

А аз да ви се оплача, се ядосвам. Исках да вземем на родителите ми билети, за да ни дойдат на гости тук. Директен полет до Женева няма, има само до Цюрих. Както и да е, ще плащаме солените цени на влака. Но се обадих днес в бюрото на Бг еър, тъй като са единствените които летят директен полет Бг-Швейц. Уж ми казаха, че има билети за промоцията от 150Е, а накрая излязоха пак всеки един 270Е smile3515. Има и някаква нискобюджетна компания (уж), която лети Бургас-Цюрих, проверих и там - 300Е всеки билет Shocked. Tired но няма как, май ще купуваме на Бг еър. Оплаках ви се. Рапорт даден  Laughing

Ето и нещо разхлаждащо от мен:

# 70
  • Мнения: 3 521
Девойки, още веднъж големи благодарности за поздравленията Hug Hug Hug.
Снимки след неделя-тогава ще е официалното празнуване, снощи си бях с мъжът в къщи, сготви ми, напи ме с вино и т.н.
Меги, страхотни снимки  bouquet

# 71
  • Мнения: 7 914
surfline
 всичко ясно и репортажа ще чакаме...ама за
Цитат
и т.н.
искаме разяснения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Bec
дано Hug

Дидкеее
 няма проблем с лаптопа Hug Hug

# 72
  • Мнения: 3 521
surfline
 всичко ясно и репортажа ще чакаме...ама за
Цитат
и т.н.
искаме разяснения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Белот играхме Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 475
Астреа, честито ти ново име. Разпознах те по "патологичната романтичка" Sunglasses Но в първия момент погледнах така  #Shocked

  Мерси .  Hug Реших да се подновя малко. Wink
 
   Дидке,направо ни забрави тук. Heart Eyes Hug
  Драсни някой ред,как са децата?Вие какво правите?  Hug

 Лек уикенд на всички и много положителни емоции!   bouquet



 
 

# 74
  • Мнения: 7 430
Ей....никой не съм забравила Naughty
Благодаря ви за отговорите 

...обещавам скоро да ви пиша повече за нас Wink

Лек уикенд и от мен

# 75
  • Мнения: 815
Хеллооооуууу, тук съм и аз  Hug

Сърдечни поздрави на всички!!

Вес, да, имах доста положителни емоции около появата на новия член на семейство Мариябутти.
Малката принцеса почти изненада и майка си  Joy
А само да видите таткото колко мнооооого е щастлив от появата на това малко същество  Hug
Да им е жива и здрава само!!!

Звездичке, и ние тук искаме да видим малкия Ерик.
Може ли линк и парола, плиийз   Peace

Лек и безавариен  Laughing уикенд и от мен!!   Hug  bouquet

# 76
  • Мнения: 952
Привет девойки!
Ама цяла седмица не мога да се добера до форума. Тук заваля един дъждец, гръмна няколко пъти и интернета ми се подлаши. Побегна като див заек в дън гори тилилейски.
Добре, че дойде за малко, та да поздравя навреме surfline  за празника и. Той определено е бил (не)забравим (все пак не се знае какво е количеството на алкохола с което мъжлето и я е почерпило. Пък и май не сме наясно доколко помни резултата от белота)
Искам да се извиня на Morki, че пропуснах нейния празник. Все пак приеми моите закъснели пожелания за здраве и късмет. Бъди нежна, очарователна и обичана. И да нацелуваш малката принцеса.  Heart Eyes
mimkata - страхотен снимков разказ на вашето пътуване до БГ.    bouquet Аз ще се примоля, за името на хотела в който сте почивали в Китен. Ако го помниш разбира се.
Добре, че се сеща МАЙКА да пита като види интересните заглавия на другите теми, та и аз да се образовам.
Eli_czHug благодарности за разяснението, много интересни поверия си имате.
Добре дошла мила Astrea! И честито ти ново именце. Понеже и аз съм прелюбопитна, ако не е много нахално би ли издала какво значи новият ти ник?
Щерката май доста се е изтормозила - много е говорила. Тази нейна презентация просто ме впечатли - толкова много снимков материал и информация е представила.
А относно цените на Златните направо ме застреля с тях. Не съм очаквала, че е такава скъпотия. Не съм ходила на нашето моренце от две години, но ако цените и на другите места са подобни май е по-добре да ходим другаде. Сега се сетих, че тази вечер по новините даваха как Несебър е празен и има туристи само в хотелите на първа линия на плажа и с басейни в двора. Останалите били наполовина, а някои даже полупразни.
А обслужването навсякъде в БГ куца. Тия дни направо не смея да седна на заведение - такъв е кошмар. Сервитьорите постоянно ти говорят на "Ти" - все едно си първи дружки и ти се сопнат насреща, ако не си доволен.  Sick Собствениците пък се оплакват, че видите ли всички "добри" сервитьори били на морето - ясно е колко са "добри", щом и там е същото.
Да не говорим, че зет ми бе празнува рожденния ден на ресторант и след като повече от час всички гости си чакахме салатите и неколкократно попитахме дали ще са готови скоро, а мадамата ни се сопкаше насреща се наложи да се обадя на един мой бивш ученик, чийто родители са собственици на заведението.  Naughty Естествено след 2-3 минути салатите бяха при нас, а и сервитьорката цяла вечер се опита да бъде безкрайно любезна.
Звезди - как е малкия ни принц? Още ли тероризира мама с рев? Айде и от мен пожелания за страхотен уикенд с много разходки(въпреки, че като гледам май хлодно и дъждовно е при вас)
MegiX - страхотна ви е била почивката или поне предполагм, че е била такава. Страшно красиви места сте посетили, а и на невероятни емоции сте се насладили.
Ти добре си се подготвила за тази ваканция щом и книга си прочела, а и "вашата" къща там изглежда прекрасно.
 Bec Hug как се чувстваш вече? Кога очаквате родителите на гости? Програма приготвихте ли за тях?
А нашата сладка бремелинка Сонитка, къде се губи? Предварително я предупреждавам да не гледа по надолу, че ще ми е трудничко да и пратя, пък и ми е съвестно де. Embarassed  Wink

Така накрая искам да ви почерпя витруално с едно питие за сгряване на душата и за по-добър сън, и разбира се с тортичката на нашия малък рожденник. Моя племенник вече стана на 5 месеца. Леля му днес се постара да му спретне едно сладко изкушение, което той няма как да опита. Все пак оцени труда на леля си и след като ритна едно от топченцата върху тортата, успя да се пребори и сграбчи друго в малката си ръчичка.

 

 

Весел и слънчев уикенд изпълнен с приятни емоции!  Hug

# 77
  • Мнения: 6 390
Сърфи,
 с голямо закъснение-
Честит рожен ден   bouquet  bouquet  bouquet
Желая ти много здраве,дълъг и щастлив живот с хората,които обичаш и те обичат
  bouquet


Мацки
пак изоставам с информацията  Embarassed

ЛюбИтУ
специални поздрави на Мария и ко. да носиш другия път   bouquet

Гери
добре че прочетох че си ти  Mr. Green
А за цените .... ама то винаги северното черноморие е било на космически цени в сравнение с южното  Rolling Eyes Може би и за това от Бургас на горе не съм била на почивка ... не помня от кога, а и няма да отида в близко бъдеще...

Мегиииии
привет  Mr. Green
надявам се че не си пускала снимки, защото пак съм ги пропуснала  ooooh!

Ние тези дни сме целодневно на аквапарк  Blush Laughing но при баби  Wink и за това нямам време за форум
До скоро   bouquet

# 78
  • Мнения: 815
Здравейте, мами!!
Добро утро и от мен!!!

Да се разпиша като за последно в тази темичка, че и с нея и седмицата е към своя край Simple Smile

Как минава уикенда при вас?

Позатопли ли се временцето?

Звездичке,  как сте, миличка?
Как е малкия  палавник?
Започна ли да спи по повечко?

Bec, купи ли билетите? Simple Smile
Дано всичко мине ок.

Eli_cz, задължително поздрави предадени!!

Лек ден ви пожелавам и приятна неделя на всички!!!
 

# 79
  • Мнения: X
здравейте момичета
явявам се набързичко да ви почерпя - днес моето мъжле става на 11



да ви пожелая приятен край на седмицата
до скоро

# 80
  • Мнения: 1 110
Жоел 4естито на малкия ти мъж  bouquet  bouquet  bouquet

Аз набързо влизам и тук да се оплача 4е много ме е шубе - наду ми се бузата и сега ще ходя на зъбар,
ама не ми е личния ами някакъв друг и страааахххх.......

Вес и аз така все ги псувам БГ еър и се с тях летя 4е директни амст-соф.Сега тъкмо се зарадвах 4е имали и директен полет до Варна ама нееее-
то просто било с прека4ване в София, е га ти  директното. А за цените там просто ще си замъл4а.

Общи условия

Активация на акаунт