Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

The happy place:)

Току що педиатърката, при която смятах да запиша бебо заяви, че първото посещение у дома е платено, защото забележете още не е записах бебока...а тя идва за да го запише!

На вас искаха ли ви пари, редно ли е това????

Благодаря!
Цитирай

София

Не, не са ми искали пари. Дойде още в деня на изписването, но не ни е поискала инто стотинка.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Не - няма такова нещо - не ми е вземала пари  Stop
Цитирай

Не се заплащ6а посещението в къщи, педиатърът е длъжен да направи 2такива посещения в дома, в който ще се отглежда детето.
Просто си смени педиатъра.
Цитирай

The happy place:)

БЛАГОДАРЯ!!!
Аз нямам намерение д аостане тази, тя с това отношение мерси, ама адски се ядосах, ами е ако е самотна майка без възможности...ама че мафия!
Цитирай

Не се заплаща нищо.
Цитирай

Не се заплащ6а посещението в къщи, педиатърът е длъжен да направи 2такива посещения в дома, в който ще се отглежда детето.
Просто си смени педиатъра.

Точно така - задължително е.
Можеш да подадеш сигнал в НЗОК.
Цитирай

София

Нищо не съм плащала - като се роди сина ми.
Цитирай

На моя позната поискаха,тя беше много възмутена.На мен нито веднъж не са ми искали.И да ми искат-да не съм луда да дам?!Влиза им в задълженията това първо посещение.Вече съвсем ни взеха за мезе!!....
Цитирай

София

Ние платихме 10 лева, защото не било записано бебето. А не го бяхме записали, защото още не беше излязъл актът за раждане, не можело без него. За жалост хич нямахме време да проучваме въпроса, така бързо ме изписаха, така се ошашкахме, че просто се оставихме на течението. Сега ме е яд. #2gunfire
Цитирай

София

На мен не са искали пари, но и аз съм чувала, че 1-вото посещение е платено, защото детето не е записано и ЗК не плаща на педиатъра нищо за това посещение.
Цитирай

Пловдив

Това посещение не се заплаща , както и всички след това, та чак до 18 годишна възраст на детето

относно долния пост - избираш си педиатър говориш с него и след изписването идва в къщи да види бебока , в болницата нищо не са ме питали за този избор
Цитирай

Кога и как се записва бебето при педиатър?Мен още в болницата ме питаха избрала ли съм педиатър,името му,записаха си там в журналите,и с това се приключи.После,доколкото знам,се праща писмо от болницата до избрания педиатър.
« Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 11:33 от красим »
Цитирай

При вятърните мелници

А пък ние платихме десет лева, защото детето не било записано!? А как да е записано, щом акта за раждане се бави поне 10 дена?!  smile3515
Цитирай

София

Здравейте !
Малко се включвам встрани от темата и моля да ме извините , но искам да попитам.
ТРябва ли да се избира педиатър още преди бебето да се е родило ,или веднага след като се роди трябва да се отиде при съответно избраният лекар.Не съм много наясно ! Благодаря ВИ!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора