Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Здравейте момичета. Бременна съм в 14г.с. и преди няколко дни сутринта като станах да пишкам видях в урината си 2 кръвни съсирека. Отидох веднага при мойта ЖК ,тя ме прегледа каза, че не е от бебето, а най вероятно е от секс. Предписа ми дуфастон и  нош-па и ми каза ако прокървя да започна да ги пия .До тази сутрин всичко беше наред докато станах да пишкам и отново видях 1 малък съсирек. Много съм уплашена и объркана , а и немога да отида в момента при мойта докторка, а и незнам дали тя ще може да види проблема. Ако някое момиче е с моя проблем, или ако някой може да ми препоръча къде да направя спешна консултация , ще съм му безкрайно благодарна. Sad Sad Sad       
Цитирай

Съвет за лекар не мога да дам, не съм от София.
Аз не разбрах има ли кървене или само съсиреци? Ако е започващ аборт освен съсиреците ще има и кървене.

Обаче ти не чакай и иди на преглед! Задължително!

Цитирай

София

Само съсиреци
Цитирай

София

Angelche1, виждам че си от София. Иди в която и да е гинекологична болница на преглед. Не мисля, че някой ще ти откаже. Дребни съсиречета може да са фалшива тревога обаче при мен беше индикатор за отлепване.
По-добре не отлагай. Дано всичко е наред! Praynig
Успех!
Цитирай

гр.Разград

Задължително посети лекар -гинеколог!!!Всяко кървене си има причина.Кървене имах и при двете си бременности и се оказа ,че имам ниско прикрепена плацента.
Цитирай

София

Отидох на лекар .Гледахме бебето и слава богу то е наред Very Happy.Лекарката каза ,че съсиреците най вероятно са от плацентата ,която още не се е вдигнала или от раничката на шииката ,която може да се е разранила при цитонамазката.Предписа ми утрогестан и нош-па за 10 дни .А аз незнам дали да се успокоявам или притеснявам.Нещо не ми стана много ясно какво точно не е наред и доколко е сериозно. Sad
Цитирай

софия

Приемай си стриктно лекарствата и лежи. Най-вероятно ще се размине само с уплаха. Very Happy
Късмет.
Цитирай

София

Преди 2 дни ми свърши предписанота доза лекарства,а току що видях нов съсирек в урината ми. Мисля ,че ще полудея до утре. Много ме е страх. Sad Sad Sad
Цитирай

София

Здравей отново!
При първа възможност пак на лекар! Дотогава лежи и си почивай колкото може повече!
Стискам палци скоро притесненишта ти да свършат и да се радваш спокойно на бременността!
  bouquet
Цитирай

B HONDA CIVIC

Дано всичко е наред!  newsm17
Успех fingerscrossed Clover fingerscrossed Clover Clover Clover Clover Clover Clover
Цитирай

Пловдив

Ангелче,как си?
Цитирай

София

Физически съм добре.Но психически съм много притеснена дали всичко е наред.Каня се да отивам на доктор , но се чудя дали мойта докторка може да ми помогне ,тъй като миналия път не ми каза какъв е точно проблема. Ако някой може да ми препоръча лекар от София ,който приема без час.   БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ЗА ПОДКРЕПАТА Laughing Laughing
Цитирай

Пловдив

Аз не съм от София и не мога да ти препоръчам никой,но се моля всичко при теб да е наред.Опитай се да си спокойна!
Цитирай

София

Ходих на доктор. Слава богу бебето е добре, Laughing но изглежда , че аз получавам контракции и така изхвърлям съсиреци от матката Sad . Лекарката ми изписа утрогестан сутрин 1 орално и вечер едно вагинално и нош-па 2 по 1 за 1 месец. Аз се чудя дали времето и дозата не са твърде много.  Thinking Thinking Thinking
Цитирай

Не е много. И аз пих за задържане Утрогестан околко месец.. А Но-шпа и Магнерот до края - имах си контракции от 4 месец  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора