Достатъчни ли са ми тези витамини?

  • 1 391
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Мнението на лекарите е различно и за това да попитам и вас майчета. Достатъчен ли ми е този прием на витамини: Hipp Natal Aktiv и фолиева киселина, сокчето е като натурално, но дали осигурява нуждите на организма с всички необходими витамини , минерали и т.н.? newsm78

# 1
  • Мнения: 990
След като доктор ти ги е предписал ,значи са достатъчни.  Допълнително си похапвай повече плодове и зеленчуци-хем диетично ,хем витаминозно  Wink Лека бременност ти желая   bouquet

# 2
  • Мнения: 22 277
Щом са предписани по преценка на лекар, значи са достатъчни.-
Аз освен фолиевата киселина и след това Зимафлуор друго не съм приемала.
Сега има достатъчно плодове и зеленчуци на пазара.

# 3
  • Мнения: 1 432
Абсолютно достатъ4ни.А като хапва6 и плод и зелен4ук гре6ка няма да има6  Laughing

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Все още нямаш нужда от нищо друго освен фолиева киселина ( под формата на таблетки Wink).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Много теми има изписани по въпроса и навсякъде мненията са различни. Общо взето питай лекаря си от какво имаш нужда. Аз предпочитах да ям много плодове и зеленчуци, млечни и зърнени продукти и не съм пила витамини, само фолиева киселина до 4-ти месец. Абсолютно винаги изследванията ми са били перфектни.

# 6
  • Мнения: 377
Простичко казано- достатъчни са
дори фолиевата киселина се пие смао първите три месеца, после само Натал актив, но до края е той

# 7
  • Мнения: 4 496
Не съм пила никакви витамини по време на бременност.Но щом лекар ти ги е предписал...

# 8
  • Мнения: 4 965
Не мисля, че е нужна изобщо каквато и да е химия. За зимата - да, защото тогава няма толкова пресни плодове и зеленчуци. Но сега има достатъчно витаминозни храни.
Щом са изписани от лекар, значи е преценил, че са необходими, но недей на своя глава да взимаш допълнителни. Понякога превишаването на дозата на витамините е по-опасно от липсата им.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
В началото само ФК пиех, после за около месец Същите като теб витамини, но май се отразиха на апетита ми и от там на килиграмите та ги спрях и наблегнах на плодовете и зеленчуците. -  Peace Леко бременеене!

# 10
  • Мнения: 711
Аз пиех само фолиева киселина и то когато се сетя. А витамини доки ми каза, че няма нужда да пия допълнително и не съм пила.

# 11
  • Мнения: 1 919
както каже ДОКИ

# 12
  • Мнения: 3 695
Повече витамини едва ли са ти необходими, но при всички случаи е добре да хапваш плодове и зеленчуци.
Аз лично пих витамини (освен фолиевата) чак след 8-я месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
След като доктор ти ги е предписал ,значи са достатъчни.  Допълнително си похапвай повече плодове и зеленчуци-хем диетично ,хем витаминозно  Wink Лека бременност ти желая   bouquet

 Peace

# 14
  • Мнения: 473
Аз съм в 5-6 г.с. предполагам, и понеже не съм ходила още на доктор фатално ли ще е да си взема без предписание фолиева киселина ?

Общи условия

Активация на акаунт