Мерите ли си обиколките, когато сте на диета или само се теглите??

  • 2 710
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Интересно ми е, поради факта, че повечето постове все са свързани с килограми, когато стане на въпрос за диетуване...
Аз например предпочитам да си меря ханша и талията, отколкото да се тегля на кантар... Някак си по-достоверно ми идва дали съм отслабнала или не...
А вие??  Hug

# 1
  • Мнения: 329
Аз също съм така.Не ме интересува толкова колко тежа,а какви са ми мерките. Има хора,които са с по-тежки кости. Например на моделите никога не им казват килограмите,а см-те.  newsm47

# 2
  • Мнения: 2 631
Другото което е, че задържаме различно количество вода и това се отразява на дигиталните кантари  Wink

# 3
  • Мнения: 50
правилно е да мерите отколкото да теглите Peace

# 4
  • Мнения: 5 140
По навик се меря на кантар, не се сещам да си меря мерките, а е по добре, защото така се вижда къде се смъква.

# 5
  • Мнения: 6 958
Да, мерките са от огромно значение,  Peace но килограмите също (особено за хора с повече такива), защото по драго ти става на душицата да виждаш и по малка цифра на кантара естествено...  bowuu

# 6
  • София
  • Мнения: 807
Съгласна съм, че е по-важно намаляването на обиколките, отколкото цифрите на кантара, но пък след като цифрите намаляват, то същото е валидно и за обиколките. Така или иначе си спазвам хранителния режим и съм сигурна, че и обиколките намаляват, и килограмите! Просто не се сещам да меря със сантиметър и затова залагам само на кг  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 631
Винаги съм залагала на мерките и много рядко съм се теглила... Скоро обаче почнах успоредно да меря и двете... Купих си и персонален кантар  Joy

# 8
  • Мнения: 360
Често го казвам, но аз лично не ползвам кантар.
Реално погледнато целта на занятието са обиколките.
А бе, пука ми колко кила съм, като изглеждам перфектно. Grinning Grinning Grinning

Сериозно, когато тренираш и спазваш режим на хранене идва момент, когато килограмите спират да намаляват, това е защото мускула тежи повече в същото време обаче сантиметрите се променят, защото плътта е станала по-стегната и компактна.

# 9
  • Мнения: 2 631
Да, и аз така мисля, ама повечето гледат килцата  Thinking

# 10
  • Мнения: 50
trenirajte i nqma da imate problem Peace

# 11
  • Мнения: 1 092
да,меря си обиколките и съм забелязала ,че колкото кг съм минус толкова минус имам и в см Laughing

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Да по правилно е ,но аз се меря само на кантара а оставам дрехите да си кажат дали има промяна в обиколките Peace

# 13
  • Мнения: 485
Обиколките !!!
Защото съм с тежки кокали и набити бедра (въпреки сланинката от вътрешната им страна и целулита), а и основно на бедрата и ханша качвам, така че какво показва кантара няма никакво значение ако всички излишни килограми са ти на едно място, а не разпределени равномерно по тялото.



# 14
  • Мнения: 2 631
Обиколките !!!
Защото съм с тежки кокали и набити бедра (въпреки сланинката от вътрешната им страна и целулита), а и основно на бедрата и ханша качвам, така че какво показва кантара няма никакво значение ако всички излишни килограми са ти на едно място, а не разпределени равномерно по тялото.





 Peace Правилно!

Общи условия

Активация на акаунт