ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 228
  • 144
  •   2
Отговори

Анкета

Гласувайте за тези продукти с отрицателен вот -5на брой

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 28 яну 2008, 13:53
* Може да изберете максимум 5 опции.

  • Мнения: 1 685
Дано не се повтарям с темата-обаче след толкова информация изпитах необходимост да синтезираме малко "химията" и "билките"-таблетки, чайове,прахове и пр.Може би трябва да се направи и "бял" списък,защото нещата са доста субективни и има препарати,които при някого дават резултат-при друг-не,обаче по-голяма част май са само реклама и печалба-особено българските "билкови" .
Та в моя черен списък засега са
продукта МЕДО
табл СИЛ
капс КАЛОРЕКС
таблЛАКСИТ ФИБРАКС ЗАРСЕНА ЛИПОРЕДУКТна Тошковците и Сашка Николова-те само разхлабват
новият продукт ХЕРБА СЛИМ ФОРС
Ами засега толкова се сещам-тези съм ги изпробвала-като се сетя и за други изпитани през годините пак ще ги пиша.
Сигурно ще има хора и на обратно мнение,но тъкмо ще поспорим,за какво си заслужава човек да си дава парите и за какво-не.
 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

# 1
  • Мнения: 1 479
Браво на тео за темата! Аз ще допълня някое неща, които не стават за нищо:

- кларинол кла 1000
-липоредукт
-нопаслим
-златно чудо 14

за сега за друго не се сещам, но тези съм ги пробвала и са боклуци! Не ги купувайте!

# 2
  • Мнения: 2 492
Е как ще пропусна ... та аз съм пила 1001 неща , защото се боря с килограмите цял живот . Къде успешно , къде не . В момента е напълно успешно - свалила съм 10 кг без никакви хапченца за около месец и една седмица .

ето и моята печална класация

Златно чудо - класирам го на първо място , заради един печален факт - ако от другите препарати за отслабване не свалях , то от този не само не свалих , но и качих 3 кг след едноседмичен прием .
Ако си мислите , че съм яла спагети и ръфала баници по цял ден - тц седях на салатки и месце и реших да си помогна с чудото .  Crazy

Хербалайф - държи второто място , защото от него успях да сваля около 10 кг , но се разделих с около 350 лв . По цял ден разнасях шишенца , бурканченца и "ядях " шейк - тоест гладувах си по всички параграфи , но давах и пари , за да гладувам .
Защото каквото и да ми говорят консултантите на Хербалайф - 200 мл мляко с малко протеин вътре с които заместваш вечерята и закуската са си глад , а за обяд в книжката на Хербалайф пише - може да ядете от всичко , но е добре да предпочетете салати , месо и въобще здравословни храни до 600 калории .
Тоест аз давам 350 лв , карам на два шейка и една салата с месо и съм 10 кила по малко , а сега за един месец ядене сутрин , обед и вечер съм пак 10 кила по малко - но 350 лв са си все така мои .  Mr. Green



Има и още , но ще допиша по късно .

# 3
  • София
  • Мнения: 5 604
В моя списък са:
-Кларинол Кла 100
-Елфино
-Фитлайн - продуктите им били много хубави и давали сила, но шейковете за отслабване... Ами ще кажа същото както Непукистка за Хербалайф, само че ти излиза по-скъпичко - около 550-600 лв. на месец. И пак си на диета - закуската и обяда заместваш с шейк, а на вечеря салата.

Супер тема. Браво ТЕО! Peace

# 4
  • Мнения: 157
Моя личен черен списък:
На първо място Златното чудо - файда нулева, медец, разреден с водица.
L-карнитин - два дена строга диета, 1 кг. +. Не е за мен това чудо!

# 5
  • Мнения: 50
karnitina w 4erniqt spisyk Joy Joy Joy
ako si go wzemala pod 3-4 grama na den-razbira se 4e efekt nqma da ima.ne 4akajte 4udesa ot hranitelnite dobawki Peace

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 18:58 от maria31

# 6
  • Мнения: 2 492
Моя личен черен списък:
На първо място Златното чудо - файда нулева, медец, разреден с водица.
L-карнитин - два дена строга диета, 1 кг. +. Не е за мен това чудо!

L karnitina по никакъв начин няма нищо общо с 1 кг отгоре , бъди сигурна в това .
Има много причини да си на диета и изведнъж да ти покаже разлика кантара ... все пак само от течности може да варираме от 1 - 4 кг за един ден .
Приеман 30 мин преди спорт дава сила , топи мазнини и въобще върши страхотна работа .
Карнитина се е доказал отдавна , друг е въпроса как е приеман .  Thinking

# 7
  • Мнения: 50
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

# 8
  • Мнения: 1 952
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

Първо се ограмоти, второ се научи да пишеш на кирилица и трето- не се заяждай!


Сил за отслабване ли е?

# 9
  • Мнения: 2 492
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

Нещо не схвана , или ?

Упс ,  попаднах на няколко твои мнения , сега разбирам защо не схвана нищо ...  Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 08:59 от nepukistka

# 10
  • Мнения: 1 975
Браво newsm74 на авторката за темата, крайно време беше да се систематизира тази информация. Като чета за какви пари става въпрос, направо свят ми се завива. Че то за 500-600лв на месец можеш да си позволиш да се храниш пре-здравословно и пак да отслабнеш, но без хапове, а да и за бая карти за фитнес има парички   Peace

# 11
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Моля, да не се пропускат :
 Зелевата супа;
Както и онова пъпчасващо кафе Вита голд, Слим ефект и т.н.
За тошковците вече е казано.

# 12
  • Мнения: 2 147
Да запиша и аз моя опит ooooh! Hug
златно чудо- 0
био корект+-алергична реакция #Crazy
ксаникал - 2 опаковки, ефект 0 и само в 00 си седиш Crazy
чайчета - само си мислим, че е от тях newsm78, без Сание, защото от него умирам от болки в корема  #Cussing out
Стига толкова опити Hug  Дюкан или  НВД и вече -7 кг. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 685
   :party:E, зелевата супа и биокоректа ги бях забравила ooooh!
То в дългия ми житейски опит и вечната борба с килограмите какво ли не мина  newsm78 newsm78 newsm78
направо ме е срам да се сетя и пиша за всички глупости Embarassed Embarassed Embarassedобаче като ме хване мързела/за фитнеса/ и се размечтая за бързи чудеса-така става smile3538 smile3538 smile3538
Момичетааа Naughtyне се заяждайте/макар че в спора се ражда истината/  ами дайте да попълваме списъка,защото "химичната" и "билкова" индустрия богатеят за сметка на нашата наивност/меко казано/ #Cussing out
 smile3525 smile3525 smile3525

# 14
  • Мнения: 1 952
Витаголд - пъпчасващо кафе???
Това сериозно твърдение ли?
Нима някой вярва, че се отслабва от кафе или пък излизат пъпки от него?; Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт