ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 348
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 958
Ами мисля, че в някои аптеки вече ги има newsm78 Peace

Не съм ги виждала, но определено ще ги взема когато ги видя... пия кафето и съм доволна, а ако бомбона има вкус на леко кафе (както си мисля) примесено с нещо сладко, ще ми помага да си залъгвам глада за сладко... като ги пробвам ще ви кажа как са... А слу4айно да знаеш цената им каква е newsm78

# 46
  • Мнения: 1 685
Значи проверих и наистина по аптеките вече ги има-50 бонбона в опаковка струват към 10.80.Аз като любопитно опитно зайче и вярна фенка на всичко що е шоколадово,задължително ще ги пробвам и се надявам вкуса им да е точно какъвто го описваш-с аромат на кафе! Peace

# 47
  • Мнения: 6 958
Значи проверих и наистина по аптеките вече ги има-50 бонбона в опаковка струват към 10.80.Аз като любопитно опитно зайче и вярна фенка на всичко що е шоколадово,задължително ще ги пробвам и се надявам вкуса им да е точно какъвто го описваш-с аромат на кафе! Peace

Ще ги взема днес или понеделник и ако ям ще докладвам веднага. А за цената колкото кафето са зна4и  Hug

# 48
  • Мнения: 853
Аз ги мярнах за по 11.40 newsm78

# 49
  • Мнения: 1 685
Аз ги мярнах за по 11.40 newsm78
Ами няма начин цените да не варират по разните аптеки и диетични магазини. Peace

А ГАРАЦИНИЯ какво трябва да е?

Гарациня камбоджа по принцип е билката,която присъства в мноооого от препаратите за отслабване-Фигурал слим,Аюрслим,Фемимодел,Калорекс и мн др.Активнодействащото вещество на билката е хидроксилимонена киселина-подтиска апетита и "разгражда" мазнините.Аз съм посочила испанския вариант на капсулите,които са гарациния в чист вид-Гарцин комплекс на фирма ESI -45tb

# 50
  • Мнения: 6 958
Аз ги мярнах за по 11.40 newsm78

Това е прекалено ве4е...  #2gunfire Доста скъпи са, 4е ще ги пробвам веднъж ще ги пробвам, но много пара са...  #Cussing out

# 51
  • Мнения: 1 685
Еми тва са почти пет натурални Линдт-а!!!! smile3514 smile3514 smile3514

# 52
  • Мнения: 516
Момичета,ако има наблизо аптека "Ремедиум",проверете там - уверих се ,че те са с
най-ниски цени / в сравнение с другите има разлика до 3 - 4 лв  в цените,че и в повече /

# 53
  • Мнения: 6 958
Момичета,ако има наблизо аптека "Ремедиум",проверете там - уверих се ,че те са с
най-ниски цени / в сравнение с другите има разлика до 3 - 4 лв  в цените,че и в повече /


Това е добре да се знае, благодаря ти  Hug

А аз отлагам покупката на бонбоните за др. седмица най вероятно...  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 952
Тео, много добре какво е гарциния камбоджа, просто анкетата ти е пълна с грешки.

# 55
  • Мнения: 1 952
Миранди, бонбоните ги има  от поне 2 месеца, може и повече.
Даже и мляко има вече, но нямам идея какво представлява.

# 56
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Бонбоните ги видях в Пикадили, 8 и нещо бяха,50гр,50 бр,май пишеше по 5 на ден,с аромат на папая и обогатени на ензима папаин.

# 57
  • Мнения: 6 958
Бонбоните ги видях в Пикадили, 8 и нещо бяха,50гр,50 бр,май пишеше по 5 на ден,с аромат на папая и обогатени на ензима папаин.

Ооооуу даже и препоръ4ителна доза са ни предписали  hahaha А това за аромат на папая, нещо...  Sick

# 58
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Даммм,и аз като гледах шоколадовите бонбони от горните постове се надявах и ми текоха лигите,ама...

# 59
  • Мнения: 1 454
Имам въпросче за Липозана...що теми изчетох и току- някъде ми попадне противоречиво мнение и се оказва, че русата ми главичка пак нищо не е разбрала...

Искам да пия Липозан през зимата...но не искам да тренирам (може и да го правя...евентуално велоергометър,но не всеки ден)...
Интересувам се с цел поддържане на теглото , не сваляне...
Според вас ще има ли ефект?  newsm78

PS:предварително да кажа, че не искам да тренирам...просто не искам Simple Smile знам, че е полезно и знам всички плюсове, ама не искам  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт