ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 346
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 958
90 капсули, около 20 лева

Сметни по колко ще пиеш и за колко време ти отива кутията  Peace


Миранди , Simple Smile ти си доволна от Липозана,а колко горедолу свали с него newsm78

Малко неуместен въпрос, защото или гладувам докато го пия или ям много...  Crazy но съм свалила около 3-4 кг. от както го пия, освен това пия и Карнитин и чай Инхуа и кафе Витаголд (но го спрях от днес  Mr. Green) и глад и спорт... компот голям..., незнам каква работа върши само Липозана..., но не е навредил никому  Peace

# 76
  • Мнения: 4 678
Никой не е качил от него,при вас това дори е важно Peace
Сложете го в Черния списък Peace

# 77
  • Мнения: 2 829
благодаря ти за бързия отговор  bouquet и на теб Поци -тенкю,
нямам никакво инфо за Липозана,но  мисля нещо да започна да взимам  и утре ще го разгледам

# 78
  • Мнения: 4 678
Кажи ми каква ти е целта,и ще ти кажа какво да вземаш Peace

# 79
  • Мнения: 6 958
благодаря ти за бързия отговор  bouquet и на теб Поци -тенкю,
нямам никакво инфо за Липозана,но  мисля нещо да започна да взимам  и утре ще го разгледам

http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=101&gid=6 … ;switchlang=bg-BG

# 80
  • Мнения: 2 829
Кажи ми каква ти е целта,и ще ти кажа какво да вземаш Peace

качих 2 кг-отскоро са ми и искам бързо да ги сваля,
не обичам да тренирам Embarassed така че нещо за пиене да е,
аз успях да сваля от китайските,но вече не ми действат Sad близо 6-7 месеца успях да си задържа кг.,обаче засилих хапването Embarassed Embarassed и 2 кг са отгоре Sad

# 81
  • Мнения: 2 829
благодаря ти за бързия отговор  bouquet и на теб Поци -тенкю,
нямам никакво инфо за Липозана,но  мисля нещо да започна да взимам  и утре ще го разгледам

http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=101&gid=6 … ;switchlang=bg-BG




  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 6 958
Кажи ми каква ти е целта,и ще ти кажа какво да вземаш Peace

качих 2 кг-отскоро са ми и искам бързо да ги сваля,
не обичам да тренирам Embarassed така че нещо за пиене да е,
аз успях да сваля от китайските,но вече не ми действат Sad близо 6-7 месеца успях да си задържа кг.,обаче засилих хапването Embarassed Embarassed и 2 кг са отгоре Sad

Не се кахъри толкова за 2 кг., моля те!!! С най-добри чувства  Heart Eyes Ще ги свалиш и без хапчета, лека полека - сама каза, че си засилила храненето...  Peace И още една молба имам - недей да пиеш повече Китайските капсули!!!  Praynig  bouquet

# 83
  • Мнения: 2 829
2 вярно нищо не са,обаче бързо качвам и бавно свалям
 Wink ок -няма да пия повече китайски

# 84
  • Мнения: 4 678
Направо ги спри  Sick

# 85
  • Мнения: 2 829

спряла съм ги отдавна Laughing Laughing

# 86
# 87
  • Мнения: 516
Знае ли някой нещо за тези капсули за отслабване ?
http://www.asseenontv.bg/category.php?lang=1&catid=41

# 88
  • Мнения: 1 685
CITRAX-не ми е познат,но давам отчет за бонбоните витаголд-миранди нямат нищо общо с шоколада-плодови бонбони за смучене-пробвах-няма да ги купя!
Ананасовия дроПс са тб на фирма SOMA 125 бр.-за точна  цена в момента бих те излъгагала.Основния им състав е ананасов екстр.-бромелайн-топи мазнините и подтиска апетита,но доколкото си спомням се пият по много на ден.  bouquet
Мънки,мила-да ти имам проблема-2 кг-хич не се захващай с добавки и препарати-с малко хран.режим и спорт ще успееш!  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 6 958
Тео мерси за инфото за бонбоните Витаголд  Hug За сега и аз няма да ги купувам, няма да си развалям диетата с тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт