Пинсети или дискове (за епилатор)?

  • 12 378
  • 65
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв предпочитате?

Опции:

  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Какво са предимствата и недостатъците на двата варианта?

# 1
  • Мнения: 2 673
пинсети
незнам какви са предимствата

# 2
  • Мнения: 1 041
Пинсети Peace До колкото знам дисковете "въртят" косъма като го захванат Rolling Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
НАвремето имах един с дискове, които късаха космите колкото и изскубваха.
След 1 седмица - 2-ра реколта, скъсаните по-бързо растяха.
Гледах сега нов модел на Панасоник с дискове и се зачудих дали технологията е калпава или моя уред е бил такъв.
Сегашният е с пинсети , но искам нов.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
С пинсети е моя и съм доволна.

# 5
  • Мнения: 2 673
Karen моя е Ровента, чупеща се глава, светлинка за да са "видни" космите ...но вече една година след това установявам че ми израстват доста косми \на краката\ подкожно, и сега бръсна, за да се въведе ред. После мисля да мина на кола newsm78

# 6
  • Мнения: 179
Знам ли! newsm78
Имам 2-а с дискове. Единия съм го дала на зълвата, да го ползва. На Филипс са и двата. Много сме доволни.
Преди година пробвах един с пинсети. Дали защото беше евтин модел на Ровента или защото съм свикнала на дисковете, но ми се стори някак немощен. И сякаш не захващаше добре косъма. Thinking

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 16:34 от hrus_hrus

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Твърдо съм за дисковете! Първият ми епилатор беше Филипс Сатинел с дискове - вършеше ми перфектна работа 8 години, докато изгоря (от старост  Simple Smile). След него си купих Ровента с пинсети - за краката - ок, но под мишниците и на слабините ми направи рани! Явно ръбчетата на пинсетите не са били загладени добре, не знам и не ме интересува! Зарязах го веднага и си купих нов - пак Филипс, пак Сатинел, пак с дискове. Еми друго си е! Сега Ровентата отлежава в гардероба, нямам идея какво ще я правя  newsm78.

# 8
  • Видин
  • Мнения: 168
 Peaceдискове.

# 9
  • Мнения: 1 234
И моят  Peace Не знам какви са предимствата и недостатъците,но мен с пинсети повече ме били Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 6 958
Този, който имам е с пинсети и съм доволна, за другия с дисковете не мога да кажа нищо, защото не съм боравила с него до момента...  Peace

# 11
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
също за дискове  Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 3 634
Моя е с пинсети на Браун. Аз съм най-доволна от тази марка, но не съм ползвала новите на Филипс. Вярвам, че са хубави и бих опитала като "издъхне" моя.  Peace

# 14
  • Мнения: 22 343
Аз избрах епилатор с пинсети, по-бързи са и безболезнени, поне така обясни продавачката.
За тези с дисковете, каза че работели на по-бавни обороти и съответно причинявали повече болка.
Аз съм доволна от моя епилатор, на Браун е.

Общи условия

Активация на акаунт