Invitro

  • 8 605
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Всичко, което ти трябва в момента е, легло, неограничено количество сладолед и много надежда! Hug
Дай, Боже всичко да мине благополучно и да ни зарадваш с добри новини! Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 1 950
_Hope_, не е задължително да лежи на легло непрекъснато Wink
Всичко, което и трябва в момента е спокойствие, съчетано с правене на неща, които обича да прави и и носят удоволствие /е без сериозни физически натоварвания разбира се Wink/.

# 17
  • Мнения: 3 453
Цветунчо,
хич и не разбирам от тези неща, но ми се видя добра алтернатива! Joy Добре, да пропусне леглото, но съвета за сладоледа не го отменям! Crazy
Zaki,
ще успееш, виж само колко много хора те подкрепят! Hug

# 18
  • Мнения: 547
Теста трябва да го направя на 08.08 и се надявам да има повод за радост. Grinning

# 19
  • Мнения: 4 324
Така те искам Simple Smile
Вярвай че всичко ще е наред. Мисли позитивно.

Ще стискам много палци!

# 20
  • София
  • Мнения: 289
Желая ти късмет и дано се похвалиш с   EFP  Другото няма значение.

# 21
  • Мнения: 769
Хайде да се включа и аз като минала по този път.

Извадиха ми около 30 яйцеклетки, оплодиха се 12, върнаха ми 2 (по мое желание). Опитът ми беше неуспешен. За замръзяване нямаше, не били качествени. Голямият брой яйцеклетки, нищо не означава, важно е качеството им. Има толкова случаи от извадени 2-3-4-5 резултатът да е успешна бременност. Грубо казано на всеки етап от инвитрото броя яйцеклетки намалява на половина.

Не може прeцизно да се отговори на въпроса защо яйцеклетките са повече или по-малко качествени. Знам само, че това се определя от много фактори.

Не си товари главицата с безброй питанки, а се опитай да си позитивно настроена и спокойна за теста. Както се казва и малко късмет е нужен, лекарската работа не е достатъчна.
Упех!

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 16:01 от BinPin

# 22
  • Мнения: 87
Zdraveite i ot men.Az sa6to sam minala po tozi pat.Ot vsi4kite 8 se oplodiha 4.Dve ostanaha za transfer a dve za zamrazqvane.No dokato 4akahme za transfera edinijat embrion zabavil razsteja i mi varnaha samo edin.I imam bliznaci ot 1 embrion,taka 4e nadejda vinagi ima i dano uspeete vsi4ki.

# 23
  • Мнения: 547
 А какво са признаците дали са еднакви и при бременост и ако не е станало нищо. newsm78

# 24
  • Мнения: 1 950
zaki, признаците са различни при различните жени. Никой не знае при теб как ще е точно. Не мисли за това, колкото и да търсиш само ще се пренавиваш. Всичко, което е трябвало сте направили, от тук насетне Господ ще каже.
Успех, късмет и повече спокойствие  bouquet

# 25
  • Мнения: 547
Да направя ли кръвен тест към 11,12 ден от трансфера или да чакам повече време и да си купя от аптеката уринен тест.

# 26
  • Мнения: 1 950
Можеш да направиш кръвен след 10 ден, ако не са ти били прегнил след трансфера. От тестовете с урина няма смисъл.

# 27
  • Мнения: 547
Здравейте да питам още нещо днес ми е 12 ден гърдите ме заболяха на 2 рия ден от трансфера и то доста силно,но от днес вече не се издържа даже и като дишам и без да мърдам ме болят дали е от лекарствата естроферм,фолиевата,утрогестан?

# 28
  • Мнения: 1 950
zaki може да е от лекарствата, от предстоящия цикъл, от бъдещата бременност - пожелавам ти да е от третото  bouquet
Не търси симптоми, нормално е организма ти да реагира, хормоните ти са объркани достатъчно от лекарствата още по време на стимулацията, а и от тези приемани след пункцията.
Ако си толкова нетърпелива направи кръвен тест Peace

# 29
  • Мнения: 141
zaki, прогестерон взимаш ли? И той води до такива усещания, не че и без него ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт