Invitro

  • 8 600
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 547
Здравейте,сега ми приключи първото инвитро.От 11 яйцеклетки в кройна сметка останаха и се оплодиха 5,но 1 не е хубава и останаха 4.Каква може да е причината за другите.Трябва ли да си направя някакви изследвания.

# 1
  • Мнения: 902
Приключило е  с отрицателен тест, или сте на етап трансфер?
Какво казва екипът ти за оплождането?
Къде прави процедурата?

# 2
  • Мнения: 7 716
Мисля, че 4-5 е една добра цифра.

# 3
  • Мнения: 141
Не гледай броя, а крайния ефект.
От 24 бройки при последното ин витро, нямах нито една оплодена.
Други момичета имат по 2-3 и това им е предостатъчно.

Нека късметът ти те намери с тези 4 бройки!

# 4
  • Мнения: 1 951
Мисля че е нормално. При мен бяха 14, 7 се оплодиха, а в крайна сметка останаха 4. Биоложката ми каза че по принцип нормата е 50% оплодени и при теб горе-долу се връзва. Късмет ти желая!

# 5
  • Мнения: 2 422
Приключило е  с отрицателен тест, или сте на етап трансфер?
Какво казва екипът ти за оплождането?
Къде прави процедурата?

Не бързаш ли Embarassed приключило ли е всичко newsm78

# 6
  • Мнения: 547
Още чакам резултата,но много се разочаровах че не всички се оплодиха и нямахме за замразяване.Не съм голям оптимист засега непрекъснато ме боли корема и ми е лошо.

# 7
не губи вяра и кураж, може от тези, които са оплодени да стане и да нямаш нужда от замразени. успех и за всичко което ти се таи в душата питай доктора си, трябва да се подкрепяте взаимно. Hug

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Наистина не губи надежда!Успех!

# 9
  • Мнения: 902
Още чакам резултата,но много се разочаровах че не всички се оплодиха и нямахме за замразяване.Не съм голям оптимист засега непрекъснато ме боли корема и ми е лошо.

Хубава работа, при тези резултати да се притесняваш.
Търпи леките неразположения, избягвай да търсиш симптоми и забрави нуждата от замразени. Wink
Стискай кълки и скоро да почелпиш за положителния тест.

# 10
  • Мнения: 1 950
Напълно подкрепям написаното от Уайт, може ли сега да мислиш за липсата на замразени newsm78.
Успокой се, наслаждавай се пълноценно на тези мигове, вместо да си пълниш главицата с глупости Wink
Късмет  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 951
zaki, както вече казах и аз имах четири, два ми върнаха и два замразихме. Сега обаче ми се ще да ми бяха върнали всичките, успеваемостта със замразени така или иначе е много ниска. Аз дори мислех че ще пробваме с тях, но доктора предложи ново инвитро, тях ще ги ползваме явно в краен случай. Не се настройвай предварително отрицателно! Успех  Praynig

# 12
  • Мнения: 2 422
zaki еееххххх да бяхме на твое място нямаше и да си помисля за нужда от замразени. Simple Smile
Стискай кълки както е казала white  и скоро да почерпиш за  EFP smile3504положителния тест.  newsm17
 
 
 

# 13
  • Мнения: 1 165
Още чакам резултата,но много се разочаровах че не всички се оплодиха и нямахме за замразяване.Не съм голям оптимист засега непрекъснато ме боли корема и ми е лошо.

Ехе, ама то може да не ти трябват замразените?  Rolling Eyes Аз също нямах за замразяване, върнахме 6 и сега чакам близнаци! Дано имаш моя късмет! И моя кураж  Wink!!!

# 14
  • Мнения: 547
Много ви благодаря за хубавите думи.

Общи условия

Активация на акаунт