От стар телефонен номер да намеря новия?!

  • 12 396
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Някой знае ли как става?

Имам само стария номер и се оказа че е променен,....пробвах с 8,9 отпред,но нищо  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 22 867
Звънни на услуги, ще ти го кажат.

# 2
  • Мнения: 4 585
Не съм сигурен, че от Италия може да звъни на услуги.
Може да пише на лични на съфорумка в Бг, тя да звъни на услуги и да и отговори на лс.

# 3
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Принципно като се звънне на 144 /т.е. услуги/ и като се каже стария телефонен номер, хорицата изнамират новия.
А човек като има желание и от Италия може да го направи  smile3503!

# 4
  • Мнения: 5 468
Принципно като се звънне на 144 /т.е. услуги/ и като се каже стария телефонен номер, хорицата изнамират новия.
Не на всеки се казва номера. Моят, например, няма да го кажат на услуги, защото като си взимах номера, сложих отметка, че не искам да влиза в тел. указател, както и да бъде казван от услуги.

# 5
  • Мнения: 4 585
Абе то и Лиска се мъчи да звъни от странство на повреди на 130, ама трънци.

# 6
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Принципно като се звънне на 144 /т.е. услуги/ и като се каже стария телефонен номер, хорицата изнамират новия.
Не на всеки се казва номера. Моят, например, няма да го кажат на услуги, защото като си взимах номера, сложих отметка, че не искам да влиза в тел. указател, както и да бъде казван от услуги.

Така е! Но нищо не пречи жената да опита  Naughty!

# 7
  • Мнения: 5 228
Не всички са с 9 и 8. На баба ми примерно започваше с 38, а сега - с 898.

# 8
  • Мнения: 25 441
Може да се изнамери телефонен номер, ако се знае ЕГН-то.  Mr. Green

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
От услуги на мен поне не са ми казвали нов номер без посочен адрес. А ако е сменен с цифров - цифрите може да са коренно различни от стария.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Аз съм набирала 6677, изчакваш да се включи една мацка, и после набираш стария номер. Незнам обаче дали този номер е различен за различните градове. Аз съм го правила във Варна.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 545
Отвори си сайта на БТК. Намери указателя. Ако знаеш адрес и две имена ще ти излезе новият телефон. Peace

# 12
  • Мнения: 3 425
Хм,лошото е,че имам само телефона и евентуално фамилията  Thinking

Ще опитаме с 144 или пък това със 6677 ме заинтригува  newsm78

Мерси   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 748
Може и да се окаже невъзможно.Аз , например, това лято много исках да намеря една бивша съученичка докато бях във Варна. Помня само телефонния й номер и това, че беше на улица "Скобелев". Обаче щом звъннах, ми съобщиха, че телефона е сменен. От услуги ми казаха, че смяната е от години и вече било невъзможно да ми помогнат, ставало само по адрес. Добре, ама аз не го помня, дори не бих могла да го намеря, въпреки че опитах по спомен. Ходила съм у тях 2 пъти, но това беше преди повече от 10 години. Пробвах да я открия и в Атол.бг, но я нямаше. Някой ако може да ми даде идея как да намеря съученичката си ще бъда благодарна!

# 14
  • Мнения: 5 622
Може да се изнамери телефонен номер, ако се знае ЕГН-то.  Mr. Green

Това пък как става?  Thinking

да не говорим, че телефонният пост трябва да се води на твое име. МОят се води на мен, например, дай да видя къде ства това и да пробвам дали като си напиша ЕГН-то ще ми извади и номера  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт