Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Или по точно искам да посетя заведението Totally Romantic, което се намира там.
Изобщо не познавам Варна, така че моля дайте за стартова точка някое по известно място...катедралата например.
Цитирай

Прочети тази статия, там пише къде е. Много е близко до Варна, по пътя за "Константин и Елена"
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=353672
Цитирай

София

Явно ще разпитвам най-вече за хотел "Журналист", по вероятно да стигна до кафето  Laughing
Цитирай

Варна

След Константин и Елена е. Съвсем малко преди Златните. На 13-14км. северно от Варна.
Не знам как по-точно да го обясня  Rolling Eyes
Цитирай

София

А има ли от пътя някаква индикация - табела, хотел? Нещо като ориентир?
Цитирай

UK

Здрасти,
до Кабакум се стига: тръгваш от Варна посока Златните, след отбивката за Гранд хотел Варна следва отбивка в дясно , има малка табела стрелка с надпис Хотел Магнолиа. Тръгваш по тази отбивка и караш само направо около 2-3 км и ще стигнеш до Журналист, а плажа е точно под него /завой на дясно преди станцията/. Заведението не знам кое е точно, ако е едно със завески и легла се сещам. Успех и приятно прекарване.
« Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 14:02 от Palatina »
Цитирай

София

Palatina , много благодаря за подробното разяснение, няма начин така да не го намерим  Peace

Значи то това не било плаж на Варна, а извън града  ooooh!

Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Айде стига с тоз плаж на Кабакум, де. Искам и аз спокойствие.  Laughing

Посоката вече я разбра. След отбивката следваш табела за х-л Ной.
Цитирай

София

Намерих го плажа, слязох до него с един лифт, много беше приятно.  И заведението посетих - прекрасно е  Love И самият плаж много ми хареса - няма много народ, не е целият зает с чадъри, имаше много българи - писнало ми е само от чужденци да съм заобиколена както е на Златните. Изобщо препоръчвам ви го  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.