"Мечтая да си направя..."

  • 20 876
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Аз имам скромна мечта. Като за начало, само това http://www.yavlenablacksea.com/uploaded/img11-105_0597.JPG

Гледката е страхотна Peace

# 166
  • Мнения: 4 392
Аз имам скромна мечта. Като за начало, само това http://www.yavlenablacksea.com/uploaded/img11-105_0597.JPG

Няма ли да ти вдигат много шум плажуващите отдолу  Mr. Green.
Ще си купи плажчето и готово. Laughing

# 167
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Хич няма да ми вдигат шум защото ще се спусна долу при тях, кеф Mr. Green
Ама това наистина в момента се продава. Даже ходих да гледам, ама си останах само с огледа де Confused
Проблемът е финикийски ...

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 16:05 от Unknown_lady

# 168
  • София
  • Мнения: 971
аз да възродя тази страхотна тема
решила съм като си вземем ново жилище да правим всичко с дърводелец по поръчка, да внесем малко стил и уникалност в жилището
и много уют, не съм фен на стерилно модерните интериори, харесвам еклектичния дизайн

# 169
  • Мнения: 1 080
Aз напоследък мечтая все повече за промяна. Харесала съм черен диван от Ikea с може би един такъв килим или може би  този, само че в зелено и една точно такава, но в бяло маса...Падам си по заоблените форми.....ех.... много възглавници в ярки цветове....

# 170
  • Мнения: 2 433
Страхотна темичка!!!  bouquet
Аз обаче немечтая да си купя гардероб  Embarassed а мечтая да си направя преустройство на старият четирикрилен.
Да сте попадали на идеи с гардероби??? Mr. Green

# 171
  • Мнения: 985
JuliS, какво разбираш под преустройсктво на стария четирикрилен гардероб? Ако е само "козметика"- може да подмениш само крилата. Като най-евтин вариант е може би оразмеряване на плот по избор, кантиране и монтаж.

# 172
  • Мнения: 2 433
не - козметиката не ми е проблем. Ателие за реклама съм и разполагам с всички видове фолиа и техники за ошарване Mr. Green
искам тотално преустройство. Примерно средната част , която е за закачалки - две крила - да стане нещо друго - без врати... ниша за бюро не става - мястото не е подходящо
но вероятно има начин да стане нещо интересно -  Hug - лошото обаче е че за сега нямам идеи.... Whistling

# 173
  • Мнения: 3 810
Хм, като го написа това за средната част се замислих дали нашия няма да побере едно канапенце там... Thinking ако го изтърбушим. Друго за което се сещам за да стане по- модерно е да се сложат плъзгащи врати. Много ги харесвам. А вътре може да стане и на рафтове, уф, само да има кой....размечтах се.... Tired

# 174
  • Мнения: 1 731
Мечтая си само за собствен дом тук. Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 2 433
Хм, като го написа това за средната част се замислих дали нашия няма да побере едно канапенце там... Thinking ако го изтърбушим. Друго за което се сещам за да стане по- модерно е да се сложат плъзгащи врати. Много ги харесвам. А вътре може да стане и на рафтове, уф, само да има кой....размечтах се.... Tired

хм...това с канапето....май добре звучи  Thinking обаче такива размери са много относителни..

Общи условия

Активация на акаунт