Варна или Пловдив...

  • 4 125
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
е по-голям град? Доскоро Варна се водеше на 3-то място след София и Пловдив, но все по-често чувам, че Варна вече е втора. Вярно ли е?

# 1
  • Мнения: 4 473
Нито съм чула, нито съм чела нещо по въпроса, но от доста време си мисля, че Варна е 2-ра.

# 2
  • Мнения: 490
Да.
Варна.

# 3
  • Мнения: 4 451
Не. Пловдив.

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Варна е по голяма по последни данни.

# 5
  • Мнения: 984
Според данни от брифинг на нашия "любим" кмет във Варна живеят постоянно до 31.12.2006г. 650 000. Според данни на полицията обаче, дневно във Варна пристигат /някои и да останат/ близо 1500 души. Прави сметката! А лятото със сигурност Варна е на 2 място - гмеж! Sick

# 6
  • Мнения: 5 228
А на четвърто място е Люлин.

# 7
  • Мнения: 2 550
А на четвърто място е Люлин.

 Joy

# 8
  • Мнения: 4 392

Важно е, колко нови са последните данни.

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми по последните няколко последни данни Варна и София растат за сметка на останалите градове. Пловдив - не, колкото по стари са, толкова по голяма е Варна в момента. Което не е особено хубаво, защото преди две години нямаше задръствания и тн и тн... Сега има.

# 10
  • Мнения: 113
Варна, много ясно!
В момента тук има най-много строителство от цяла България.Това е факт.

# 11
  • Мнения: 2 792
 И мястото в класацията определя ли нещо друго, освен брой нежелани субекти, който ти се налага да виждаш ежедневно. Светнете ме каква е гордостта да си на почетната стълбичка.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Отговорът е безпределно ясен и кратък- Варна!
В НСИ го пише, който му се рови да го намери, аз вече за последната половин година два линка поствах, не знаех че е толкова важно- щях да си го пазя линка...И в това нищо важно няма- никой не печели от съревнования на кого му е по-голям  Rolling Eyes.

# 13
  • Мнения: X
И мястото в класацията определя ли нещо друго, освен брой нежелани субекти, който ти се налага да виждаш ежедневно. Светнете ме каква е гордостта да си на почетната стълбичка.

За съжаление - никаква полза, даже напротив. Днес от точка Х до точка У се придвижвах точно два пъти по-бавно от миналото лято.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 503
Не ми пука изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт