Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Стара Загора

Имам обеца  на пъпа от около 3 год.но съм бременна и се наложи да я махна.В момента дупката ми се струва по голяма и не ми харесва.Чувала съм че зарастват бързо.Ако има мами който могат да споделят с мен.
Цитирай

София

В чужбина се продават спец. обеци за пъпчета при бременни!  Peace Купи си такава и изобщо няма да се налага да я махаш.
Цитирай

Burgas

Моята си я носих почти до края и сега пак съм с нея. Дупката ми се беше разширила малко от разтягането, но постепенно се сви.
По принцип не е хубаво да я носиш до края. Вземи си силиконова обеца за бременни или по- дебел хирургичен конец, който да носиш, за да запазиш канала.
Цитирай

Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Very Happy .
Цитирай

София

Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Very Happy .
Peace
Цитирай

Русе

Моята сама падна, изгубих я миналата година на морето и реших да не си слагам нова. Сега гледам, че дупката още не е зарастнала и май ще ходя да си купя  и да се накича  Smile
Цитирай

София

Носих я докато беше възможно....поразширила се беше дупката наистина, но известно време след раждането се нормализираха нещата. Сложих си обицата обратно почти веднага след като родих.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.