Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 юли 2007, 01:40 ч.

Обеца на пъпа при бременност.......след това???

• 465
  • 6
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
Имам обеца  на пъпа от около 3 год.но съм бременна и се наложи да я махна.В момента дупката ми се струва по голяма и не ми харесва.Чувала съм че зарастват бързо.Ако има мами който могат да споделят с мен.

# 1
  • София
В чужбина се продават спец. обеци за пъпчета при бременни!  Peace Купи си такава и изобщо няма да се налага да я махаш.

# 2
  • Burgas
Моята си я носих почти до края и сега пак съм с нея. Дупката ми се беше разширила малко от разтягането, но постепенно се сви.
По принцип не е хубаво да я носиш до края. Вземи си силиконова обеца за бременни или по- дебел хирургичен конец, който да носиш, за да запазиш канала.

# 3
Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Grinning .

# 4
  • София
Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Grinning .
Peace

# 5
  • Русе
Моята сама падна, изгубих я миналата година на морето и реших да не си слагам нова. Сега гледам, че дупката още не е зарастнала и май ще ходя да си купя  и да се накича  Simple Smile

# 6
  • София
Носих я докато беше възможно....поразширила се беше дупката наистина, но известно време след раждането се нормализираха нещата. Сложих си обицата обратно почти веднага след като родих.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт