Мъже с косми по краката

  • 13 580
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 263
Абе за ръцете и краката нека да са си естествени, но мишниците и интимните места трябва да са обезкосмени. Определено от няколко години насам има голям прогрес в това отношение сред българските мъже. Е аз съдя основно от мишниците де  Joy

# 121
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми се връзва мъж, който е епилиран като голо пиле Stop

И на мен... Всяка крайност е отблъскваща, но по мога да преглътна космат (в умерени граници  Stop) мъж, отколкото епилиран от - до... Някак си не ми изглежда мъжествено... Въпрос на мислене и "вкус". Mr. Green

# 122
  • Мнения: 237
Аз се отвращавам от мъже с епилирани крака и/или ръце Sick Много е гейско Peace Под мишниците и слабините може, но краката #Crazy Sick
И аз така, направо ме плашат такива по-обезкосмени от мен Joy и да ме карат да се чувствам като Саскуоч Naughty.

# 123
# 124
  • Мнения: 406
Мъже с космати крака-леле в кои век живеем???????? Shocked

# 125
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
Joy hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 126
  • Мнения: 3 782
Тази тема наистина носи положителни емоции. Много ме размяхте, да кажа честно нещата толкова се объркаха в този свят,че по-често виждам епилирани мъже, отколкото такива жени.
Иначе аз на моя приятел му давам да се обезкосмява само под мишниците и на гърдите, е и интимните зони истествено.

# 127
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 180
Обичам мъже, които се поддържат, но това не означава, че си падам по голите охлюви  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт