Нещо за напълняване?

  • 14 307
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 230
Бих те посъветвала да изследваш хормоните си - намаляването на теглото е една от проявите на хиперфункция на щитовидната жлеза. Peace

# 16
  • Мнения: 53
И аз съм в същото положение, само дето съм по-висока- 1,75м , а пък тежа около 50 кг.Работат е там , че освен правилен хранителен режим , трябва да е налице и достатъчно сън, и преди всичко СПОКОЙСТВИЕ. Имаш ли всичко това? ignore2 всички фактори, които те дразнят или ти пречат!

# 17
  • Мнения: 1 976
И аз се вписвам в групата на вейките! Родих преди две години. И преди да забременея не бях пълна, но сега изглеждам вече зле, защото към слабостта се добавя и умореният вид.
Висока съм 180 см и тежа 58 кг. Като малкото много кг са на дупето ми...така че от кръста нагоре изглеждам наистина много зле. Храня се нормално, но не съм от хората, които обичат да ядат. Ям, защото трябва и когато съм гладна, естествено.
Липсва ми достатъчно сън и спокойствие, особено спокойствие (не, заради детето, то е прекрасно).
Смятам да си направя изследвания и много се радвам, че се появи тази тема, за да знам какво точно да искам от доктора ми.  Hug Въпреки че съм убедена, че става въпрос точно за почивка и спокойствие.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм така  Peace Висока съм 1,70 см. и тежа 50 кг.
Никога не съм била дебела, но откакто родих, въпреки, че се храня доста добре, не мога да кача и грам, напротив - ако един ден дори не се храня обилно, веднага свалям  Rolling Eyes Личният лекар ми каза, че просто произвеждам повече инсулин, който изгаря бързо постъпленията и да не се тревожа, а да си хапвам. Но аз го отдавам и на гените, защото майка ми е била доста слаба след раждането ми /пък и по принцип/.

Провери си все пак хормоните на щитовидната жлеза.
Бих те посъветвала да изследваш хормоните си - намаляването на теглото е една от проявите на хиперфункция на щитовидната жлеза. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 797
 И за мен това е проблем, при 1,67см. - 46кг., не се харесвам толкова слаба, но напоследък нямам и апетит, а в жегите изобщо. Миналата година един лекар ми предписа вит.В12 на инжекции и имаше ефект, имах апетит и стигнах 50кг., но не ми се искаше и сега да се оправям с инжекции.

# 20
  • Мнения: 53
И за мен това е проблем, при 1,67см. - 46кг., не се харесвам толкова слаба, но напоследък нямам и апетит, а в жегите изобщо. Миналата година един лекар ми предписа вит.В12 на инжекции и имаше ефект, имах апетит и стигнах 50кг., но не ми се искаше и сега да се оправям с инжекции.
Има едни витамини от растителен произход, които обаче се дистрибутират и се наричат Nutrilite.В тях има b-комплекс влкючително и B12,което в България е само на инжекции.Добрах се до тях и дори комбинирах с Ca-Mg и Dayli, пих по едно от всичко и имаше ефект при мен още през първите 10 дни.Не ми се вярваше , че ще стане нещо , но резултатът е налице -цели 2 кг за 1 месец newsm44

Общи условия

Активация на акаунт