Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора

Здравейте отново бъдещи и настоящи мами.Тъй като ми остана  1 месец до срещата с бебка почти всичко сме купили без някой дребни неща.Интересува ме какви шишенца използвахте-каква марка-Nuk,Avent  или какви други.За намаляване на коликите кои ще ми препоръчате-до каква степен зависи това дали бебето ще има колики от шишенцето или всичко е строго индивидуално за всяко бебе.Ще се радвам ,ако ми отговорите
Цитирай

И с двете деца съм ползвала на Gerber. Ама от старите.Ако изровя от Гугъл картинка, ще постна.Бях много доволна.

Рових ,рових, ама не намерих картинка на тези, които съм ползвала. Rolling Eyes
« Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 16:40 от Кампари (по Сопранов) »
Цитирай

Ние сме с Чико-против колики, /което е извито в горната част/за сокчета и водичка на Нук newsm10
Цитирай

На Нук бях взела, но тя не прие бибероните им, мина на Камера и до сега е с тях.
Колики не е имала.
« Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 17:16 от Никол »
Цитирай

София

за бебето ползвам Авент. на каката й подариха две шишета чико, но бяха мънички.. после минахме на... не знам, някакви евтини, сигурно са били камера... помня ли Mr. Green сега пак мислех да взема евтини, но пратих таткото на пазар и каките в пинокио го омотали и му продали Авент Laughing
Цитирай

пяната на дните

Кърмените бебета всъщност не се нуждаят от шишета и биберони, така че не е наложително да се запасяваш... Ако нещо се обърка, веднага можеш да си купиш шише. Моето дете има едно шише на Chicco в което сега и нося вода.
Леко раждане и кураж на финала!
Цитирай

София

Имах на Нук и на Авент, но Калоян предпочиташе на Нук. Ползвахме ги около месец, после не ни трябваха, защото бяхме само на кърма. Но сега такава игра пада с тях - само ги търкаля из апартамента. Wink
А коликите ги имат всички бебоци - при  някои са по-силни, при други - по-слаби, но винаги минават. Peace
Цитирай

Пловдив

Авент и Чико, но най-доброто шише за мен е "кривото" на Чико. Имах и едно камера, но беше тотален боклук.
Цитирай

Nuk. Peace
Но почти всички бебета имат колики, независимо от вида на шишето.
Наистина ако сте на кърма в началото няма да имаш нужда от шише.
Цитирай

Прага/Чехия

Avent i Chicco  Peace
Цитирай

Използвам само НУК, дори в частната клиника, в която родих използваха НУК, така че други шишета и биберони не е "опитвал".
Цитирай

Chicco...Бяха ми подарили шише на Nuk, но нещо му беше трудно да дърпа от него  Rolling Eyes
Цитирай

Велико Търново

Ползваме на Авент шишетата и биберона! Тях ми ги препоръчаха
Цитирай

Пловдив

Ползвам Gerber и Avent . За тези на Гербер не намирам биберони в България обаче. Коликите изобщо не се повлияха от шишетата.
Цитирай

София - Младост 1А

едно на Чико и едно на Авент. Ползвали сме ги само за вода.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора