Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

кажете ми моля за зеленчуковите пюрета на Ганчев с извара.На тях пише след 4 месец - е не е ли доста рано да се дава пюре с извара на такава възраст newsm78 и от кога вие бихте дали такова пюре Thinking
« Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 17:53 от Vivi »
Цитирай

София

Това, което пише на етикетите рядко е точният месец.
Извара, както и други млечни продукти дадох към 8 месец. Започнах с малко сиренце (обезсолено) в попарата. Ако питаш други мами, те ще те посъветват да отложиш млечните след година, тоест сама предцени кога - или към 8 месец или след годинка.
Цитирай

Белгия/София

Извара - най-рано след 6-ти месец, най-добре след 8-ми. Не бих започнала захранване с което и да е от пюретата на Ганчев, но след това съм ги давала. Но никога първи  Stop
Цитирай

София

Ако четеш етикетите /особено българските/ и свинско ще дадеш след 4-тия мес.  Crazy
Цитирай

София

Дадох зеленчуково пюре на "Ганчев" с извара преди месец. Нямаше никакъв проблем,но е доста гъстичко и бебо не го хареса особено Sad Иначе сме пробвали повечето от пюретата на "Хип" и съм по-доволна от тази марка Hug
Цитирай

София

аЗ ДАДОХ зеленчуково пюре с извара на 5 месеца и половина. Нямаше проблеми. Моето слънчице мнгото го хареса.
Цитирай

Бургас

Давала съм такова пюре,но Тери беше почти на 10 месеца.
Цитирай

София

Дадох извара някъде към 10ти месец. Иначе пюретата на Ганчев, като че ли всичките са от 4ти месец  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.