За коремните преси...

  • 1 719
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Мили момичета, дайте съвет как да си прибера корема. Родих преди две години със секцио. Бях качила около 12 кг по време на бременността, след раждането остана да свалям още пет. Свалих ги и тях, малко бавничко, но все пак успях...но коремчето ми стърчи като на бременна в четвърти месец. А коремните преси не са ми по сърце, но май се налага...

# 1
  • Мнения: 48
кардиото помага най_много Peace
иначе:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200008.0;all

# 2
  • Мнения: 348
Ох и аз съм със същия проблем. Освен килограмите от бременноста съм свалила още пет и въпреки всичко се вижда все едно съм бременна. Мисля, че коремните мускули са се отпуснали доста, защото не е само в долната част на корема, а още от стомаха  #Cussing out. Мисля много сериозно да започвам с коремните преси. 

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз съм като бременна поне в третия месец. Правих коремни преси всеки ден близо месец, грам резултат нямаше, а преди за 2 седмици плочки почваха да се показват Confused Нещо бъркам сигурно, а може би трябва да комбинирам и с някаква диета Thinking

# 4
  • Мнения: 621
Аз в подкрепа на Поци - корема започнах да свалям като се стегнах и зачестих с джогинга, като поизправиш снага и стегнеш корема докато тичаш, той започва да се прибира, предполагам че така става и с друго кардио, иначе аз корем съм сваляла с плуване, след час плуване имам чувството че корема ми хлътва до гръбнака Mr. Green иначе моята цел е след като поизчистя мазнините с режим и кардио, да навестя фитнеса, но там вече смятам да вдигам повечко тежести за да направя поне мъъъничко релефче Peace че хич не харесвам слаби ама отпуснати тела Naughty

Успех в борбата с коремчетата, и на мен моето ми е проблемно след раждането Tired

# 5
  • Мнения: 48
И аз съм като бременна поне в третия месец. Правих коремни преси всеки ден близо месец, грам резултат нямаше, а преди за 2 седмици плочки почваха да се показват Confused Нещо бъркам сигурно, а може би трябва да комбинирам и с някаква диета Thinking


Разбира се , че няма да има ефект . Колко пъти го писах , че от коремните преси няма да свалите от корема , а ще напомпате коремните мускули и ще станете широки в талията . Тластините от корема и от кръста се махат единствено с кардио + правилно хранене .
Успех !!!  Wink Wink Wink Wink

# 6
е нали трябва да го стягаш ,тоя корем докато се храниш правилно ,с кардио не мисля ,че е достатъчно стягането ,стига ,че много ме плашите с това разширяване на талията ,хем да правя упражнения за паласките ,хем да ми се разширява талията някакси ми идва в повече .... за кво тогава аджеба са тези коремни преси

# 7
  • Мнения: 48
вие знаете най-добре Peace
аз ви казвам нещо.вие си знаете вашето.
пресата се тренира 1 в седмицата. Peace
тренира се всеки ден, от хора занимаващи се с бойни спортове за да издържат на удари
плочките ги имате.трябва да стопите тлъстината която ги скрива Peace

# 8
така да е времето ,което отделям на коремните преси го заменям с кардио ....след месец ,ще видим  Peace
и недей ни изкарва твърдоглави .... Peace

# 9
  • Мнения: 48
под-20-30 мин.кардио на ден няма смисъл да правиш Peace
интензивно, с повишен пулс
стигни до 60 мин. на ден ,и за 1 седмица ще усетиш ефекта  bouquet

# 10
  • Мнения: 635
Извън темата, но ми е любопитно от няколко дни вече - защо Поци вече е poci72?
Извинявам се на авторката  Embarassed

# 11
  • Мнения: 39
извинявам се за невежеството си, че за първи път влизам тук, но какво точно имате в предвид под това кардио?

# 12
  • Мнения: 48
Извън темата, но ми е любопитно от няколко дни вече - защо Поци вече е poci72?
Извинявам се на авторката  Embarassed

Защото пиша от друг компютър !!! След седмица пак ще съм си Поци .  Wink Wink

# 13
  • Мнения: 48
извинявам се за невежеството си, че за първи път влизам тук, но какво точно имате в предвид под това кардио?

http://www.bb-team.org/articles/1445
  bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Поци, моля те дай примерна схема за кардио тренировка за вкъщи.  Praynig Бягане или подскачане на едно място става ли?  ukliam1 Или пък някакви упражнения?  Thinking Няма скоро да стигна до фитнеса, пък и нямам вкъщи уреди... Sad Някъде след 21 часа ще трябва да тренирам или пък докато готвя от 18 до 19:30

Общи условия

Активация на акаунт